Altınmı arkadaşlar bılgı lutfen

Adam78

Aktif Üye
Bulduğunuz kaya da demir oksit mevcut gibi duruyor, su aşamada altin demek güç.

deli firat

DOĞACI
Koyumcu sana tam olarak ne dedi şu soruları sordumu 1.nerde buldun 2.devamı varmı 3.yanında başkası varmıydı 4.hertürlü destegi veririm sana bu sorular yoksa seni başından salmak için demiştin selametlen

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Aynen o taş içinde Altın zerrecikleri vardır! Ama taş blokları kesik kesik olur damar halinde yüzeyden çok derine iner, paran yoksa işine yaramaz MTA ya bilgi verisen damar sağlam ise belki bir şeyler verirler.

ersen0010

Bilgili Üye
Kuyumcu altın dediyse olay bitmiş dostum bizim yorum veya fikir yürütmemize gerek yok.

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Bence acmalisin, bir jeokimya labi iyi gider.
jeo. Yanimizda saf tutarmisin? Bu isler öyle yanliz olmaz! Kadro saglam ve Vefali insanlar gerek! Söz Konusu Maddiyat degil! Arkadaslar, olur olmaz yere baglamasin Konuyu! Kimseden Beklentimiz YOK!

jeolog

Co Admin
Co Admin
jeo. Yanimizda saf tutarmisin? Bu isler öyle yanliz olmaz! Kadro saglam ve Vefali insanlar gerek! Söz Konusu Maddiyat degil! Arkadaslar, olur olmaz yere baglamasin Konuyu! Kimseden Beklentimiz YOK!
Ben yapisalciyim, mineralog veya jeokimyaci degilim, bana vereceksin pusulayi, gps i bir kalem bir defter salacaksin araziye, sonra ben o bolgenin nasil dogdugunu ve dogumundan su zamana neler yasadigini anlatacagim :)