Arkadaşlar Assuva proton elic

Tepegöz

Member
@Dehlez kardeşim,belli bir zaman sonra bu alette verimlilik düşüyor dedi arkadaşlar.yerli malı,olması iyi.aması var.çok araştırdım.kullanıcıları ile görüştüm.alette sorun yok. ilk zamanlar.ya sonra.............. ben hala malada takılıyım.
Bende almayi düşünüyorum aynı şeyde kafam takılıyor, cihaz i cozene kadar verim gidiyorsa

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
DEDİĞİN ÖZELLİKLERDE BİR CİHAZ DAHA İCAT EDİLMEDİ KARDEŞİM,KARDEŞİM KİRALIK OLARAK KULLANDI MEMNUN KALMADI HİÇ

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Arkadaşlar proton elic almayı düşünüyorum reklamlarına bakınca müthiş bir cihaz gibi görünüyor, doğruluk payı varmıdır kullanan yada bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
😊KONU İLE ALAKALI SIKINTISI OLAN HERKESE HODRİ MEYDAN DİYORUM.
UZUN YILLARDIR BU CİHAZI KULLANAN BİRİ OLARAK, FORUMDA BU KONUDA TECRÜBELERİM DOĞRULTUSUNDA BİR MAKALE YAZDIM.
BU CİHAZ İŞE YARAMIYOR DEYİP DE ŞU AN KULLANAN ARKADAŞLAR DA ELBET OKUYACAK, BİR KAÇ SATIR YAZACAKLARDIR...

BMW-45

Aktif Üye
Proton elic konusu yıllarca kafamı kurcalayan bir konuydu, bu sitede bir kaç kere konu açtım yorum okudum ikna olmadım, en son protpn elicin facebook qrubuna katildim, halada kendi kendime diyorum iyikide almadım. O qrubda proton elic kullanıcıları çok, orada olan kullanıcılar resimler atiyorlar qruba yorum almak için, orada okuduğum tek anladığım hatalı çekim yalnış çekim cümlesidir. Belkide 100 200 kişi oraya tespit etdikleri yerlerin resimlerini atıyorlar yorum almak için ama ne yorumlayan bir şey anlıyor nede o resimi oraya koyan. Ya bu cihazı anlamıyorlardır yada cihaz iş yapmıyor. Resimlerinde neredeyse 100de 90nı aynı mavi boşluk ve kırmızı başka değişik bir resim yok. O qruba katildikdan sonra bu cihazı almakdan vaz geçdim, orada bulunan insanlar bu cihazları ne umutlarla aldılar ama başkalarının yorumlarına muhtaclar. Kimseyi yanlış yönlendirmem ama en çok beyendiyim cihazdı ama asla almam artık

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Proton elic konusu yıllarca kafamı kurcalayan bir konuydu, bu sitede bir kaç kere konu açtım yorum okudum ikna olmadım, en son protpn elicin facebook qrubuna katildim, halada kendi kendime diyorum iyikide almadım. O qrubda proton elic kullanıcıları çok, orada olan kullanıcılar resimler atiyorlar qruba yorum almak için, orada okuduğum tek anladığım hatalı çekim yalnış çekim cümlesidir. Belkide 100 200 kişi oraya tespit etdikleri yerlerin resimlerini atıyorlar yorum almak için ama ne yorumlayan bir şey anlıyor nede o resimi oraya koyan. Ya bu cihazı anlamıyorlardır yada cihaz iş yapmıyor. Resimlerinde neredeyse 100de 90nı aynı mavi boşluk ve kırmızı başka değişik bir resim yok. O qruba katildikdan sonra bu cihazı almakdan vaz geçdim, orada bulunan insanlar bu cihazları ne umutlarla aldılar ama başkalarının yorumlarına muhtaclar. Kimseyi yanlış yönlendirmem ama en çok beyendiyim cihazdı ama asla almam artık
Çünkü cihazı kullanmayı bilmiyorlar. Cihaz almak başka, operatörlüğü başka bir şeydir!!!