Bu eskiya belgelerinin tamamı soyulmuş yerlerdir.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Inanın sadece gülerim.
Anlaşılan şu ki ben burda kimseye ne kelam nede başka birşey dememe dahi gerek yoktur .
Sadece boşa tukettiginiz zamana üzülürüm.
Mallarmi merak etmeyin zaten kimse hayel dahi edemiycek.
Ne zamanki o gün gelir ozaman eyvahlar sun dersiniz.
Ben avrupadayim şu senede virüs ten gelemiycem seneye havayı fisekle kutlama yaparız dert değil..
Herkese selam saygılarımla.
Buraya bir dahi girmem ..
Mecbur gireceksin illaki icinde kalanlari yazmak kendini tatmin ve fikirleriniempoze etme cabasi icin mecbur girip yazacaksin cunku baska mecraan yok gerekirse baska nickle uyelikle girip yazacaksin tum define sitelerinde var olacaksin

gurbetciadam

Member
Mecbur gireceksin illaki icinde kalanlari yazmak kendini tatmin ve fikirleriniempoze etme cabasi icin mecbur girip yazacaksin cunku baska mecraan yok gerekirse baska nickle uyelikle girip yazacaksin tum define sitelerinde var olacaksin
Ne kadar acizlik ne kadar seviyesiz ve bencillikki seni bu hale getirmiş.
Bir kibir abidesi olmuşsun yazık.
Herkesi kendin gibi sanacak kadarda zavallısın
Ben sözümün adamıyım sen gibi dansöz değilim.
Bilmem anlata bildim mi...

Mal bulanındır

Ne kadar acizlik ne kadar seviyesiz ve bencillikki seni bu hale getirmiş.
Bir kibir abidesi olmuşsun yazık.
Herkesi kendin gibi sanacak kadarda zavallısın
Ben sözümün adamıyım sen gibi dansöz değilim.
Bilmem anlata bildim mi...
Mecbursun girip yazacaksin gercekler acitir iste boyle

gurbetciadam

Member
Delil istedim delil sunamadın neden acaba çok bilmişlik insani yoldan raydan çıkarır.
Ki bu müslümanlığa aykırıdır.
Biz gurbette olduğumuz halde ezansız bir gavur içinde olduğumuz halde dinimiz islami sizden çok bilmemizi ancak rabbimize olan güvenimizden ve satilmadan kimseye boyun egmemege borçluyuz.
Demekki senin kendi gayen ve maksat meraminda buymuş anlamış oldum..

Mal bulanındır

Delil istedim delil sunamadın neden acaba çok bilmişlik insani yoldan raydan çıkarır.
Ki bu müslümanlığa aykırıdır.
Biz gurbette olduğumuz halde ezansız bir gavur içinde olduğumuz halde dinimiz islami sizden çok bilmemizi ancak rabbimize olan güvenimizden ve satilmadan kimseye boyun egmemege borçluyuz.
Demekki senin kendi gayen ve maksat meraminda buymuş anlamış oldum..
Obur define sitelerinde yazdiklarinida eklerim buraya akil oyunlari yapilacaksa 24 saat yazarim git kendine blog ac site kur uye abone topla belki reklam alirsin heleki harita belge sundugunu satmaya calistigini tespit edersem İP DNS adresinden vay haline

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Obur define sitelerinde yazdiklarinida eklerim buraya akil oyunlari yapilacaksa 24 saat yazarim git kendine blog ac site kur uye abone topla belki reklam alirsin heleki harita belge sundugunu satmaya calistigini tespit edersem İP DNS adresinden vay haline
usta gel şeytan taşlıyalım çık şu konudan

