Bu gradyometre hakkında bilgi acil

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Teknoloji ekibi satıyor 5.000 tl ye onada güvenemiyorum açıkcası bu alacağım şahıs 3.500 gibi veriyor fatura keserim diyor
Uzak Durun.Teknoloji ekibinden önce Bilgi ekibiyle çalışma yapınız.

Bana göre en mantıklısı yurt dışından kaçak getirmek mesela rezistivite cihazı manyak çekimler yapıyor
Yurt dışından kaçak getirmek diye bir olay yok.Ödemesini yaparsınız.Adresinize kargo ile gelir.Her hangi bir kısıtlama ve yasak yok.Alışveriş yapacağınız siteleri iyi araştırın.

Son düzenleme:

N@KKoZ

Aktif Üye
Durum şu izmirde kendi üretiyormuş büyük firmalar bizim gibi fasonculardan 3 e alıp 10 a satıyorlar dedi vizualizer programı okm nin oda kabul ediyor.ama türkiyede satılan okmler bile yerli üretim tezgah diyor 60 bin 70 bin verme aynı işi bu yerli ürünlerde yapar diyor. Valla kime güveneceğiz şaştık yani
Long range locator denilen cihazlar çubuk yada anten destekli elektronik devrelerdir, bir nevi çubuğun moderni. Bana göre hiç bir geçerliliği yoktur. OKM ile ilgili verdiği Bilgi yanlış ayrıca öyle Türkiye’de merdiven altında üretilmiyor. Adamlar baya seri numarasına bağlı lisans satıyorlar.
Bende Türkiye ‘de bir ustaya yaptırdığım okm’nin tek cihazda üç ayrı modeli var. Kendim yaptırıp modifiye ettirdim.future 2003- Rover c2 ve I-160
Hangi modülü takarsak o cihaza dönüşüyor. Bunu bile yaptırmak için Almanya’dan açık artırma ile sadece kontrol kart aldım 2014’te 500€’ya.
Bu tip görüntüleme cihazları ile çok haşir neşir olmalı ve çok örnekleme alarak tecrübe edinmelisiniz.
Bende ayrıca teknoloji ekibinin emf cihazı var görüntüleme olarak.
Gücünüz yeterse tavsiye ederim. Ama alıp araziye çıkıp 3-5 çekim alıp boş cihaz diyecekseniz uzak durun. 6 ay kadar kendinizi geliştirin yeni yaptıkları görüntüleme yazılımı ile artık mavi boşlukmu kırmızı Horasan mı derdi de ortadan kalktı.

N@KKoZ

Aktif Üye
Teknolp
Teknoloji ekibi satıyor 5.000 tl ye onada güvenemiyorum açıkcası bu alacağım şahıs 3.500 gibi veriyor fatura keserim diyor
teknoloji ekibinin cihazına hem ben hemde üreticisi Hüseyin bey istediğiniz yerde test garantisi veririz. Cihazları başkalarından alıp yada yandaş firma elemanları burada uzak durun diyebilir. Gidin işyerine ihtiyacınızı söyleyin size tavsiyede bulunsunlar , istediğinize uygun cihazı tavsiye etsinler ve hem onların hemde kendinizin yerinde test edin. İçinize sinmezse almayın. Hüseyin bey beni şahsende görüştüğüm arkadaşım olur.

vakko

Teknolp

teknoloji ekibinin cihazına hem ben hemde üreticisi Hüseyin bey istediğiniz yerde test garantisi veririz. Cihazları başkalarından alıp yada yandaş firma elemanları burada uzak durun diyebilir. Gidin işyerine ihtiyacınızı söyleyin size tavsiyede bulunsunlar , istediğinize uygun cihazı tavsiye etsinler ve hem onların hemde kendinizin yerinde test edin. İçinize sinmezse almayın. Hüseyin bey beni şahsende görüştüğüm arkadaşım olur.
1- Yandaş firma elemanı dediğin ben oluyorsam yandaş firma elemanı değilim bunu bir öğren.Hiç bir firmayla da alakam yoktur İşimde olmaz saçma sapan cihazlarla.Kullandığım iki Cihazı aldığım yerde almanyadır.Firmandaki cihaz modeli kadar eleman çalıştırıyorum ben.

