ARKEOJEOFİZİĞİN.. Ekmeğini nasıl yerizzz

Elhamdürillah

Yeni Üye
Selamun Aleykum, bir şey soracaktım. Arkeolojik kazılarda kullanılan SIR3000 cihazı ve yeni SIR4000 cihazı var. Bu cihaz hakkında bilginiz varsa lütfen biraz bilgi verirmisiniz. Şimdiden çok teşekkürler.

kabakburgiba

Operatör
Elde taşınır olm ası güzel. Arkadaşlar bu tip cihazlara birden atlamayınız. Kullanan birini bulup. Tecrübe ediniz, veya maddiyatı paylaşınız.

Garip_sk

Aktif Üye
Elde taşınır olm ası güzel. Arkadaşlar bu tip cihazlara birden atlamayınız. Kullanan birini bulup. Tecrübe ediniz, veya maddiyatı paylaşınız.
katılıyorum size ustam yeni sürülmüş sayılır piyasaya o yüzden temkinli yaklaşmak gerek fikir olması açısından paylaştım birde malbulanındır ustaya sorim dedim illa gulağıma gelmiştir bu cihaz saygılar

Garip_sk

Aktif Üye
@garip kardeşim sen araştır, fatını falan yazarsın.
Kullanan birini bulsam ustam yapışıcam ona ama şimdilik orijinal Web sitelerinden bilgi toplamaya çalışıyorum arada malbulanındır ustayasa soruyorum sağol sun yardımcı oluyor, bu arada ustam bu marka araştırdım kadarıyla neredeyse malayla aynı kalite bununda İsveç üretiyor adamlar bu gpr işinde çok iyiler sanırım

Garip_sk

Aktif Üye
Selamun Aleykum, bir şey soracaktım. Arkeolojik kazılarda kullanılan SIR3000 cihazı ve yeni SIR4000 cihazı var. Bu cihaz hakkında bilginiz varsa lütfen biraz bilgi verirmisiniz. Şimdiden çok teşekkürler.
Aleykum Selam valla çok duydum bu markayı modeli ama hiç araştırmadım ne yalan söylim ama ne öğrenmek istediğini söylersen mesela anten çeşitlerini mi yada marka kalitesi mi gibi daha iyi yorum gelir gören ustalar dan bildikleri yönlerinde yardımcı olurlar selametle

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Hangi arkeolojik kazida kullanmislar bi ornek ver
Cihaz rēklam takdigïdir O biz yemiyiik

Metalicvoice

Operatör
Ustam onu kullanani nasil tespit yaptigini gormek icin ya resto calismasi izlemek gerek yada åntik kent resmi muze kazisini izlemek gerek dısindä secenej yok cihaz pahali gucumuz olsada yakalatip el koydurma korkusuyla gene alamayiz.
Ustteki garip sk uyeye de dedim aracin altina takip gezip icerden lcd ekranda izleyen islem yapanda var
serbest calisan basinda yasli bir arkeolog olan isadami destekli buyuk mevzu kovalayan yer bulununca maden isletme ruhsati alip enine boyuna ortak calisan. yer bakmaya ucakla gelip indiginde mercedese binip gelen mekanizmali araci ayrica getiren. yer arastirmasinda ilgili masrafin hepsini kendi odeyen ve boyle alet kullanan adamlar var mi var... yani buyuk mevzulu yerin varsa adamlar seni bulur hesabi...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
serbest calisan basinda yasli bir arkeolog olan isadami destekli buyuk mevzu kovalayan yer bulununca maden isletme ruhsati alip enine boyuna ortak calisan. yer bakmaya ucakla gelip indiginde mercedese binip gelen mekanizmali araci ayrica getiren. yer arastirmasinda ilgili masrafin hepsini kendi odeyen ve boyle alet kullanan adamlar var mi var... yani buyuk mevzulu yerin varsa adamlar seni bulur hesabi...
Hee bulur
Ondan sona nufustan duşurur
Hicbir sartta kosulda anlamda O tip insanlarla muhattap olmayin oldurmayin