bakış açısı...

sandalci14

Operatör
Foto:definecilik meslek degil hobidir bence.avcilik balikcilik kahvede okey altili iddia.herkesin hobisi farklidir.
foto; kazdaglarini protesto..bu protesto bize uymamis..

sandalci14

Operatör
tarzı uymamış daha doğrusu ben beyenmedim,yada anlatılmak isteneni anlayamadım diyelim.bayanları soyup yola yatırmaktansa mesela afişlerle boykot eylem dilekçe vs başka makul yöntemler denenebilir.

ben bu konuyu baya araştırdım konumuz dışındaki olaylara burada pek girmek istemem ama ( 100 kişinin 100 farklı görüşü olur 100 ünede saygı duyarım siyasi polemiği hiç sevmem) bikaç notumu aktarayım.öncelikle kendi madenlerimizi işletmek yerine yurtdışından altın alımı çok fazlaymış. ayrıca bu altın arama alanı kaz daglarında değil 40 km uzakta sadece bir tepe kiralanarak icra edilmiş. bununla berabertüm kesimler yabancı bir şirkete verilmesine, çevreye olan duyarlılık konusuna dikkat edilmemesine.vs ortak tepki göstermektedir.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
tarzı uymamış daha doğrusu ben beyenmedim,yada anlatılmak isteneni anlayamadım diyelim.bayanları soyup yola yatırmaktansa mesela afişlerle boykot eylem dilekçe vs başka makul yöntemler denenebilir.

ben bu konuyu baya araştırdım konumuz dışındaki olaylara burada pek girmek istemem ama ( 100 kişinin 100 farklı görüşü olur 100 ünede saygı duyarım siyasi polemiği hiç sevmem) bikaç notumu aktarayım.öncelikle kendi madenlerimizi işletmek yerine yurtdışından altın alımı çok fazlaymış. ayrıca bu altın arama alanı kaz daglarında değil 40 km uzakta sadece bir tepe kiralanarak icra edilmiş. bununla berabertüm kesimler yabancı bir şirkete verilmesine, çevreye olan duyarlılık konusuna dikkat edilmemesine.vs ortak tepki göstermektedir.
Tarz olarak evet her kafaya uymak zordur .
Bence güzel simgelemişler , üstsüz kadınlar yerde cansız yatıyor anlamından ben tecavüzü vurguladıklarını anladım ki resmen o dağlara , ciğerlerimize rant uğruna tecavüz ediliyor .Sonuçta burda hepimiz çocuk değiliz bayan vücüdu görmek sorun yaratacak bir mesele olmamalı , asıl mesele o vücüda ne gözle bakıldıgı dır .
İnşallah düzelir hepimiz için hayırlısı olur .

sandalci14

Operatör
aynen üstadım,ortak tepki var. devlet bir iş yaparken toplumun geneline yakınını ikna etmeli ,herkesin içine sinmeli tepkilere katılıyorum, muhtemelen şunu derler: 15 yılda binlerce insanımıza iş sağlanacak ekonomimize katkısı olacak vs, ancak tepkilerede kulak tıkanamaz. (not ; bayanların soyunması ''doğaya ağaçlara ormanlara tecavüz ediliyor'' u anlatmak istemiş,çevre duyyarlılığını anlatmak istemiş.mantığı şimdi anladım işin açıkcası )