8 Senelik tadilat (MI) ???

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
2025 e kalmaz 6 7 ulke coker bize yakindir
Bi ilhak yeriz bu gidisle
Resmi gordum ben
800 senedir catisan protestan katolik hristiyanlar barisiyor kardinaller papazlar rahipler eski yeni papalar birbirlerinin elini opup sariliyor iznik konsili buyuk ekumenlik toplaniyor ilk agizlardan okudum m.s 325 tarihli iznik konsilinin aktivasyonu acilacagi
1700.uncu yildonumu 2025 te olacakmis kendi beyanatlari ve teori yada senaryo deil

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Evi olan evine
Koyu olan koyune donecek.
Ta ki ölum sirat ustunde kurban edilinceye kadar.
Herkesin, her devletin, her gurubun vs.plani birebir tutsaydi olsaydi Alemde duzen kalmazdi. Alemlere duzen veren Hak Teala ve Tekaddes Hazretleri herkesun hakkini avucuna kor.
Gerisi ya roman olur ya da hikaye.
Allahsiz cc dunya olmaz.
Ki zerre oynasa musadesiyle oynar.
İman nurundan mahrum olanlar:
1 yasindaki cocuktan ne istedin diyerek isyan eder, hâşâ hesap sormaya kalkar.
Herkes doğaya.
İşine baksin.
Olan olur
Ölen ölen.
Adem as.dan beri boyledir.
Garip olan ise;
63 yasinda vefat eden peygamberine tabi olan muslumanin "sonsuz yasama arzusudur."
İşte boyle bir dunya yoktur.
Konsil toplansa neye yarar :)))

Mansur

Member
Evi olan evine
Koyu olan koyune donecek.
Ta ki ölum sirat ustunde kurban edilinceye kadar.
Herkesin, her devletin, her gurubun vs.plani birebir tutsaydi olsaydi Alemde duzen kalmazdi. Alemlere duzen veren Hak Teala ve Tekaddes Hazretleri herkesun hakkini avucuna kor.
Gerisi ya roman olur ya da hikaye.
Allahsiz cc dunya olmaz.
Ki zerre oynasa musadesiyle oynar.
İman nurundan mahrum olanlar:
1 yasindaki cocuktan ne istedin diyerek isyan eder, hâşâ hesap sormaya kalkar.
Herkes doğaya.
İşine baksin.
Olan olur
Ölen ölen.
Adem as.dan beri boyledir.
Garip olan ise;
63 yasinda vefat eden peygamberine tabi olan muslumanin "sonsuz yasama arzusudur."
İşte boyle bir dunya yoktur.
Konsil toplansa neye yarar :)))
2025 e kalmaz 6 7 ulke coker bize yakindir
Bi ilhak yeriz bu gidisle
Resmi gordum ben
800 senedir catisan protestan katolik hristiyanlar barisiyor kardinaller papazlar rahipler eski yeni papalar birbirlerinin elini opup sariliyor iznik konsili buyuk ekumenlik toplaniyor ilk agizlardan okudum m.s 325 tarihli iznik konsilinin aktivasyonu acilacagi
1700.uncu yildonumu 2025 te olacakmis kendi beyanatlari ve teori yada senaryo deil

Hak şerleri hayr eyler
Zan etme ki ğayr eyler
Ârif ânı seyr eyler
Mevlâ görelim neyler
Neylerse güzel eyler…

manisalı4536

Yeni Üye
TARIK SURESİ
  • اِنَّهُمْ يَك۪يدُونَ كَيْداًۙ
    ﴿١٥﴾
  • وَاَك۪يدُ كَيْداًۚ
    ﴿١٦﴾
  • فَمَهِّلِ الْكَافِر۪ينَ اَمْهِلْهُمْ رُوَيْداً
    ﴿١٧﴾
﴾15﴿
Onlar bir tuzak kuruyorlar;
﴾16﴿
Ben de bir karşı plan hazırlıyorum.
﴾17﴿
Sen o inkârcılara süre ver, onlara biraz zaman tanı.

