8 Senelik tadilat (MI) ???

hepastios

Editör
Eyi diyonda etrafina bak carsiya bazara toplu tasimaya avm lere cafelere misafirliklere
mongol bir toplum gormuyonmu herkesin biz dahil elimizde ne var enyakin arkadasin kim olmus ona dokunmadan bakmadan yasayabiliyonmu
O senin bahsettigin tren coktan kacti
O ortaasya kafkas ruhu bidaha girmez icimize
Eyvallah üstadım

s.goekmen

Aktif Üye
Eyi diyonda etrafina bak carsiya bazara toplu tasimaya avm lere cafelere misafirliklere
mongol bir toplum gormuyonmu herkesin biz dahil elimizde ne var enyakin arkadasin kim olmus ona dokunmadan bakmadan yasayabiliyonmu
O senin bahsettigin tren coktan kacti
O ortaasya kafkas ruhu bidaha girmez icimize
ustam ben izmirde yaşıyorum,sıvaslıyım ve dağıstan kökenliyim.
tarif ettiğin toplum burada izmirde yaşıyor ama türkiye izmir değildir.emin ol bizim için değneğin iki ucuda kurtuluştur ALLAHın izni ile

sandalci14

Operatör
kafirlerin kalpleri paramparça ne kadar bir gibi görünsede birbirine düşman,bizim müslümanlarda onlardan aşağı değil.libyaya gidiyon mısır bae çıkıyor.filistine gidiyon arabistan çıkıyor, pkk ya gidiyosun iran çıkıyor. kafirlerin koçbaşılığını üstlenmişler.bu konulara fazla girmek istemezdim ama geçmişimize bir bakalım.yemende 1 milyon asker kaybettik,bugün bile dünyanın en güçlü ordusunun 1 milyon askeri yok. dün ingilizin uşaklığını yapanlar bugün abd nin yapıyor. çocukluğumda oğuz yılmaz dinlerdim.''yıkılsın yunanistan,yıkılsın arabistan'' diye bi parçası vardı yunanistam tamamda arabistan niye yıkılıyor derdim.meğer siyonizmin uşağı imiş.önder sav bir yaşlı amcaya ''araplara para kaptırma'' dediğinde adamı evine gidip taşlayacaktım dine hakaret ediyor diye.meğerse araplara kaptırılan para abd ye ordanda teröre cepkane olarak gidiyormuş. atatürk mollaları astı diyorlardı adam kurtuluş mücadelesinde ingilizle musul pazarlığına oturmuşken ingilizin kışkırtmasıyla devlete isyan eden çakma mollalar yüzünden musul gitti.alnı secdeli dediğimizfetöcüler cianın truva atımı eşşeğimi çıktı. komunist solcu dediklerimiz abd yi akdenize sokmayan generaller vatansever milliyetçi ,dindar ümmet dediğimiz cemaat te abd nin emrinde antiemperyalist generalleri içeri tıktı. arkadaş kim kimdir düşmana karşı tek yüreğiz sorun yokta pirincin içindeki beyaz taşlar dişimizi kıran....neyse bi şşiir döktürem şiir aşığı olan bana kafa dağıtır...ilacım benim:

