Aynı yerde farklı kişilerde prinç çubuk tepkisi farklı

Tb880

Member
Merhaba arkadaşlar ben prinç kullanıyorum. 2 yer tespit ettim. Emin olmak için yanım da bir arkadaş getirdim bu arkadaşa sadece bölgeyi gösterdim ve arkadaş gezdi dolaştı boşluk bulamadı benim kendi bulduğum yeri gösterdim ölçtü biçti bana göre yok dedi

Şimdi bu durumu tercübeli arkadaşlar nasıl yorumlayabilir

Turko

Uzman
Arkadaşın gezerken sen uzak dur ondan en az 50 mt

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
her kişide çubuk farklı çalışır o arkadaşın çubukların tutuş şekillerini değiştirip baktımı benim de arkadaşta çubuk hiç çalışmıyor mesela bende çizimi gördümü şaşallıyor bazıları o arkadaşında çalışmamış olması önemli değil sen tecrübeni kendi çalışmanla yapacaksın boşlukta deneyip boşlukta göreceksin l çubukmu kullanıyorsun

Tb880

Member
her kişide çubuk farklı çalışır o arkadaşın çubukların tutuş şekillerini değiştirip baktımı benim de arkadaşta çubuk hiç çalışmıyor mesela bende çizimi gördümü şaşallıyor bazıları o arkadaşında çalışmamış olması önemli değil sen tecrübeni kendi çalışmanla yapacaksın boşlukta deneyip boşlukta göreceksin l çubukmu kullanıyorsun
Evet L çubuk mesela evimiziz az ilerisin de bir orman da mağara var bu mağarada bir oda ve girinti çıkıntılar mevcut gayet net bir biçim de çizim yapabiliyorum yani çubuğun bende çalılıp çalışmadığını test ettim gayet güzel çalışıyor