3 şelale ve definesohbetinde okudugum tüm işaretler

Emre41

Member
Yanlış anlamayın beni ama bir kral ve kraliçe dediniz Aslan dediniz papaz vs vs konu sahibi sakın yanlış anlama ama bu kadar statülü kişilerin bu kadar basit şekilde işaretleme yapması bana hiç fikir vermedi evet şelala varsa araştırmalıdır ama bence bu şelale o şelale değil bu kadar bahsettiğin işaretlerde oyma Veya haç olmaması imkansız beni yanlış anlama ama benim fikrim diğer şelaleleri de gezebilirsin yada burası için her kayayı her detayı yakın ve uzak sabit ve net şekilde fotoğraflar isen daha iyi bir fikir çatışması olur hiç cihaz vs yoksa yanında da şüphe ettiğin kayalara porçöz dök boşluk içinde tokmak ile gezmeni tavsiye ederim inşallah muvaffak olursun rast gele

R00T

Profesyonel
Co Admin
Kusura bakmayın yeni gördüm konuyu.Hiçbir işaret yok Hep hayali algıda yanılma ürünleri.
Evet şelaleler önemlidir.Şunu hiç kimse asla ve asla unutmasın ilk defa söylüyorum.Malı olur şelalenin lakin işaretide net olur.
Kaya kilise yada azizlerin inziva bölgesi olur şelale lakin işaretleri ve mağaralarıda olur.Öyle şelalede işaretsiz malzeme almak yok.
Örneğin 3-4 metrelik şelalede suyun şelale olan kısmında kabartma yılan vardı şelale gibi sarkan su bunu çoğu zaman gizliyordu.Su azaldığında ortadaydı.Nereye sarkıyordu ; kazan gölünün ardına suyu kestiler tandır gibi yerden aldılar.Basit örnek.İşaretsiz şelalede iş yapmak akıl karı olmaz.Hele ki su yemiş kayaların deformasyonu hayelleri çoşturur.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Buyur kardeşim aynı yerlerde birçok figür var ama diğer ustalarımızda baksınlar.
@uçmuş ustamında aşina olduğu bölge ustamızında incelemesinde fayda var.
Şimdi tekrar baktımda yazı dediğim yuvarlak yerde üstte omega Ekli dosyayı görüntüle 262523 yada nal işareti Altında da aşağı bakan E var. Ben her baktığımda söylediğim şeyler direk gözüme çarpıyor.

Bu arada suda yaşayan balık varmı ?

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Oyoyoy ???gardaşıma amele pazarı diyon ?
Ustam herkes herşeyi farklı görür ama amele olmadığımızı söylersek yalan söylemiş oluruz. Bazı detaylar vardır ki murç izi arasanda bulamayacağın kadar ince işçilik içerir. Böyle alanlar kendini herzaman saklamıştır ;)

deli firat

DOĞACI
Ustam herkes herşeyi farklı görür ama amele olmadığımızı söylersek yalan söylemiş oluruz. Bazı detaylar vardır ki murç izi arasanda bulamayacağın kadar ince işçilik içerir. Böyle alanlar kendini herzaman saklamıştır ;)
Dadaşım Allah iyiliğini versin baş tacısın bilesin

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yeri beğendim. amma velakin burası fotoğrafla çözülebilecek biryer değil.

Son düzenleme:

akıltopağı

Operatör
biriniz vesile olsun inşaAllah...şelaler el yapımı,hertürlü garanti..ilk şelale ve son selale arası 200 metre..yani şöyle..sonradan aklıma geldi..ilk selale kanyonun bas tarafında..önüne gelecek olan ikinci şelale ile aynı düzende..kocaman kaya,yuvarlanmıs,selale biçimine getirilmiş..az ilerisinde uzun sutun seklinde 10 metrelik yarı capı 50cm biçiminde kaya,tam yukarısına kurt yapılmıs aynı düzenle...ikinci şelaleye gelirken su kenarında bassız kablumbaga,50 metre ilerisinde dediğim 3 selale.aslında 3 kazn olmus 3 gölet garanti..yarı capı takriben 1 metre..ilk şelalenin kazanı..ikinci selalenin yarı capı 2 metre..su toplansın diye (resimlerde belli)set yapılmıs,sol tarafında dolunay işareti(resimlerde belli)sağ tarafında 2 adet insan maskesi..(3 metre yukarıda)aslanların baktıgı yönde(resim yok)hemen 3 metre ilerisinde 5 basamakla inilen bir şelale daha(fillerin oldugu yer)doğa harikası olmasına imkansız....hatta aklımın almadıgı tek sey,bu kadar hayvanın aynı yere naksedilmesi....birr rivayete göre...orda:BURASI BİR MEDENİYETİN YIKILISINI TEMSİL EDİYOR..yazılı olması..(cinlerle iletişim kurdugunu söyleyen bir sahısın sözü)tılsım konusuna gelince..zannedersem asırı tılsımlı,lakin yüceler yücesi ALLAH izin verirse tılsım nedir ki..ben oraya gittiğimde sanki bütün ggücüm çekiliyor,telefon bozuldu,jenaratör calısmadı ve burada senin nasibin yok diye kulağıma vesvese geldi..bende 4 senedir birine hem vesile olayım hem bana vesile olsun diye uğras veririm...
Bu konu kapandımı