Arkadaşlar tilsim

Sharpa

Aktif Üye
Krallar vadisinde firavun tutankamon'un mezarını keşfeden ekipten insanlar garip şekilde peş peşe ölmüş. Sadece ingiliz arkeolog howard carter tutankamon'un lanetinden kurtulmuş.
bunun nedeninin howard carter'in bu tip konulara aşırı inançsızlığının onu lanetten koruduğu şeklinde bi açıklama getirildiğiydi.
ilginçtir, carter yıllar sora öldüğünde cenazesine tek kişi katılmış. Belki de Carter'in yalnızlığı lanetin bi sonucuydu kim bilir.

Metalicvoice

Operatör
Krallar vadisinde firavun tutankamon'un mezarını keşfeden ekipten insanlar garip şekilde peş peşe ölmüş. Sadece ingiliz arkeolog howard carter tutankamon'un lanetinden kurtulmuş.
bunun nedeninin howard carter'in bu tip konulara aşırı inançsızlığının onu lanetten koruduğu şeklinde bi açıklama getirildiğiydi.
ilginçtir, carter yıllar sora öldüğünde cenazesine tek kişi katılmış. Belki de Carter'in yalnızlığı lanetin bi sonucuydu kim bilir.
belki de adamlari tek tek nufustan dusurmuslerdir. bildiklerini kimse bilmesin diye...
sonucta oradan bir ingiliz gecmis.... :unsure:

Sharpa

Aktif Üye
belki de adamlari tek tek nufustan dusurmuslerdir. bildiklerini kimse bilmesin diye...
sonucta oradan bir ingiliz gecmis.... :unsure:
Ama bu adamların öldüğü gerçeğini değiştirmiyor.
Lahit'te, Firavunun mezarına her kim dokunursa ölümün kanatları onu saracaktır. Yazıyor, sarmış işte.

Metalicvoice

Operatör
Lahit'te, Firavunun mezarına her kim dokunursa ölümün kanatları onu saracaktır. Yazıyor, sarmış işte.
olumun kanatlarini sarmadigi kim var?
adamlar tanrilik iddiasinda. onlar adina normal boyle yazilar.
ben kendi adima hic okumayan ile cok okuyanlari sevmiyorum. her yazilana inanmiyorum. istisna olarak sadece japonlarin cok okuyanlarini seviyorum. okuya okuya artik birsey bulamayip en sonunda musluman oluyorlar... :)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
@Sharpa @Metalicvoice bu konuyu bir okuyun agalar ben finalinizi yapiyiim

Sharpa

Aktif Üye
olumun kanatlarini sarmadigi kim var?
adamlar tanrilik iddiasinda. onlar adina normal boyle yazilar.
ben kendi adima hic okumayan ile cok okuyanlari sevmiyorum. her yazilana inanmiyorum. istisna olarak sadece japonlarin cok okuyanlarini seviyorum. okuya okuya artik birsey bulamayip en sonunda musluman oluyorlar... :)
Buradali vurgu aynı ekipten insanların sıradışı ani ölümlrri.
Büyük komutan kartacalı hannibal da alplerden o kocaman filleriyle ordusunu italya'ya indirmiş, romalılara kök söktürmüş ama bi sinek tarafından gözününün birini kaybetmiş. Yani oluyor böle şeyler. İngilizleri de gözünde çok büyütme. İşin sırrı başka.

ahmet.63

Aktif Üye
Bak kardeşim,ben bundan birkaç ay önce çubukla birden fazla yere bakmaya gittim.Öğleden önce baktığım yerleri işaretledim.Öğleden sonra tekrar aynı yerlere gittiğimde hepsinin farklı yerlerinde sinyal aldım bu sefer.Kimi 1 metre kimi 2 metre kaymıştı.Daha sonra birkaç defa daha aynı yerlerden tekrar geçtim.Her seferinde farklı sinyal aldım.
Şimdi ben çıkıpta yav arkadaş nereye baksam cinler malı kaydırıyor mu demeliydim?
Baktığım 3-4 farklı yerin hepsinde mal mı vardı?
Hayır,hepsi boştu bence.
Peki neden her seferinde farklı sinyal aldım?
ÇÜNKÜ BEN USTA BİR ÇUBUKÇU DEĞİLİM.
Çünkü çubuğun dilinden %100 anlamıyorum.
Çünkü yeterince çubuk deneyimim yok.

Yanlış çubuk kullanmayı cinlere maletmenin bir anlamı yok.
[/QUO
2 tane çubukla denedim biri ağaçtan diğeri bakırdan ikisinde olay aynı

ahmet.63

Aktif Üye
Mekan nedir?
Kilise mi, mezar mı, mahsen mi.
Fotoğrafları varmı birde burdan bakalım.
Mekan nedir?
Mezar değil nahsen değil kilise değil sadece yere gömülmüş altın
Mekan nedir?
Kilise değil mahsen değil mezar hiç değil yerde gümülü altın boşluk alamadım ama ölçtüğüm zaman yer değişiyor

Definecikuzu

Bilgili Üye
Orada calisipta dokunmayan işçiler ölümsüz oldu o zaman desene ?
Ölümün kanatları yaşayan bütün canlıların üzerindedir zaten her canlı elbet ölümü tadacaktir.

Definecikuzu

Bilgili Üye
Buradali vurgu aynı ekipten insanların sıradışı ani ölümlrri.
Büyük komutan kartacalı hannibal da alplerden o kocaman filleriyle ordusunu italya'ya indirmiş, romalılara kök söktürmüş ama bi sinek tarafından gözününün birini kaybetmiş. Yani oluyor böle şeyler. İngilizleri de gözünde çok büyütme. İşin sırrı başka.
Peki orada çalışmış kişiler orada calismayip sıradışı bir şekilde olselerdi bu sefer hangi paranormal olaya baglayacaklardi komplo teorisyenleri acaba ???