azimli hobidaşlar..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

Mal bulanındır

Bolu'da 173 parça tarihi eser ele geçirildi

Bolu'da, İl Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen operasyonda, Roma, Bizans, Frig ve Lidya dönemine ait 173 parça tarihi eser ele geçirildi.
Yapılan istihbari çalışmalar neticesinde A.S.D. ve O.A'nın Düzce'den Bolu'ya tarihi eser niteliği taşıyan materyaller getireceği ve bu materyalleri pazarlamaya çalışacakları bilgisini alan İl Jandarma Komutanlığı ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı.
Yapılan takip ve araştırmalar sonucunda Bolu Dağı'nı geçtikten sonra bulunan, Yolçatı köy yolu girişinde oluşturulan kontrol noktasında şüphelilerin içinde bulunduğu araç durdurularak arama yapıldı.
Yapılan aramada, Roma, Bizans, Frig ve Lidya dönemlerine ait 102 sikke ile heykel, haç, yüzük ve ok ucu gibi objelerden oluşan 71 tarihi obje ele geçirildi.

Masallah derya kuzusu bunlar pandemi mallari.......... @vakko ustaaaaaa

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Erzin'de tarihi eser kaçakçılığı
Erzin'de tarihi eser kaçakçılığı'de tarihi eser kaçakçılığı

Hatay'ın Erzin ilçesinde şüpheli bir araçta yapılan aramada çok sayıda tarihi eser ele geçirildi.
@vakko usta kitaplara bak
Hatay şırnak van bu seritlerde özellikle dikkatinizi çeken birşey yokmu ?
Hep kitap ?
Kendileri basıp kendileri okuyor
bize de gönderme yapi
ayağınızı denk alın bak biz buluruz sizi ?

sandalci14

Operatör
ustalar bişey soracam bilgisayardan anlayan varsa evdeki masaüstü bilgisayar 2 3 sefer yandı şu sigorta kutusu yanıyor değiştirdim gene yandı gerçi binada genel bir sorn var araara milletin cihazları yanıyorda en son 110 tl ye değiştiriyordum bilgisayarcı iyisini taktım 250 tl lik dedi 1 ay geçmeden oda yandı bu işten bişey anlamadım adama yüklenecektim sokaga çıkma yasağı çıktı.belli bir standardı yokmuki.

Mal bulanındır

ustalar bişey soracam bilgisayardan anlayan varsa evdeki masaüstü bilgisayar 2 3 sefer yandı şu sigorta kutusu yanıyor değiştirdim gene yandı gerçi binada genel bir sorn var araara milletin cihazları yanıyorda en son 110 tl ye değiştiriyordum bilgisayarcı iyisini taktım 250 tl lik dedi 1 ay geçmeden oda yandı bu işten bişey anlamadım adama yüklenecektim sokaga çıkma yasağı çıktı.belli bir standardı yokmuki.
Bkz..
Kaçak akim rolesi
Regulator
Adaptor
Voltaji kontrollu cihazlar
Topraklama
Hepsinin sana faydasi olur

Mal bulanındır

Hatay şırnak van bu seritlerde özellikle dikkatinizi çeken birşey yokmu ?
Hep kitap ?
Kendileri basıp kendileri okuyor
bize de gönderme yapi
ayağınızı denk alın bak biz buluruz sizi ?
Bkz...
Okur yazar sayisindaki artis

Metalicvoice

Operatör
bazi bilg.larda power kutusunda voltajla ilgili dugme olur. eger evde kacak akim sigorta topraklama vs. bozuk degilse onunla alakalidir.

sandalci14

Operatör
bazi bilg.larda power kutusunda voltajla ilgili dugme olur. eger evde kacak akim sigorta topraklama vs. bozuk degilse onunla alakalidir.
emeğinize sağlık ustalarım sorunu anladık binada herkesin cihazları yanmış kiminin kombisi kiminin buzdolabı,herkesin 2 3 parca cihazı yanmış az evvel öğrendim.sanırım binada sorun.