Bir altin sikkede benden

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Parayi arkadasa biraktim suan bende degil ustam yarin atarim inşallah
Paylaştığınız görsel arka yüz aynısı abbasi makka paralarındada var.Diğer yüzü detaylı incelemek lazım.La ilahe illallah başlayan yüz.Görsel paylaşırsanız bakarız detaylı yarın.Hayırlı Geceler.

Ngdl51

Editör

Paylaştığınız görsel arka yüz aynısı abbasi makka paralarındada var.Diğer yüzü detaylı incelemek lazım.La ilahe illallah başlayan yüz.Görsel paylaşırsanız bakarız detaylı yarın.Hayırlı Geceler.

Hayirli geceler ustam

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekranli degil ustam vlf dedektor marka yazmicam reklam olmasin
Marka yazmanızda bir mahsur olacağını sanmıyorum.Bu sitede dedektör bölümünde her türlü marka artısıyla eksisiyle yazılıp tartışılıyor zaten.Altın sikke bulan bir dedektörü herkes merak edecektir.

Ngdl51

Editör
Marka yazmanızda bir mahsur olacağını sanmıyorum.Bu sitede dedektör bölümünde her türlü marka artısıyla eksisiyle yazılıp tartışılıyor zaten.Altın sikke bulan bir dedektörü herkes merak edecektir.
2 si arkadasimin benim yanimda biri ben olmak kaydiyla 3 ayri cihazin altin bulduguna sahit oldum yonetici arkadaslar mahsuru yoksa yazmak isterim

Son düzenleme:

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
2 si arkadasimin benim yanimda biri ben olmak kaydiyla 3 ayri cihazin altin bulduguna sahit oldum yonetici arkadaslar mahsuru yoksa yazmak isterim
Reklamını yapıp ticari fayda güdenler ile bilgi alış verişi yapanlar ayırtediliyor zaten.
Yazabilirsiniz.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Hak edenin hakkı verilecek, cihazı yapan da satanda gurur duyacak.Gerisine cihaz almak isteyen defineci karar verecek,biz her zamanki gibi bilgilendirmeye devam.