2- Burada hiç bir firma hakkında karalama kötüleme çabam yoktur olmazda.

3- Sen cihazla gezersin senin çok övdüğün cihazının göremediği işareti arazide ben görürüm sonuca giderim sende haftalarca arazide dolaşırsın cihazınla.2 tane kırık sikke veya çivi bulim diye.O cihazla adam nerde sikke arıyacağını bilmiyor daha.Önce bunları aşılıyın insanlara cihaz satmadan önce.

4- Ben heryerde uzak durun diyorum tüm cihazlardan.Sadece burada değil.Alt yapın olmadıktan sonra cihaz ne vericek sana ? Önce altyapı arkadaşım altyapı.....

5- Cihazdan önce alt yapı bilgisi lazım bu insanlara.Her cihazi alan hemen parayımı buluyor ? Adam almış 10 bine cihaz youtube videolarından etkilenip 1 hafta sonra veryansın ediyor.Neden altyapısı yok.Cihaz alırım define bulurum hayaliyle yaşamayın.

6- Cihazdan önce tarihi araştırın.Kimler nerelerde yaşamış.Kimler nerelerde yapılarını inşa etmiş.Nerelerde savaşlar olmuş.Nerelerde sikke olur.Nerelerde mezar olur.Hangi mezarlarda obje olur.Defineyi cihaz değil bilgisi olan, işaret dilinden anlayan,araziyi bilen bulur.

7- Cihaz son aşamada teğit almadır define işinde.Parayı bulmak değildir.

Son düzenleme:

N@KKoZ

Aktif Üye

1- Yandaş firma elemanı dediğin ben oluyorsam yandaş firma elemanı değilim bunu bir öğren.Hiç bir firmayla da alakam yoktur İşimde olmaz saçma sapan cihazlarla.Kullandığım iki Cihazı aldığım yerde almanyadır.Firmandaki cihaz modeli kadar eleman çalıştırıyorum ben.

3- Sen cihazla gezersin senin çok övdüğün cihazının göremediği işareti arazide ben görürüm sonuca giderim sende haftalarca arazide dolaşırsın cihazınla.2 tane kırık sikke veya çivi bulim diye.O cihazla adam nerde sikke arıyacağını bilmiyor daha.Önce bunları aşılıyın insanlara cihaz satmadan önce.

4- Ben heryerde uzak durun diyorum tüm cihazlardan.Sadece burada değil.Alt yapın olmadıktan sonra cihaz ne vericek sana ? Önce altyapı arkadaşım altyapı.....

5- Cihazdan önce alt yapı bilgisi lazım bu insanlara.Her cihazi alan hemen parayımı buluyor ? Adam almış 10 bine cihaz youtube videolarından etkilenip 1 hafta sonra veryansın ediyor.Neden altyapısı yok.Cihaz alırım define bulurum hayaliyle yaşamayın.

6- Cihazdan önce tarihi araştırın.Kimler nerelerde yaşamış.Kimler nerelerde yapılarını inşa etmiş.Nerelerde savaşlar olmuş.Nerelerde sikke olur.Nerelerde mezar olur.Hangi mezarlarda obje olur.Defineyi cihaz değil bilgisi olan, işaret dilinden anlayan,araziyi bilen bulur.

Yazdığın gereksiz cevapların hiçbirine cevap vermeyeceğim madem kötülemedin neden uzak durun yazdın ?
Adamın işyerine gidin kullanın test edin, Bilgi edinin kafanıza yatmazsa almazsınız, sen bırak adam çalıştırmayı önüne üç koyun katsak kaybeder gelirsin.

vakko

Yazdığın gereksiz cevapların hiçbirine cevap vermeyeceğim madem kötülemedin neden uzak durun yazdın ?
Adamın işyerine gidin kullanın test edin, Bilgi edinin kafanıza yatmazsa almazsınız, sen bırak adam çalıştırmayı önüne üç koyun katsak kaybeder gelirsin.
Senin iq seviyen yetmez o yazdığım ince mesajı almaya.Teknoloji kelimesi birtek firma bazındamı kullanılıyor ?

