bahçe kuyusundaki işaretler

zico1907

Yeni Üye
arkadaşlar bu işaretler nedir acaba çözemedik bilgisi olan varmıdır acaba evimiz tarihi eser

Apollon01

Moderatör
Moderatör
yapmanız gereken çubuk ustasına değerli tespiti yaptırmanızlazım, lakin derin olduğundan cihaz burda iş görmez, sonuca göre de karar sizdedir işaret var mı? ben göremedim, kolay gelsin,

zico1907

Yeni Üye
yapmanız gereken çubuk ustasına değerli tespiti yaptırmanızlazım, lakin derin olduğundan cihaz burda iş görmez, sonuca göre de karar sizdedir işaret var mı? ben göremedim, kolay gelsin,
kuyu bahçemizin en üs katında evden 5 mtr uzakta
yatay bi hac işareti var

@ibrhm

Bilgili Üye
kuyu bahçemizin en üs katında evden 5 mtr uzakta
Kuyunun etrafını geniş açılı fotoğraflama şansınız varmı? su 9 metreyi hiç geçmiyormu? Birde kuyunun sağ ve sol istikametinde ilerlerde, rampa iniş aşağı her hangi biryerden veya mahalle içerisinde kendiliginden açıga çıkan su varmı?

@ibrhm

Bilgili Üye
Arazinin meyline göre suyun geliş yönü vardır. Kuyunun yanlarından boşluk al, Boşluk verirse, suyu motopompla komple boşalt.plastik bir topa şerit metrenin ucunu koli bandı ile bantla sıkıca ve suyun saatte yükselme hızını takip et. 7* 8 metrede, hafif plastik,köpük tabak türü bir şey at kaçış yönü ne taraf. Yükselme hızına göre 8'in üstündenmi kaçıyor. 8 ile 9 arasının dolum zamanını çok iyi takip et bir emare çıkar muhtemelen.