40 katır mağarası

sandalci14

Operatör
eşkiya işlerini sevmem ama madem konu burdan açıldı size biyerden bahsedeceğim.daha doğrusu daha önce bahsettiğim arkadaşımın ebesi 2günlük gezimde bana bahsettiği yeri göstereceğim. yta eskiden beri söylentisi olan ''40 katır mağarası varmış kapalı olan'' dediği yere bizzat gittim bu uydudan gösterdiğim yarin yaklaşık 60 metre gerisinden ( küçük dere yatağı vardı yol olarak kullandığımız,orası uygundu başka yere geçtiğimiz için çıkmak istemedik yokuşu uzaktan çektim), resim çekmiştim laptopta vardı o resimler gitmiş çökünce, resimde görülan kapak 2 blok halinde gibi her biri 8-9 metre geniş 10 metre gibi yüksek,yada örgü duvar gibi,toplam genişliği kapağın 10 metre boy,18,19 metre en gibi, teyzenin deiği yer ve örtüşüyor, kolay kolay açılabilecek biyer değil,oralı arkadaşlar uydudan görünce azçok tanırlar,koordinatta verebilirim tanıdıklara, mümkünse gidip bakabilirler ,keşke fotolarım olsaydıda yerden görünen halini gösterebileydim ama kısmet değilmiş.mantar toplamaya gidenlerin aklında olsun.Ekli dosyayı görüntüle 258916

Son düzenleme:

a_g_x_14

Aktif Üye
bugüne kadar açılmamış olması okadar dillenmiş biryere kimsenin bulaşmaması ilginç.

ersen0010

Bilgili Üye
Şu eşkiya işine bi türlü kafam sarmıyor.