Sen eğer doğru iş yapsaydın tüketicinin burada yaptığı yorumundan sonra böyle köpürmez tanımadığın birisini kalıplara sokmazdın.Sana sabaha kadar burada yazsam dediğin 3 koyun gibi boş boş suratıma bakar saçma sapan yorumlar yaparsın.Hacminden büyük kelimeleri kullanıp boş yorum yapma burda.Müşteri ile iletişiminiz 0..Şahsen müşteriyle bu şekilde konuşma yapan bir firmadan ürün almam.

Çıkmışsınız dağın tepesine çekmişsiniz bir video tüneli odayı bulduk izinli kazı alanı diye video başlığı, nerde o izinli kazıda buldugunuz oda tünel niye yok videoda?? Açında görsün millet. Bazı şeyler için biryerlere gidip teyite gerek yok onlar kendi ayaklarıyla geliyorlar zaten..Senin burda geldiğin gibi.Hayırlı işler koyunlardan anlayan arkadaşım..Önceki mesajımda dediğim gibi altyapın olduğu zaman gel her zaman sana yazarım.İyi forumlar.

N@KKoZ

Aktif Üye
Adam babamın oğlu değil, işini hakkıyla yaptığına inandığım bir arkadaşım. Gidin hem kendi test yerinizde hemde onların test yerinde test edin dedik daha nasıl adam size garanti etsin cihazı.
Bir tane fenomen var bugün videosuna rastladım. Uzak durulan cihazla resmî kazılar yapıyorlar.

Beneditte

Member

Abi uzun zamandır şifremi unutmuştum giriş yapamıyordum, yüzde bi milyon haklisin .
Seni ilk defa agresif gördüm bu platformda

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar tartışmanın manası yoktur. Teknoloji ekibinin cihazlarından gradyometre olarak tem çalışanı windows gradyometredir. Android gradyo ve em cihazı bence çok fazla eksiklikleri bulunuyor. Yazılımsal olarak da eksiklik olsada işi bilenlker hertürlü işi çözebiliyor. Firma topa girmemek için 5 metre desede 12 metreye kadar iş gördüğünü söyleyebilirim. Lakin vedat poyraz diye bir dengesiz satıcısı var. Gereksizin tekidir ve bence konuşulmaması gereken tek kişidir.

malibu_18

Bilgili Üye
bu cihaz çubuk vs... satanların hepsinin açlıktan nefesi kokuyor , ulan madem alanında uzmansın en birinci cihaz sende , en kral çubuğu sen yapıyorsun kendin bulsana , hele youtubede defineciyim çubukçuyum cihazcıyım diyenlerin alayı sahtekar alayı işe yaramaz alayı aile düzeni işi gücü olmayan tipler .

bakın açık açık söylüyorum , burada kendi tasarladığı çubuğu vs... sırf hobi için iyilik için paylaşan yada bunun bir ilim olduğuna inanıp kendini geliştirmeye ve insanlara yardımcı olmaya çalışan , olayın tamamen maneviyat kısmında olan sevgili hobidaşlarımı arkadaşlarımı kardeşlerimi tenzih ederim , sözüm size değil asla , zaten bu kafadaki gönüldaşlarım ne demek istediğimi ben yazmadan anlar , benim nefretim defineciyi yolunacak kaz gören sahtekar pire yavrularınadır .

akıllı olun paranızı çoluğunuza çocuğunuza ailenize kendi kişisel gelişiminize harcayın , bu işler herşeyden önce kısmet sonrada çok güzel birer meşakkat/hobidir , gözü fazlasında olanda elbet birgün tokadı yer oturur , ağlayıp sızlanmadan önce işin içine para giren hiçbir faaliyete bulaşmayın , deficelik hobidir tarihe kültürel varlıklara doğaya insana geçmişe geleceğe saygıdır , asla ve asla kazanç kapısı değildir , paraya ihtiyacınız varsa çalışın , kendinizi kurtarmak istiyorsanız ıslak hayaller kurmak yerine ticaret yapın , kısmetinizde varsa tarlada ayağınıza küp takılır zaten , kısmetinizde yoksa da geç olmadan hayatı kaçırıp hiçbir şeysiz kalmayın en azından .

selametle ,,,