Bir altin sikkede benden

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ustam bak sana sniper hesaabi adres veriyiim.eyi gez tek tek icun buralari..

Niğde-Ulukışla-Alihoca köyü yakınında bulunan bir kayadaki MÖ 800 yılına tarihlendirilen 5 satırlık bir Hiyeroglif yazıtta, Bolkardağları “Muti Dağı” olarak isimlendirilmekte ve “Efendim Warpalawas’a iyilik ettim, o da Muti Dağı’nı bana verdi ve bereketli olmasını diledi” denilmektedir[14]. Bu yazıtın, o yörede yer alan Madenköy-Karagümüş ve Gümüşköy madenlerine ait ilk maden ruhsatı olduğu kabul edilmektedir

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
2 si arkadasimin benim yanimda biri ben olmak kaydiyla 3 ayri cihazin altin bulduguna sahit oldum yonetici arkadaslar mahsuru yoksa yazmak isterim
Yaz Kardasim insallah.
Benim bir tezim var:
Dedektorun ekraninda altin diyorsa,
O altin degildir.
Ayirimsiz metal isareti verdigi yerde altin cikma ihtimali vardir..

Bu tezimin yanlis oldugunu soyleyen birisi cikarsa cok sevinecegim.

Yani; ben dedektorun ekraninda altin yazisini veya degerini gordum. 20-30-40 cm.kazdim ve altin cikti diyecek birisi bana lazim. :)

Ngdl51

Editör
Marka yazmanızda bir mahsur olacağını sanmıyorum.Bu sitede dedektör bölümünde her türlü marka artısıyla eksisiyle yazılıp tartışılıyor zaten.Altın sikke bulan bir dedektörü herkes merak edecektir.
Ustam cihazlar makro racer 1 gpx pro g max2 bu üç cihazinda altin aldiginin sahidiyim

Ngdl51

Editör
ustam bak sana sniper hesaabi adres veriyiim.eyi gez tek tek icun buralari..

Niğde-Ulukışla-Alihoca köyü yakınında bulunan bir kayadaki MÖ 800 yılına tarihlendirilen 5 satırlık bir Hiyeroglif yazıtta, Bolkardağları “Muti Dağı” olarak isimlendirilmekte ve “Efendim Warpalawas’a iyilik ettim, o da Muti Dağı’nı bana verdi ve bereketli olmasını diledi” denilmektedir[14]. Bu yazıtın, o yörede yer alan Madenköy-Karagümüş ve Gümüşköy madenlerine ait ilk maden ruhsatı olduğu kabul edilmektedir
Ustam senin dedigin yer altin ve gumus madeni ama en zengin oren yerleride o bolgede guzel parcalar atiyor cumhuriyet yunan greek

Ngdl51

Editör
Yaz Kardasim insallah.
Benim bir tezim var:
Dedektorun ekraninda altin diyorsa,
O altin degildir.
Ayirimsiz metal isareti verdigi yerde altin cikma ihtimali vardir..

Bu tezimin yanlis oldugunu soyleyen birisi cikarsa cok sevinecegim.

Yani; ben dedektorun ekraninda altin yazisini veya degerini gordum. 20-30-40 cm.kazdim ve altin cikti diyecek birisi bana lazim. :)
Ustam ben sayisal rakamli ekrana bakarak calismam ses odakli calisirim bilen bilir her metalin birbirine yakin ama farkli tonda sesi vardir

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Ustam ben sayisal rakamli ekrana bakarak calismam ses odakli calisirim bilen bilir her metalin birbirine yakin ama farkli tonda sesi vardir
Katılıyorum cihaz ekranındaki sayısal değer ile değil cihazın metale verdiği ses ile garrett ace bile yeterli işi bildikten sonra.Tektek yapmam ama çoğu kez arazide denedim.Doğru çalışma başarılar.✌

Ngdl51

Editör
Katılıyorum cihaz ekranındaki sayısal değer ile değil cihazın metale verdiği ses ile garrett ace bile yeterli işi bildikten sonra.Tektek yapmam ama çoğu kez arazide denedim.Doğru çalışma başarılar.✌
O makinada sektirmez ustam gayet guzeldir tek tekte yeterki denk gelsin kacirmaz bu isi yapan arkadaslara tavsiyem metallerin verdigi sesleri ezberlemek neye ne tonda ses veriyor bunu ogrendikten sonra gerisi nasip

O makinada sektirmez ustam gayet guzeldir tek tekte yeterki denk gelsin kacirmaz bu isi yapan arkadaslara tavsiyem metallerin verdigi sesleri ezberlemek neye ne tonda ses veriyor bunu ogrendikten sonra gerisi nasip
Garette Ace nin hangi modelinden bahsediyorsunuz bendeki Ace 400i en fazla 10 cm görüyor, arazideki başarısını göremedim veya geçtiğim yerler süpürülmüş

Ngdl51

Editör
Garette Ace nin hangi modelinden bahsediyorsunuz bendeki Ace 400i en fazla 10 cm görüyor, arazideki başarısını göremedim veya geçtiğim yerler süpürülmüş
Elindeki cihazdan arkadasim kullaniyor 40 cm den para söküyor ustam butun işi makinaya yikmamak lazim kullanici faktörü de buyuk etki yapar