Boşluk bulma metal tesbiti ve şakülde ustalarin görüşleri

GERMO

Engellendi
kıymetli ustalarımı çubuk konusunda iki aydır keyifle takip ediyorum, SEN HAYRANIM DEDİN YA BEN DAHA NE OLDUĞUNU ÇÖZEMEDBEN ÇANAK ÇUBUK VEYE ŞAHKULDELBN LATIYOR ONUN KESİN CEVABI YOK HENUZYAYINDA NE VAR NE YOK BELLİ VE KESİN DEĞİL ALÇUBUKDA @BulursamKader25USTAYAŞAŞAHGULDE@kabakburgiba UDTAYA KULAK VER ARADAKATKI VERENDE OLUR TOPLARSIN BİLGİLERİ
timur964 ustam siz ustalarımın verecekleri yöntem ve usullerle iyi bir öğrenci çırak olduğumu kanıtlarım inşallah, sevgiler saygılar sunarım ustam.

Son düzenleme:

kabakburgiba

Operatör
arkadaşlar şakülde şu soru cevap işine bi son verin lütfenn.bu iş ilim irfan işi.ali seydi hoca bu işi çok iyi yapıyor.onun seanslarına katılabilirsiniz.öyle kulaktan dolma laflarla yapılacak iş değil.emek isteyen bi iş .yıllarınızı alır.ben böyle bilirim.isteyen istediğini yapmakta serbestir tabiki.

kabakburgiba

Operatör
o şart zaten...kullanımı pratıktır..çözersen ekmegını yersin
şu kurşun şakülübide ip boyunda dene bakalım ne diyecek.ras gele bi yerden tutupta değil.ip boyunu daha önce yazmıştım.notlarının arasında vardır.selamlar.

GERMO

Engellendi
arkadaşlar şakülde şu soru cevap işine bi son verin lütfenn.bu iş ilim irfan işi.ali seydi hoca bu işi çok iyi yapıyor.onun seanslarına katılabilirsiniz.öyle kulaktan dolma laflarla yapılacak iş değil.emek isteyen bi iş .yıllarınızı alır.ben böyle bilirim.isteyen istediğini yapmakta serbestir tabiki.
kabakburgiba ustam şakülde siz nasıl uygun görüyorsanız bende o şekilde ilerlemek istiyorum, ustam şakülde sol elimle ipi havada sağ isaret parmağı ve baş parmak la ipi şakülün hemen üstünden tutuyorum, evde iki koltuğun kol dayama yerleri yanyana üzerine de bir kalın bir bez biraktigimda 8 cm e cm cm geldiğimde bana tünel işaretini veriyor, yavaş yavaş ipi bırakıp koltuğun veya sehpanin ortasına tuttugumda 12 cm de başlıyor işarete biraz uzatsam veya kisaltsam ipi hemen duruyor, bu yöntemlerle azar azar ilerlemeye çalışıyorum, inşallah siz ustalarım tecrübe ve yontemlerinizi benimle paylaşırsanız dualarimiz bilinki siz ustalarım ve vatanımız milletimiz ve ümmetledir inşallah, iyi geceler ustam.

Reis2020

Yeni Üye
GERMO bu işlerde herşeyin başında araştırmak çabalamak.ne neye ne yaptı nasıl döndü ne hareket yaptı not al..not almadan unutursun..sorgu sualle çalışmak seni yanıltır bana soracak olursan ip boyuyla çalışmak daha mantıklı.. şunuda söyleyim şakül dedinmi ben kabakburgiba ustamın yanında devede kulağım onun unuttukları kadar benim bildiğim vardır.yakaladınmı bırakma yazduklarını koy bir kenara herzamn yazmaz.. çubuk dedinmi BulursamKader25 ustamız çok değerlidir.. Mirkut Aliömer
poseidon2023 ustalarımız degerlidir fıkırlerini al.dediklerini uygula..
ben arazıde çok kosturdum halada dewam deneme yanılma yapmadan bişey çözemezsin..boş çalışmadan,doluya ulaşamazsın inanki...neodyuma gelince onun hiçbir metalle işi olmaz onun tek derdi altındır oynamıyorsa vardır bir bildiği...
Neodyum un sırrı ne diye soracqktım ögrendim çubuk ile alakalı yazılarınızı bulmaya çalısıyorum bu not olayınıda göz ardı etmemek de lazımmış hatalarımı eksiklerini gidermek için güzel bi form bu çubuk sayfaları emeği geçen herkese teşekkürler aslında sormak istediğim bi soru var kayalık bir alanda daha doğrusu kaya mezar alanı hangi çubuk kullanılmalı gümüş ün yqnına eksra malum heryerde altın bulunacak diye bi kaide yok anladıgım kadarıyla saygılarımla

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Neodyum un sırrı ne diye soracqktım ögrendim çubuk ile alakalı yazılarınızı bulmaya çalısıyorum bu not olayınıda göz ardı etmemek de lazımmış hatalarımı eksiklerini gidermek için güzel bi form bu çubuk sayfaları emeği geçen herkese teşekkürler aslında sormak istediğim bi soru var kayalık bir alanda daha doğrusu kaya mezar alanı hangi çubuk kullanılmalı gümüş ün yqnına eksra malum heryerde altın bulunacak diye bi kaide yok anladıgım kadarıyla saygılarımla
Şu konuya bir göz at..orada bir link var onu izle kafana yatarsa yaparsin.calismalarina onun üstünden yön verebelirsin.kafanda bir soru isarrti kalirsa donersin arkadsim..