• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

2020 DEDEKTÖR ÖNERİSİ

kadersiz48

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10.000 15.000 20.000 Civarlarında Pulse cihaz önerisi alıyorum ustalar. Kullandığınız memnun olduğunuz ufak tefek anılar bırakan cihazlarınızı paylaşırsanız sevinirim.. Rastgele

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Kayıtlı Kullanıcı
gereksiz detaylara takılmayın ustam konu nick tartışma olsa buraya bu postu açmam. Konuyu saptırmayınız..
Nick olayına takilmadim 10 bin ila 20 bin cihaza vermeye hazır olduğunu beyan etmişsin
Bilinirki bu sektör nitelikli dolandiriciligiyla meşhur
Ya pirinç ayiklamaya ciktin yada
Ben bu parayı veririm diyerek bu dolandiricilar a davetiye bastin ...
Dikkat etmeni öneririm iyi formlar ...😊

kadersiz48

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Nick olayına takilmadim 10 bin ila 20 bin cihaza vermeye hazır olduğunu beyan etmişsin
Bilinirki bu sektör nitelikli dolandiriciligiyla meşhur
Ya pirinç ayiklamaya ciktin yada
Ben bu parayı veririm diyerek bu dolandiricilar a davetiye bastin ...
Dikkat etmeni öneririm iyi formlar ...😊
Ben cihazın linkini atın direk sazan gibi atlayayım demıyorum ustam ben diyorum ki kullandığınız belli başlı markaların cihazlarının önerisini istiyorum örneğin minelab gpx 4500 gibi gibi yoksa şu sıralar bılıyorsun corona mevzusuna dısarı cıkma yasagı var gider mağazada dener bakarım. Öneri aldıktan sonra deneyeceğim alacağım.

kadersiz48

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10.000 15.000 20.000 Civarlarında Pulse cihaz önerisi alıyorum ustalar. Kullandığınız memnun olduğunuz ufak tefek anılar bırakan cihazlarınızı paylaşırsanız sevinirim.. Rastgele
Şunuda ekleyeyim / Uğur Elektronik gibi vıttırı vızzık dolandırıcıları önermeyiniz. :)

Üst Alt