Bu Yüzükteki Taş Elmas Olabilir Mi ?

Gezenti

Bilgili Üye
Geç yatma geç kalkma sorunu var belki birazdan giderim :) corci dalgası tüm düzeni bozdu maalesef
O hepimizde var. Dahaa erken. Belkiyi bosver git göster dostum. Neymis ne degilmis öğren. Burdan alabilceginin fazlasini bilgiyi aldin. Gerisi kuyumcuda ;)

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
O hepimizde var. Dahaa erken. Belkiyi bosver git göster dostum. Neymis ne degilmis öğren. Burdan alabilceginin fazlasini bilgiyi aldin. Gerisi kuyumcuda ;)
Hiçbirşey çıkmaz o taştan maksat sayfa dolusu muhabbet olsun hayaller tavan yapsın.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Siz daha iyi bilirsiniz ustad.
Ben ustalarin yaptigi yorumlara istinaden merak etmistim :)
Yok ustam bende anlamam taş işinden ama şöyle düşün senin elinde elmas oldugundan şüphelendiğin bir taş olucak gidip 2 dakika kuyumcuya sormayacaksın.Bendede vardı bir taş pers mezarından çıkmıştı @jeolog ustadan ön bilgiyi aldım burada sonra gittim çarşıda bir mağazaya öğrendim ne olduğunu.

Gezenti

Bilgili Üye
Yok ustam bende anlamam taş işinden ama şöyle düşün senin elinde elmas oldugundan şüphelendiğin bir taş olucak gidip 2 dakika kuyumcuya sormayacaksın.
Sorar ogrenir degerliyse buraya atardim.
Simdiye bozdurmus tatilde bile olabilirdim ?

Bitcoin

Yeni Üye
Yok ustam bende anlamam taş işinden ama şöyle düşün senin elinde elmas oldugundan şüphelendiğin bir taş olucak gidip 2 dakika kuyumcuya sormayacaksın.Bendede vardı bir taş pers mezarından çıkmıştı @jeolog ustadan ön bilgiyi aldım burada sonra gittim çarşıda bir mağazaya öğrendim ne olduğunu.
kuyumcunun üstünde oturmuyorum ki hocam. 2 farklı araç değiştirip çarşıya inmek gerek. Neyse ben bir gidip göstereyim burda benim kadar merak edenler ve telefon bekleyenler var :D

Bitcoin

Yeni Üye
Sorar ogrenir degerliyse buraya atardim.
Simdiye bozdurmus tatilde bile olabilirdim ?
en kötü değersizsede güzelce kestirip valide hanıma yüzük yapıtırırız sonuçta üsstünde sert ve gösterişli bir taş var :D

Gezenti

Bilgili Üye
kuyumcunun üstünde oturmuyorum ki hocam. 2 farklı araç değiştirip çarşıya inmek gerek. Neyse ben bir gidip göstereyim burda benim kadar merak edenler ve telefon bekleyenler var :D
Degerliyse insallah kendi arabanla donersin gardasim ??