Bu Güzel işaret Nedir Nasıl Yol İzlenir .

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@nikney1 usta on nolu gönderinizdeki kazama ustadan bi önceki foto ile ilk gönderideki kalbin görüldüğü kaya aynımı.

kanije

Bilgili Üye
bana biraz şüpheli geldi.delinin biri kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkartamamış işareti.
yazıların çok net olması ilginç geldi.işaretin aşırı derecede simetrik olması da şüpheli.
benim kanaatim boyle

nikney1

Member
bana biraz şüpheli geldi.delinin biri kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkartamamış işareti.
yazıların çok net olması ilginç geldi.işaretin aşırı derecede simetrik olması da şüpheli.
benim kanaatim boyle
Şuan yazılar kırık halde fakat işaret çok eskiye dayanıyo günümüzdeki bi insan sanmıyorum uğraşsın böyle ki bölge eski antik kent

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Resimleme yaptığınız orjinal bir yazı değil.Her kelimede imla hatası ile harf hatası var.? anlamsız kelimeler ilk yazıda üstte agathi yazarken kullanılan sondaki 2 harf hatalıdır... Yazılmış olduğu şekli kabul edilemez. agathi için bu iki harf kullanılmaz ΦH...orjinal agathi ( Αγαθή )

Resimleme yaptığınız yazıda sadece 1 tane doğru eski greek kelime vardır.Oda sonda yazili olan ΣΘHKA sfıka olarak okuruz.Anlamı eşşek arısıdır.

nikney1

Member
Resimleme yaptığınız orjinal bir yazı değil.Her kelimede imla hatası ile harf hatası var.? anlamsız kelimeler ilk yazıda üstte agathi yazarken kullanılan sondaki 2 harf hatalıdır... Yazılmış olduğu şekli kabul edilemez. agathi için bu iki harf kullanılmaz ΦH...orjinal agathi ( Αγαθή )

Resimleme yaptığınız yazıda sadece 1 tane doğru eski greek kelime vardır.Oda sonda yazili olan ΣΘHKA sfıka olarak okuruz.Anlamı eşşek arısıdır.
Ne anlatmak istemiş olabilir acaba imla hatası niye yapmış olabilir başka dönem yazısı olmasın