ARKEOJEOFİZİĞİN.. Ekmeğini nasıl yerizzz

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır yani bir işlem bir sonuç, ondan sonra imkanlarını katlayacan, birlikten kuvvet dogar diyorum ama zor, sozler bile unutuluyor
aynen abi.buyuk ise buyuk sermaye gerek.busaatten sona pasli kuflu kiytirik sikkeyle ugrascak halimiz yok. bi sk ke yaramaz cunku kahkaha

jeodek

Bilgili Üye
Sizden iyi olmasın bir defineci gurubum var. Hepsinin hali vakti yerinde ve akrabalikta var içlerinden bazılarıyla. Adamlar bu işe adamislar kendini ama gelin şunu alalım, yapalım dediğim de hiç biri ortada yok. Sonra elimizde voltmetre ile dağ tepe uğraşıyoruz

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
@Mal bulanındır Ustam, şuan kiramı zor kapatıyorum, yani ayı tok karınla kapatıyorum.. bunun markası ne, fiyatı?, bilgi amaçlı
ustam senin saglik sorunun bitmisti araziye cikarsin artik.suan bizim alacak imkanimiz yok 135.bin tl komple sistem.biz manuel elizabeth takiliyoz ufak tefekden.allah gonlune gore bol nasip rizik versin

ustam senin saglik sorunun bitmisti araziye cikarsin artik.suan bizim alacak imkanimiz yok 135.bin tl komple sistem.biz manuel elizabeth takiliyoz ufak tefekden.allah gonlune gore bol nasip rizik versin
☺Hatırlattığın için sağol sağlık sorunu uzayınca, onun bilinç altında kaldım...

Garip_sk

Aktif Üye
@Mal bulanındır sayın ustam öncelikle böyle bodozlama araya girdiğim için kusuruma bakma. bir iki sorum olacak izninizle sizin fikirleriniz tecrübeleriniz benim için çok değerlidir,bu sistem nelerden oluşur yani gpr aldın yanına gerekn diğer cihazlar ekipmanlar nelerdir? Yani bu işin hakki nasıldır nelerden oluşmakta böyle sorim ustam şimdiden teşekkür ederim