1.5 - 2 metreye kadar stabil fp cihaz arıyorum

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam öncelikle garrett gtı 2500 kullandım güzel cihaz yurtdışı girişli bulursan 1,5 merte görür ama kartal başlık yakını görmez ve herşeyden etkilenen bir başlıktır tavsiye etmem.
Jeosonar 3D kullandım orta başlıkla 2 metre rahat görür ama sıfır almanı önerirrim. Biraz hantaldır ve toprak ayarı gerektirir.

İBOBABA

Member
Büyük hazine ya da tek tek peşinde değilim.Hedefim genel olarak azınlıkların gömdüğü paralar ve bireysel gömüler.Bu tür gömüleri de 2 metrenin altında aramaya gerek yok.Hatta zamanla arazi şartları değişmediyse 2 metre bile çok.
Max 2 metreye kadar stabil çalışan,mineralden etkilenmeyen,toprak ayarı sorunu olmayan,gerektiğinde başlığı suya girebilen,kullanıcı dostu bir fp cihaz arıyorum.
Bütçe max 8.000 tl
Kardeş pmx gold al sadece 11dd ile al tek tek ve grupta 1mt görür
sonradan 22 mono başlık al gruba göre 2mt ye kadar iner suya girmez ama çatır çatır söker
8 bine cihaz bulamazsın

uzakdogulu

Yeni Üye
Ustalar. Bir soru da ben sorayım. Yeni çıkan Golden Rain nasıl bir makinedir? Üretici firma çok iddialı ve iddialı videolar yüklüyor. Bu cihazı kullanan ve bilen ustalarım yorumlarını esirgemesin.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustalar. Bir soru da ben sorayım. Yeni çıkan Golden Rain nasıl bir makinedir? Üretici firma çok iddialı ve iddialı videolar yüklüyor. Bu cihazı kullanan ve bilen ustalarım yorumlarını esirgemesin.
Yanına bile yaklaşma.Bu firmanın sahibi diğer dedektör firmalarına sahtekar diyor ama asıl sahtekar kendisi.Çektiği videolarda her türlü küfür,hakaret,argo ne ararsan var.
Bu firmayla ilgili birkaç ifşa videosu yayınlandı.Ondan beri sesi çıkmıyor.