Ankara’da bulunan sikke

fidelya90

Yeni Üye
Hocam merhaba Ankara’da ODTÜ ormanında böyle bir sikke buldum. Baktığım zaman piyasa da iyi paralara satıldığını da gördüm eski paraların bu sikke ne zamana aittir para eder mi ne düşünüyorsunuz

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Hocam merhaba Ankara’da ODTÜ ormanında böyle bir sikke buldum. Baktığım zaman piyasa da iyi paralara satıldığını da gördüm eski paraların bu sikke ne zamana aittir para eder mi ne düşünüyorsunuz
Ustam sen bakmissin iyi para ediyomus...gordion tumulusunun 5 km kare cevresinde devamini bulursun.odtu kampusu yorar adami

fidelya90

Yeni Üye
Teşekkür ederim ama internetten sadece baktım bu nedenle ne zamana aittir nedir diye bilgi birikiminizden faydalanmak istedim çok teşekkür ederim

fidelya90

Yeni Üye
Ustam çok teşekkür ederim yardımlarınızı bekliyorum

Brkmd

Member
Sana değerini veren bakıp araştırdığın yerler tarihini vermedimi neye göre araştırma yaptın ıYı usta bakar müsayit olunca

Brkmd

Member
Sana değerini veren bakıp araştırdığın yerler tarihini vermedimi neye göre araştırma yaptın ıYı usta bakar müsayit olunca

fidelya90

Yeni Üye
Yok ustam bana kimse değer bilgi vermedi ben internetten bakıp varsayımsal bilgi edindim. o yüzden sizlere sormak istedim.

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Roma özerk bölge sikkesi.frigya olabilir.örnegini bulamadım Kusterek ustam baksın