Bu işarete yorum yapabilirmisiniz

gülbahçeli

Editör
Böyle bakınca harbiden benziyor dedim gibi işaretler konusunda hiçbir bilgim yok peki ayıysa ne yapmam gerekiyor
ayıysa yorumu ustalar yapar ben gördüğümü çizerim yorum bana düşmez o kadar ustanın arasından ustalar ayı olduğuna kanaat getirirse yorumlarını yaparlar herkesin görüşü farklıdır bu benim görüşüm başkalarıda başka birşeye benzetebilir bekle bakalım

Oflu

Yeni Üye
ayıysa yorumu ustalar yapar ben gördüğümü çizerim yorum bana düşmez o kadar ustanın arasından ustalar ayı olduğuna kanaat getirirse yorumlarını yaparlar herkesin görüşü farklıdır bu benim görüşüm başkalarıda başka birşeye benzetebilir bekle bakalım
Eyvallah ustam sağolasın

Metalicvoice

Operatör
belki doğrudur belki yanlış fakat ben orda bir ayı görüyorum :unsure:
Ekli dosyayı görüntüle 270385
@Oflu kardeş, Bende ayıya benzetmiştim ilk gördüğümde amma;
kayanın toprak altındaki kısmı çevirip mi resim çektiniz yoksa kayadaki şekil dış yüzeyde miydi?
Ne olduğunu anlayabilmek adına bu resimdeki parlayan bölümlerin net görünmesi için biraz kuruyunca tekrar çekmek gerek. Kayanın kenar alanlarını da çekiniz. İşçilikli mi anlamak lazım.
İşarete net karar verilse dahi, kaya seyyar boyutlarda olduğundan bir sonuca götürmeyebilir. Rastgele...

Oflu

Yeni Üye
@Oflu kardeş, Bende ayıya benzetmiştim ilk gördüğümde amma;
kayanın toprak altındaki kısmı çevirip mi resim çektiniz yoksa kayadaki şekil dış yüzeyde miydi?
Ne olduğunu anlayabilmek adına bu resimdeki parlayan bölümlerin net görünmesi için biraz kuruyunca tekrar çekmek gerek. Kayanın kenar alanlarını da çekiniz. İşçilikli mi anlamak lazım.
İşarete net karar verilse dahi, kaya seyyar boyutlarda olduğundan bir sonuca götürmeyebilir. Rastgele...
Dış yüzeydeydi boru gibi yuvarlak kaya 3 parça birbirine yapışık ve ön yüzü ayna gibi çok yaşlı bir kayın ağacının altında yarıdan fazlası ağacın tam altıda sıkışık vaziyette şunuda söyleyeyim hiçbir işaret öyle çok büyük kayalarda değil