Bana saçma geldi siz ne dersiniz bilenem

dostozgur

Aktif Üye
Arkadaşlar bana boyle birşey bulduk dedi bazı tanıdıklar fakat bana günümüz yapımına ait duzenbazlik işi gibi geldi,arkasında BELİN yazısını gördüm Türkçe kökenli bir isim bu yanılmıyorsam:)Ekli dosyayı görüntüle 238445

Son düzenleme:
Ayakların altındaki kaidedeki oransızlığa bak endüstri meslek lisesindeki birinci sınıf öğrencisinin bile daha iyisini yapacağını anlarsın Açıkçası böyle bir orantısız vücutlu değil bu kuş uçmak ayakta durup yem bile yiyemez ama garibanlara yedirmeye çalışıyorlar.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
...bu asagidaki mevzu nekadar inandiriciysa senin resimdekide okadar inandiricidir...itibar etmeyiniz kendinizin bulmadigi objelere.

.Dibinde çift başlı altın kartal heykeli olduğu dedikodusu nedeniyle yıllardır talan edilen Denizli'nin Beyağaç ilçesindeki Kartal Gölü, yine define avcılarının hedefi oldu. Sandıras Dağı'nın Çiçekbaba zirvesindeki 1. derecede doğal sit alanı göle verilen zarar, fotoğraflarla ortaya konuldu. Binlerce yıl önce oluşan krater gölü çevresinde hüküm süren medeniyetin simgesi olan çift başlı kartalın altın bir heykelini yaparak göle attığına yönelik dedikoduya inananlar, gölün suyunu boşaltarak heykele ulaşmayı amaçlıyor. Bu kapsamda yıllar boyunca çabalayan define avcıları kanallar kazarak gölün suyunu boşaltmaya çalıştı.

Son düzenleme:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Buldukları doğrudur da, çöpte felan bulmuşlardır.

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ayakların sol ve sağında en uçlarda bir yerlere monte etmek için vida delikleri bırakılmış.vay be. o zaman bile bunu düşünebilmişler.