bu isaretin anlami yeri yönü nedir

@ibrhm

Bilgili Üye
o küçük yapı evin tuvaleti idi evin solunda fotoğraf ta. ordan isarete doğru adimlayacagim ve fotoğraflayacagim doğru mu.
Adımlamana gerek yok.
Dar açılı şekilde, yapının etrafını ve o yapıdan taşa doğru kamerayı yere tutarak cekeceksin. Etraf gözükmeyecek.
Mesela ayakların her fotoğrafın icine girsin.yani fotoğrafın kapsadığı alan dar olsun. Üç,dört metre kare gibi.

fbkolik1907

Aktif Üye
Adımlamana gerek yok.
Dar açılı şekilde, yapının etrafını ve o yapıdan taşa doğru kamerayı yere tutarak cekeceksin. Etraf gözükmeyecek.
Mesela ayakların her fotoğrafın icine girsin.yani fotoğrafın kapsadığı alan dar olsun. Üç,dört metre kare gibi.
tamam.

jeolog

Co Admin
Co Admin
şimdiiii yaklaşık 2 hafta sonra araziye cıkcam şimdiye kadar bir operasyonum olmadı .şöyle bir şey oldu bu cubuğu calışma pirensibi biraz farklı frekasını neye ayarlasan ona gidiyor .bir arkadşın cocugu kayıptı cocugun fotorafını bakaraktan frekansını ayarladım uydudan nerde oldugunu buldum bende şaşırdım arazide ne olur onu bilmem yeni emekli oldum yaklaşık 2 hafta sonra gelişmeleri yazarım
Kayip bir cocugu mu buldunuz? Umarim sagligi iyidir? Bu yontem ile bir cok kayip davasinda yardimci olabilirsiniz hem sevaba girersiniz hem de guzel oduller alirsiniz. Bence emekliliginizi bu konuda askiya alin.

kayamezar1

Yeni Üye
suan icin farkli resim yok cubuk yardimi aldik dedikleri yerde cikmadi antik yunan diyorlar oda 13.15 metreden basliyormus onu tespit edecek cihaz yok heralde. 20 metre sondaj attik yine olmadi girisi bulmak lazim.
13 15 metreden aile mezarı kolay kolay çıkmaz höyükmü kazıyorsunuz tümülüsmü..çubukla bakan kişiyi değiştirin bence (y)

@ibrhm

Bilgili Üye
Kayip bir cocugu mu buldunuz? Umarim sagligi iyidir? Bu yontem ile bir cok kayip davasinda yardimci olabilirsiniz hem sevaba girersiniz hem de guzel oduller alirsiniz. Bence emekliliginizi bu konuda askiya alin.
Sayın hocam bu sistem işliyor ,şu an bilim insanları bunu yadsıyor, fakat keşfedilmemiş bir fizik kanununa göre çalışıyor.
Bilim nedir?= Değişmeyen,test ve gözlemlere dayanıyorsa, bu aksi iddia edilenekadar hipotezdir.

jeolog

Co Admin
Co Admin
Sayın hocam bu sistem işliyor ,şu an bilim insanları bunu yadsıyor, fakat keşfedilmemiş bir fizik kanununa göre çalışıyor.
Bilim nedir?= Değişmeyen,test ve gözlemlere dayanıyorsa, bu aksi iddia edilenekadar hipotezdir.
Ben sistemin isleyip islememesini, bilim insanlarinin kesfetmemis olduklari fizik kanununu, bilim ve hipotez kavramlarini, test ve gozleme dayanan degismeyenleri dahil tum yukarida saydiklarima hangi yorumumumda atifta bulundum?

@ibrhm

Bilgili Üye
Ben sistemin isleyip islememesini, bilim insanlarinin kesfetmemis olduklari fizik kanununu, bilim ve hipotez kavramlarini, test ve gozleme dayanan degismeyenleri dahil tum yukarida saydiklarima hangi yorumumumda atifta bulundum?
Ben yanlış anladım sanırım , atfetmediğiniz konuda size hitap ettim:

mayhem

Co Admin
Co Admin
şimdiiii yaklaşık 2 hafta sonra araziye cıkcam şimdiye kadar bir operasyonum olmadı .şöyle bir şey oldu bu cubuğu calışma pirensibi biraz farklı frekasını neye ayarlasan ona gidiyor .bir arkadşın cocugu kayıptı cocugun fotorafını bakaraktan frekansını ayarladım uydudan nerde oldugunu buldum bende şaşırdım arazide ne olur onu bilmem yeni emekli oldum yaklaşık 2 hafta sonra gelişmeleri yazarım
Bu dediğin sihirli lamba cubuk değil. yanlışlıkla asamı satın aldın acaba neyi ayarladın hangi frekansı bu sinyallere girmeyiniz isterseniz . Hem ayarlıyorsunuz hemde çok şaşırıyorsunuz bence emekliliğin tadını cıkarın bu işlere hiç girmeyin derim .

fbkolik1907

Aktif Üye
bunlar isaretin 8.10 metre asagisinda bulunan bir yer birseye benziyormu

fbkolik1907

Aktif Üye
buda isaretin 100 metre asagisinda bir tasta mevcut . birseye benziyormu. bu arada bütün bunlarin bulunduğu alan eski yerlesim yeri.