Arkadaşlar Assuva proton elic

Dehlez

Yeni Üye
Arkadaşlar proton elic almayı düşünüyorum reklamlarına bakınca müthiş bir cihaz gibi görünüyor, doğruluk payı varmıdır kullanan yada bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Ben daha önce yazdım bununla ilgili. Bir tarama yapar mısın site konuları üzerinden.

Smokin

Moderatör
Moderatör
Kullanmayı bilirsen işe yarar

Keskingöz

Süper Moderatör

Dehlez

Yeni Üye
Benim şöyle bir düşüncem var 15 metreye altın koyayım diyorum 400 metre mesafeden cihazı test ettireyim bakalım görebilecek mi 1000 metre mesafe 50 metre derinlik dedikleri cihaz ne dersiniz üstadlarım

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Benim şöyle bir düşüncem var 15 metreye altın koyayım diyorum 400 metre mesafeden cihazı test ettireyim bakalım görebilecek mi 1000 metre mesafe 50 metre derinlik dedikleri cihaz ne dersiniz üstadlarım
Sozun bittigi yerdeyiz.....icat oldumu boyle makina..yapmayin etmeyin hakim bey el insaf...

Dehlez

Yeni Üye
Aradım firmayı konuştum adamlar 1000 metre mesafe 50 metre derinlikte ki tüm yer altında ki objeleri görüyor dediler metal ayrımı yapıyor dediler ne yapalım yani garanti de veriyorlar hemde %95 garanti veriyorlar benim de imkanım var 15 metre derinliğe 120 gram altın koyacak bulsun bakalım cihaz video da çekeceğim test olayını sizlerle de paylaşırım seyrederiz hep beraber gerçekten işe yarıyor mu yaramıyor mu ☺ï¸￾

Keskingöz

Süper Moderatör
Aradım firmayı konuştum adamlar 1000 metre mesafe 50 metre derinlikte ki tüm yer altında ki objeleri görüyor dediler metal ayrımı yapıyor dediler ne yapalım yani garanti de veriyorlar hemde %95 garanti veriyorlar benim de imkanım var 15 metre derinliğe 120 gram altın koyacak bulsun bakalım cihaz video da çekeceğim test olayını sizlerle de paylaşırım seyrederiz hep beraber gerçekten işe yarıyor mu yaramıyor mu ☺️
kendin gömerken de videoya çek. Video saklı kalsın.
benim tahminim göremeyeceği üzerine.
bu arada benim gördüğüm proton elic assuva tarzı değildi.
Kare şeklinde iki adet tutamaçlı yanında leptop olan bir cihaz idi.
hayırlısı bakalım. Test sonuçlarını bekliyoruz..

kabakburgiba

Operatör
Aradım firmayı konuştum adamlar 1000 metre mesafe 50 metre derinlikte ki tüm yer altında ki objeleri görüyor dediler metal ayrımı yapıyor dediler ne yapalım yani garanti de veriyorlar hemde %95 garanti veriyorlar benim de imkanım var 15 metre derinliğe 120 gram altın koyacak bulsun bakalım cihaz video da çekeceğim test olayını sizlerle de paylaşırım seyrederiz hep beraber gerçekten işe yarıyor mu yaramıyor mu ☺ï¸￾
@Dehlez kardeşim,belli bir zaman sonra bu alette verimlilik düşüyor dedi arkadaşlar.yerli malı,olması iyi.aması var.çok araştırdım.kullanıcıları ile görüştüm.alette sorun yok. ilk zamanlar.ya sonra.............. ben hala malada takılıyım.