40 katır mağarası

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Aynen oyle ama soyle bi durum var bu bahsettikleri her yer net olarak bilioruz topkuru olsa gerek kurt cimenika heryeri biz bilioruz ki haritasida mevcuttur elimizde . 951 senesine ait
o harita dediğin elinde mevcut olan 951 tarihli görselin yarısını veya bir köşesini paylaşırmısın burda

Ozanrenasc

Bilgili Üye
orjinalini görelim türkçe olmaz böyle fotokopi ben sana 5000 tane türkçeye çevrilmiş diye harita gösterim
Orjinali elimizde yok bunun fotokopisini veren kisi seneler once vanda dusen ucakta oldu mallesef. Bizde turkceye cevirdik kc senedir elimizde yerleri hepsini zaten biz biliyoruz bize yakin

Ozanrenasc

Bilgili Üye
orjinalini görelim türkçe olmaz böyle fotokopi ben sana 5000 tane türkçeye çevrilmiş diye harita gösterim
Sen belki haritayi yaparsin turkcesne cevirirsin ama bu eskiya belgelerinde belirtilen her yer bu haritada mevcut ic anadolu ve ya marmara bolgesi degil dogu burasi iranla irak arasi. Yani bir yer tutar en fazla bir yer tutar ama 5 bokta veya daha fazla tutuyor. Kazan vadisi seytan deresi cimenika topkuru hepsi haritada mevcut

vakko

Sen belki haritayi yaparsin turkcesne cevirirsin ama bu eskiya belgelerinde belirtilen her yer bu haritada mevcut ic anadolu ve ya marmara bolgesi degil dogu burasi iranla irak arasi. Yani bir yer tutar en fazla bir yer tutar ama 5 bokta veya daha fazla tutuyor. Kazan vadisi seytan deresi cimenika topkuru hepsi haritada mevcut
Dostum bu ve diğer yerleri hangi eşkiya yazmış Kazan vadisi seytan deresi cimenika topkuru gibi ? Bu yerlerde define var diye kim diyor yazan kim ? Doğu olunca ne oluyor ? Doğu olunca iş doğrumu oluyor ? Eşkiyanın doğuda olduğunu kim söylüyor ? Türkiyede kaç bin tane eşkiya yaşamış biliyormusun ? Fotokopiye inanıyorsun ama sana verilen doğru bilgiye inanmıyorsun,Şimdi burda ben ne yazsam boş doğru yazıyorum diye zaten nefret eden grup sayısı baya fazla en güzeli sen bildiğin gibi argeni yapmaya devam et kazanla saklanmış elmasları 300 katır altını falan bulursun merak etme kolay gelsin​

Ozanrenasc

Bilgili Üye

Dostum bu ve diğer yerleri hangi eşkiya yazmış Kazan vadisi seytan deresi cimenika topkuru gibi ? Bu yerlerde define var diye kim diyor yazan kim ? Doğu olunca ne oluyor ? Doğu olunca iş doğrumu oluyor ? Eşkiyanın doğuda olduğunu kim söylüyor ? Türkiyede kaç bin tane eşkiya yaşamış biliyormusun ? Fotokopiye inanıyorsun ama sana verilen doğru bilgiye inanmıyorsun,Şimdi burda ben ne yazsam boş doğru yazıyorum diye zaten nefret eden grup sayısı baya fazla en güzeli sen bildiğin gibi argeni yapmaya devam et kazanla saklanmış elmasları 300 katır altını falan bulursun merak etme kolay gelsin​
Sana herseyi resimle anlatayim o zaman senle yazisarak anlasamadik ustam

vakko

Sana herseyi resimle anlatayim o zaman senle yazisarak anlasamadik ustam
bu daktilo yazısı ne usta bu yazı ilemi sen eşkiya definesi arıyorsun senaryoyu yazan yazmış eyvallah ama bir düşün bunu yazan niye gidip çıkartmamış :unsure: adam maliye gibi fatura giriş çıkışları gibi en ufak elmas parçasını 3964 adet beşi birliyi oraya koyduk taşın altında haçın üstünde gibi gibi saçma sapan sallamışda durmuş,adama sorarlar hemşerim madem bunları biliyorsun çeivirisinide yapmışsın eyvallah niye gidip kendin çıkartmıyorsun diye ? olmayan şeyi nerden çıkartsın adam dimi ??? şimdi ben sana böyle bir yazı yazmış olsam define yeri diye banada inanırmısın ? bence biz hiç anlaşamayız seni anlayanlar elbet vardır bekle usta konuya eşlik ederler iyi forumlar

Son düzenleme:

sandalci14

Operatör
eşkiya işleri hoş vakit için iyidir ama kaptırmayın kendinizi,beyin cimnastiği yaptırır ama fazla takıntı beyin yakar. içinden değil uzaktan incelenir bu konu,içine giren boğulur üstünde yüzen eğlenir misali..