• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Bilgi alabilir miyim?

zamazingo33

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Zamanında dedemin babası bulmuş bir yerden, tek parça başka yok. Mevki olarak Mersin- Gülnar
Çok harap olmuş, nasıl temizlenir bilmiyorum da zaten. Hangi döneme aittir , necidir.ogrenmek istiyordum. Değeri olmadığı kesin, pek umurumda da değil zatrn. Yanlış başlıkta actiysam konuyu affola.

Ekli dosyalar

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Moderatör
Merhaba,
Foruma hoşgeldiniz. Ilgili arkadaşların bakması için bildirim yapılmış. Müsait olduklarında dönüş yapacaklardır.
Temizleme konusu çok hassastır. Bulduğunuz objeleri sadece suyun altına tutarak toprağının gitmesini sağlamanız kafidir. Çıplak elle bile dokunup kimyasal reaksiyona sokulmaması tavsiye edilir. Aklınızda olsun.
Rastgelsin..

Ngdl51

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Zamanında dedemin babası bulmuş bir yerden, tek parça başka yok. Mevki olarak Mersin- Gülnar
Çok harap olmuş, nasıl temizlenir bilmiyorum da zaten. Hangi döneme aittir , necidir.ogrenmek istiyordum. Değeri olmadığı kesin, pek umurumda da değil zatrn. Yanlış başlıkta actiysam konuyu affola.
[/QUOT
Donemi roma maddi degeri yok para bitmis usta