Bilgi

Garip_sk

Aktif Üye
Selamın aleyküm değerli ustalar az önce televizyonda bir programda bir konuşmaya kulak misafiri oldum konuşma aynen şöyle üstadlar
Bir bayanın eşi defineciymiş bayanın eşi bazı figürler parçalar bulmuş eve gelince bu bulduğu figürleri parçaları üzerleri çok kirli deforme olmuş diye suya atıp kaynatmış belli bir zaman sonra kadının eşi bayılıyor kadında kendisini dışarı zor atıyor ve dışarıda oda bayılıyor sonra hastaneydi derken kadın eşini sormuş doktor eşiniz vefat etti demiş nasıl neden diye sorunca doktorda eşiniz cıvadan dolayı öldü demiş adamın kaynattığı objelerin figürlerin üzerinde cıva olduğunu söylemiş doktor. Sayın ustalar böyle bir şey olabilirmi bilgisi yada başına böyle buna benzer bir olay yaşayan uztalarımız varmi?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Selamın aleyküm değerli ustalar az önce televizyonda bir programda bir konuşmaya kulak misafiri oldum konuşma aynen şöyle üstadlar
Bir bayanın eşi defineciymiş bayanın eşi bazı figürler parçalar bulmuş eve gelince bu bulduğu figürleri parçaları üzerleri çok kirli deforme olmuş diye suya atıp kaynatmış belli bir zaman sonra kadının eşi bayılıyor kadında kendisini dışarı zor atıyor ve dışarıda oda bayılıyor sonra hastaneydi derken kadın eşini sormuş doktor eşiniz vefat etti demiş nasıl neden diye sorunca doktorda eşiniz cıvadan dolayı öldü demiş adamın kaynattığı objelerin figürlerin üzerinde cıva olduğunu söylemiş doktor. Sayın ustalar böyle bir şey olabilirmi bilgisi yada başına böyle buna benzer bir olay yaşayan uztalarımız varmi?
Objeyi gormek bilmek gerek
Antikcagda hayvan bitki metaryallerinden zehir boya cila amacli kullanildigi yerler var ancak 2000 yilda tesirini yitirmis olmali
Civa isi derin mevzu herkes bilip kullanamazdi heryrrde
O kamil suya porcoz vs dokmustur kaynayan buhardan soluklanip pert olmusturherseyin ilmii aciklamasi var
Buyu tilsim ayaklari deil

Garip_sk

Aktif Üye
Antikcagda hayvan bitki metaryallerinden zehir boya cila amacli kullanildigi yerler var ancak 2000 yilda tesirini yitirmis olmali
O kamil suya porcoz vs dokmustur kaynayan buhardan soluklanip pert olmusturherseyin ilmii aciklamasi var
Kulak misafiri olduğum kadarıyla bu konuşma geçti ustam bende şaşırdım cıva olayına bildiğim kadarıyla cıvayı Ellemek dahi sıkıntı büyük ihtimal dediğiniz gibi por çöz çamaşır suyu falan katıp kaynattıysa buharından taklaya geldi. Büyü tılsım olayı ustam temiz kalbe iyi niyete elinden geldiği kadar düzgün bir Müslümana pek etkisi olacağını düşünmüyorum ustam tabi takdir yine yaradanındır bilgi için sağol ustam

Garip_sk

Aktif Üye
Ustam hazır sizi yakalamışken bir şey sormak isterim izninle, berrington atlasını nasıl bulabilirim İnternet üzerinden çok araştırdım ama bir türlü ulaşamadım iped te uygulaması var lakın bizimki android, bir bilgin varmı üstadım

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Cok derin mevzu aaşam okursun
hayirdir gorevde yukselme sinavimi var muzede alttakine tıkıla

Imagehttps://tr.qwe.wiki › wiki › Barringt...
Yunan ve Roma Dünyasının Barrington Atlası - Barrington Atlas of the Greek ...

Garip_sk

Aktif Üye

Ustam tüm bilgileri toplamaya çalışıyorum en ince ayrıntısına kadar herşeyi öğrenmek gerek ki sonra ava çıkalım ama benim mıntıka yurt dışı o yüzden buradan toplayabildiğimi toplayıp dışarı çıkınca da orayla sağlamalarını yapıcam Allahın izniyle

AVCILAR

Aktif Üye
Ustam tüm bilgileri toplamaya çalışıyorum en ince ayrıntısına kadar herşeyi öğrenmek gerek ki sonra ava çıkalım ama benim mıntıka yurt dışı o yüzden buradan toplayabildiğimi toplayıp dışarı çıkınca da orayla sağlamalarını yapıcam Allahın izniyle
Dayı bırak orayı gel Türkiye seni de beni de cihanı ihya eder.

Garip_sk

Aktif Üye

Ustam verdiğin linkte açamadım biraz teknoloji özürlüsüyümdürde ustam k. Bakma ?

Garip_sk

Aktif Üye
Onu yaptım ustam bir sürü link çıktı Wikipedia ve türevleri sitelere bağlıyor tanıtımını yapıyor hepsi, satış sitesinde 450 dolarcık istiyii ustam ?