Adamlar güzel mezar açıp fotonyapmış

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Sikkeleri bırakmışlar yalnız, işte çalışan işte ispiyoncu. Bi bitmediler ispiyoncu olar.
O ispiyoncuyu o çukura gömüceksin sonra üstünede beton dökmek lazım.Bin sene sonra taş heykel olarak ortaya çıkması ne güzel olurdu.Üstünede kitabesini yazıcaksın 13.02.2020 tarihinde adana şehrinde ispiyonculuk yapan şahısın hazır beton ile yapılmış heykeli diye.

İspiyona ödeme hikayesi varya ilgili kurumun ondan dolayı piyoncu çoğaldı.Hepsi hava alıyor ama sonunda.​

Garanfil

Member
Yazılan veya fotolara bakarsak öyle bi mezardan daha fazla birşey Çıkar gibi görünüyor. İnşallah ispiyon yemeden emeklerinin karşılığını almışlardır son demlerinde basılmışlardır. İspiyoncuya gelince @vakko ustamın dediğine katılıyorum betonla o mezara gömecen ibreti alem olsun bu işlere gönül veren insanlarla uğraşan herkeze

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Son foto:
1. Dunya Savasi Alman Imparatorluk Askerleri Prusya Tacı Tunik Duğmesi
Ekli dosyayı görüntüle 270432

Mezarlar kimin acaba?
@jeolog ustam ülkemizdeki diğer açılmış tümülüs veya höyüklerin yunanlılar romalılar ve bizanslılar tarafından soyulduğunu yağmalandığını biliyoruz.Müttefiğimiz olan alman askerleride orayı yağmalama yapıp hatıra olarakta düğme bırakmış olabilirler.

Veya alman birisi mezarı daha önce patlatmıştır imza olarak düğme bırakmıştır.Ülkemizde alman arkeologlar her yerde tüm kazılarda malum mevcut.​

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Bazı kimselerde böylece gevur hastalığı vardır.
Onlara dokunduğunu görürse tüyleri diken diken oluyor.
Gerisi malumunuz.

Sonrada gider roma glatyatör mezarında amin der kot kafali :)

Son düzenleme:

kabakburgiba

Operatör
Adi herif, yabancı uyruklu olsalar, ada mlara yerleri kendi eliyle gösterirler, misafir ederler, g,,,, rini yalarlar yalakalık yaparlar, ama komşusu ise fesatlanır işte böyle ispiyonlar, inşallah birilede bir gün onu ispiyonlar, ismi bellidir onun, kaçan arkadaşlar adını çeşitli yollardan ismi çoktan öğrenmiştir, ehh böylesine. Çökecen sonra, hak etmiş,

kabakburgiba

Operatör
55 gün yattık bu şerefsizler yüzünden,yat mak önemli değil, mallar gitti, yoksa şimdi nerdeydik kim bilir, bir sürü garibana yazık oldu, fakir fukarada nasibini alamadı, kumpasçılaar, şimdi hepsi içerde, f,,, den,

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
BU OLAY BANA BİR YİLLAR ONCE YASANAN BİR OLAYİ HATİRLATTİ. AKLİMDA KALANİ YAZAYİM:

Ben tepeye dogru giderken baktim 3 kisi kazi yapiyorlar. Beni gorunce merhaba demeden gitmeyeyim dedim. Yaklasirken arkamdan bana sert bir ses tonyla birisi seslendi. " Bana bak " dondum. Elinde tabanca siska bir adam.
Dedi " polis misin?" Hayir dedim. Kimligini bana verme, amma gorecegim sekilde goster dedi. Adamin elindeki tabanca olsa da kimligimi gostermek istemedim. O siska adam cevik bir hareketle tabancanin kabzasi ile ceneme vurunca yere dustum. Namluyu gogsumde tutup, usturuplu bir kufur salladi. "Kafa kagidin nerde" dedi. Arka cebimde cuzdanin icinde, dedim. Cikardi kimligimi. Arkali onlu fotografini cekti. Ne is yaptigimi sordu sonra da kalk ayaga dedi. Kalktim.
Eger bizi ispiyonlarsan bunun bedeli kesin olarak odersin. Biz bu gece yarisina kadar buradayiz. Baskasi dahi ispiyon etse senden bilirim, bedelini de nasil odetecegimi, odeyince anlarsin. Haydi simdi yaylan bakalim dedi.
Adam siska bir adamdi amma gozlerinden ateş fiskiriyordu. Epey korkmustum. Hizla oradan ayrildim. Onlarin goremeyecegi lakin benim gelis gidis yollarini gorecegim bir noktaya geldim. Dusundum. Adam benim bilgilerimi aldi. Ben telefon etmedigim halde yakalansalar benden bilecekler, en iyisi bunlar gidene kadar yollari gozetleyeyim. Gelen olursa kosup haber veririm. Boylece benden bilmezler dedim. Acliktan ve susuzluktan bitap dustum, bekleme esnasinda. Gece yarisi olmadan bir pikap geldi. Binip gittiler. Derin bir nefes aldim. 1 saat sonra koyume ancak varabildim...

Her kissanin hissesi vardir.
Ben bu hikayeden hissemi almistim.
:))

Metalicvoice

Operatör
BU OLAY BANA BİR YİLLAR ONCE YASANAN BİR OLAYİ HATİRLATTİ. AKLİMDA KALANİ YAZAYİM:

Ben tepeye dogru giderken baktim 3 kisi kazi yapiyorlar. Beni gorunce merhaba demeden gitmeyeyim dedim. Yaklasirken arkamdan bana sert bir ses tonyla birisi seslendi. " Bana bak " dondum. Elinde tabanca siska bir adam.
Dedi " polis misin?" Hayir dedim. Kimligini bana verme, amma gorecegim sekilde goster dedi. Adamin elindeki tabanca olsa da kimligimi gostermek istemedim. O siska adam cevik bir hareketle tabancanin kabzasi ile ceneme vurunca yere dustum. Namluyu gogsumde tutup, usturuplu bir kufur salladi. "Kafa kagidin nerde" dedi. Arka cebimde cuzdanin icinde, dedim. Cikardi kimligimi. Arkali onlu fotografini cekti. Ne is yaptigimi sordu sonra da kalk ayaga dedi. Kalktim.
Eger bizi ispiyonlarsan bunun bedeli kesin olarak odersin. Biz bu gece yarisina kadar buradayiz. Baskasi dahi ispiyon etse senden bilirim, bedelini de nasil odetecegimi, odeyince anlarsin. Haydi simdi yaylan bakalim dedi.
Adam siska bir adamdi amma gozlerinden ateş fiskiriyordu. Epey korkmustum. Hizla oradan ayrildim. Onlarin goremeyecegi lakin benim gelis gidis yollarini gorecegim bir noktaya geldim. Dusundum. Adam benim bilgilerimi aldi. Ben telefon etmedigim halde yakalansalar benden bilecekler, en iyisi bunlar gidene kadar yollari gozetleyeyim. Gelen olursa kosup haber veririm. Boylece benden bilmezler dedim. Acliktan ve susuzluktan bitap dustum, bekleme esnasinda. Gece yarisi olmadan bir pikap geldi. Binip gittiler. Derin bir nefes aldim. 1 saat sonra koyume ancak varabildim...

Her kissanin hissesi vardir.
Ben bu hikayeden hissemi almistim.
:))
Vay gözleri çakmak gözlü sıska adam vay.... :)

Geçmişolsun demeli sana yine de üstat...