Ben bende değil, sende de hem sen, hem ben,
Ben hem benimim, hem de senin, sen de benim,
Bir öyle garip hale bugün geldim ki
Sen ben misin, bilmiyorum, ben mi senim.
:unsure::oops:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
kafirlerin kalpleri paramparça ne kadar bir gibi görünsede birbirine düşman,bizim müslümanlarda onlardan aşağı değil.libyaya gidiyon mısır bae çıkıyor.filistine gidiyon arabistan çıkıyor, pkk ya gidiyosun iran çıkıyor. kafirlerin koçbaşılığını üstlenmişler.bu konulara fazla girmek istemezdim ama geçmişimize bir bakalım.yemende 1 milyon asker kaybettik,bugün bile dünyanın en güçlü ordusunun 1 milyon askeri yok. dün ingilizin uşaklığını yapanlar bugün abd nin yapıyor. çocukluğumda oğuz yılmaz dinlerdim.''yıkılsın yunanistan,yıkılsın arabistan'' diye bi parçası vardı yunanistam tamamda arabistan niye yıkılıyor derdim.meğer siyonizmin uşağı imiş.önder sav bir yaşlı amcaya ''araplara para kaptırma'' dediğinde adamı evine gidip taşlayacaktım dine hakaret ediyor diye.meğerse araplara kaptırılan para abd ye ordanda teröre cepkane olarak gidiyormuş. atatürk mollaları astı diyorlardı adam kurtuluş mücadelesinde ingilizle musul pazarlığına oturmuşken ingilizin kışkırtmasıyla devlete isyan eden çakma mollalar yüzünden musul gitti.alnı secdeli dediğimizfetöcüler cianın truva atımı eşşeğimi çıktı. komunist solcu dediklerimiz abd yi akdenize sokmayan generaller vatansever milliyetçi ,dindar ümmet dediğimiz cemaat te abd nin emrinde antiemperyalist generalleri içeri tıktı. arkadaş kim kimdir düşmana karşı tek yüreğiz sorun yokta pirincin içindeki beyaz taşlar dişimizi kıran....neyse bi şşiir döktürem şiir aşığı olan bana kafa dağıtır...ilacım benim:

Ben bende değil, sende de hem sen, hem ben,
Ben hem benimim, hem de senin, sen de benim,
Bir öyle garip hale bugün geldim ki
Sen ben misin, bilmiyorum, ben mi senim.
:unsure::oops:

Yak bi cuara cayida koy dinle hele gozunu kapatta

sandalci14

Operatör
ustam çay feda olsun tüm grup üyelerine,aramızdan ayrılan yeni katılan hep aramızda olanlara.onların yüzük kardeşliği varsa bizimde çay kardeşliği var.)

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Gecen seneye kadar, bende cogunlugun dedigi gibi diyor ve inaniyordum.
Yasim 52.
BU MİLLET BOZULUYOR.

Gecen sene kafama bir taş (birisi) duştu.
274 saat onu not alarak dinledim, 3 adet ajanda bitirdim. Anlattiklarini, yazdiklarini, hatiralarini 1 hafta analiz ettim, ayrica Muge Anlinin ve Esra Erolun programlarini 7 ay izledim, hatunla kavga ede ede ve şu sonuca vardim:
Bu millet bozulmuyor.
Bu milletin son 200 yili bozukmus ekseriyeti.

BU MİLLET YENİ DUZELMEYE BASLAMİŞ.
30-40 sene sonra, hayat da olanlar ne demek istedigimi o zaman anlayacaklar insallah.
Müthis moralli ve ümitliyim. :))

Bu umidim sahislardan kaynaklanmiyor, Adetullah dan geliyor.
Mevsim ilkbahar. 30-40 sene sonra Yaz mevsimine kavusulacak insallah.

Selanikten gelen çapulculardan olustugu kayitlarda mevcut, Kurtulus Ordusunun en basinda Hizir as. atiyla yuruyerek Payitahta geldi. Hukum verilmis, Kaderin kazasi tahakkuk etmis.

Heyyyy yavrum heyyy.

Bosverin, herkes kendi paçasini kurtarsin. İş olacağina varir her zaman.
Kisiye ise edebiyatini birakirlar.
İnsan ruh tasir da;
Ruhu vucudunda nerededir bilmez.
Kalbi vardir da kalbini tanimaz.
İyi ve kotu seklinde binlerce tasnif yapar da kendisini asla kotulerden saymaz. :))
Merak etmeyin.
Zor da olsa hersey zamani gelince guzel olacak insallah.

Karabulut

Operatör
Bizim millet adam olmaz usta ben dersimi aldım notunu verdim şimdi kimseyle işim olmuyor Allaha şükür kafam çokta rahat benden uzak Allah'a yakın olsunlar.