Eğer iman ettiysek muhakkak üstün gelecek olan Allahın dostlarıdır.

Mal bulanındır

''topunuz gelin'' i ,''toplar gelsin'' anlamışlar. o değilde bu kadar topu hangi toprağa gömeceğiz..
Neyi nereye gomiyiin
Kendi zengin vatandasin son 5 yildir aile bireyi basina 200 bin $ verip malta vatandasligi aliyi paso
Geride kalan senin benim gibi vatansever in gucu yetmez yeni nesil hacli ordularina
Hep digital sosyal dejenere toplum yaratan toplum muhendisligi ni iyi yapanlar her savasi kazanir

sandalci14

Operatör
aslında bize değilde çine kızıyorlar çin seddini yaptınız türklerin önünü kapattınız onlarda batıya göç ederek başımıza bela ettiniz, çin seddini yapmasaydınız ne güzel güneye geçip oralara yerleşeceklerdi diye.sanki ondan önce batıda türk yoktu,avrupa hunları batı romayı kim yıktı atilla kim. bilmiyorlar.

sandalci14

Operatör
Neyi nereye gomiyiin
Kendi zengin vatandasin son 5 yildir aile bireyi basina 200 bin $ verip malta vatandasligi aliyi paso
Geride kalan senin benim gibi vatansever in gucu yetmez yeni nesil hacli ordularina
Hep digital sosyal dejenere toplum yaratan toplum muhendisligi ni iyi yapanlar her savasi kazanir
ustam tüm dünyada üzerimize gelse,bize sığının dünyayı ayağınıza serelimde deseler ya istikla ya ölüm den başka zerre ihtimal yok.her zaman şunu demişimdir şu fani dünyayı nasıl yaşadıysak yaşadık,önemli olan şerefli bir ölümle sonlandırmak.hak tarafında olanlara hüzün yoktur.onlar kurtuluşa erenlerin ta kendileridir.belki bu dünyada belki öbür dünyada belkide her ikisinde.

Son düzenleme:

Mal bulanındır

aslında bize değilde çine kızıyorlar çin seddini yaptınız türklerin önünü kapattınız onlarda batıya göç ederek başımıza bela ettiniz, çin seddini yapmasaydınız ne güzel güneye geçip oralara yerleşeceklerdi diye.sanki ondan önce batıda türk yoktu,avrupa hunları batı romayı kim yıktı atilla kim. bilmiyorlar.
Eyi diyonda etrafina bak carsiya bazara toplu tasimaya avm lere cafelere misafirliklere
mongol bir toplum gormuyonmu herkesin biz dahil elimizde ne var enyakin arkadasin kim olmus ona dokunmadan bakmadan yasayabiliyonmu
O senin bahsettigin tren coktan kacti
O ortaasya kafkas ruhu bidaha girmez icimize

sandalci14

Operatör
ahir zamandayız ,çok şeyler olacak çok, biz değil bütün insanlık yaşayacak, belki konunun ciddiyetine uymayacak ama eski türk film repliği ''ortalık çok karışacak,vaziyet alın..'' yada ''komtan logar, bi cisim yaklaşıyor..''

hepastios

Editör
Yahu güzel kardeşlerim aslında yorum yapmak istemiyorum bu platformda ama dayanamıyorum ve dolaylı olarak yapmak zorunda kalıyorum bu ülkede bu gidişle Çanakkale ruhu bitmek üzere ülkem araplaşıyor Türk terimi kalmak üzere Uygur türklerinin sesi ve sedası televizyon kanallarında yayınlanmıyor ne oluyor bize yoksa sonumuz mu geliyor aslında söyleyeceklerim çok fakat yeri deyil 3.cü dünya savaşının biyolojik olarak başladığını ve suçun Çine bağlandığını ülkemde kaç kişi biliyor