KULT

Aktif Üye
Birgün yazdığım defineci kitabımda senin bu dediklerinide kaleme alacağım unutmadan.
Ve her işareti ve her alanı tek tek yazacağım.
Işler bitince okuduğunuzda alanı gezip seyre dalarsınız.
Mesela vezir tepede yer altı şehri.
Bu meşhur kartal kaya ve diğer ismli olan yerdede yer altı şehri.
Ve kaya kilise olan yerde yer altı şehir eski medeniyetlerin bulunduğu yerlerin hepsini bu internette olan olmayan herkes gezip sadece vay canına demesi bile bana yetecek.
Şimdilik bukadarı kafi.
Aklı selim olan müslüman düşünür ki neden bulunmuyor asıl onu çözmeye çalışır işareti falan değil..
Net diyorum kıyıya 150 mt dır vesselam...
Ustam çıkaracağım kitabın adı ne olacak. Söyle ki yanılıpta para verip almayayım. Bilgi paylaşmak güzeldir. Ama bilmek yada bildiğini sanmak tüm düşünce ve görüşleri bir anda silip atma noktasına geliyorsa bunun adı sadece EGO olur. Bulan varsa ıspatlasın diyorsun, farzedelim ki ben buldum. Sizce bunu internet ortamında paylaşacak kapasitede bir salak olarakmı görünüyorum. Diyelim ki sizin söylediğiniz doğru ve gerçek bilgilere sahipsiniz. O zaman bulup çıkarıp internet ortamında paylaşana kadar, takınacağınız bu tavırlar sadece antipati toplamanıza yarar. Velev ki bulursanızda sakın bunu afişe etmeyin öyle bir hazinenin varlığından şüphelenseler bile adamı yaşatmazlar.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Mesela kısa öz diyeyim.
Anbar kaya kartal kaya sahin kaya kudret kale halkalı kaya sinekli mağara ali bey değirmeni baş değirmen islikemikli yılanlı mağaraların tamamı aynı alan aynı yerdir.
Okadar dolaylı anlatilmiski herkes mesafe arıyor.
2 binin üzerinde işaret anlatırlar hiç kimse görmedimi?
130 yıldır eskiya biteli hiç kimse izine rastlamadimi?
Dünyayı talan ettiler bu talandan kimse haberdar olmadimi?
Bu yer nasıl bir yerki koskoccaman osmanlı devletinin ruhu bile duymadı?
Yavuz Selim han 'ın altını ni çalacak emin ağa kafiri kimse izini bulamiycak kime yuttururlar bilmem ama ben yutmam cunki uydurma .
Yavuz Selim han'ın celalinden korkmayan bir devlet yokken eskiya at binip cirit atacak öylemi.
Millet nasıl inanıyor böyle şeylere arkadaş..
Evet ustam mantıklı şeyler söylüyorsun, peki bu yerler nerde bölge olarak ? Burdan söylemek istemiyorsanız özelden söyleyin. Birde burda biri bu anlatılan yerleri bulduğunu idda edip resimler paylastiydi daha önce o siz değilsiniz dimi ?

gurbetciadam

Member
Ustam çıkaracağım kitabın adı ne olacak. Söyle ki yanılıpta para verip almayayım. Bilgi paylaşmak güzeldir. Ama bilmek yada bildiğini sanmak tüm düşünce ve görüşleri bir anda silip atma noktasına geliyorsa bunun adı sadece EGO olur. Bulan varsa ıspatlasın diyorsun, farzedelim ki ben buldum. Sizce bunu internet ortamında paylaşacak kapasitede bir salak olarakmı görünüyorum. Diyelim ki sizin söylediğiniz doğru ve gerçek bilgilere sahipsiniz. O zaman bulup çıkarıp internet ortamında paylaşana kadar, takınacağınız bu tavırlar sadece antipati toplamanıza yarar. Velev ki bulursanızda sakın bunu afişe etmeyin öyle bir hazinenin varlığından şüphelenseler bile adamı yaşatmazlar.

Bir ben yerlerle ilgili nokta konusunda ağzımdan laf kaçırmam.
2 yerler karadınız ve sahile 150 mt dedim.
3 noktalarda her hangi bi sıkıntım yoktur.
4 bu yerleri açtığımda babamın dahi haberi olmaz.
5 empati kurmanız için bi kaç tane tiyo verdim ki mademki herşey işarette bitiyor yerler neden bulanamadı üstelik binlerce nokta işaret maldan bahsediyoruz.
6 burdaki bi kaç kişi benim çevre yapmak istediğimi yok bilmem meşhur olmak istediğimi sanacak kadar cahil dirler bana göre.
Ben burada demek istediğim birde aramayı bırakıp sorgulayın neden yoktur bulunamıyor diye empati kurmanız acısından dır.
Mallar 3 noktadadır dağınık değildir ve 3 yerde toplu bir yerdedir.
O nedenle bulunmuyor. Ve derindir başka söze gerekte yok zaten düşünen için büyük bir neden yeterli..
Selam ve dua ile kalın..

gurbetciadam

Member
Evet ustam mantıklı şeyler söylüyorsun, peki bu yerler nerde bölge olarak ? Burdan söylemek istemiyorsanız özelden söyleyin. Birde burda biri bu anlatılan yerleri bulduğunu idda edip resimler paylastiydi daha önce o siz değilsiniz dimi ?
Benim her hangi bi ilgim ve bilgim yoktur dediklerinden.
Buldum diyen açıp gördüm diyen adama dahi inanmam açsa bulsa en başından ben bilirim ki benim nokta dediğim yerlere insan ayağı degmemistir. Vesselam..