Bugünkü Geziden Kalanlar

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Böyle yerler çok zor olur, ciddi emek ister buna rağmen muvaffak olmak mümkün olmayabilir.... Benzeri yerleri Aksaray Gürmecte keşfedip gezdiydim... Tecrübem var baya...

Definecikuzu

Bilgili Üye
Böyle yerler çok zor olur, ciddi emek ister buna rağmen muvaffak olmak mümkün olmayabilir.... Benzeri yerleri Aksaray Gürmecte keşfedip gezdiydim... Tecrübem var baya...
haklısınız hocam zaten ugrasılacak yerler değil buralarda çalışıp tarihi dokuyu bozmak istemem

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Bu tarz yerler arge olarak ve tecrübelenilmesi adına çok verimlidir. Bunun bi 10 katı daha fazla olan kayalar oymalar yerden 2 mtre üstte kaya içi odalar, mezarlar, cocuk mezarları, büyük mağaralar, bağlantılı yerler v.s de bende var. Geçen gittim gene bazı kişiler çalışmışlar arazi, arsa bizde olduğu halde :)

Definecikuzu

Bilgili Üye
Ustam yakında siteye dönem soygunu yemiş ve kapısı defineciler tarafından açılmış bir tumulusun içini atacagim
Buranın kapısı açılmış içinin kumu bosaltilmis 2 ay sonra jandarma gelmiş sit alanı ilan etmiş ?? dönem soygunu yediğini nerden biliyorsunuz dersen yukarıdan 1 taş kaldırılıp girilmiş arkeologta geldi dönem soygunu yediğini söyledi

Definecikuzu

Bilgili Üye
Bu tarz yerler arge olarak ve tecrübelenilmesi adına çok verimlidir. Bunun bi 10 katı daha fazla olan kayalar oymalar yerden 2 mtre üstte kaya içi odalar, mezarlar, cocuk mezarları, büyük mağaralar, bağlantılı yerler v.s de bende var. Geçen gittim gene bazı kişiler çalışmışlar arazi, arsa bizde olduğu halde :)
Ustamin da nickname i gibi mal bulanindir ???

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam yakında siteye dönem soygunu yemiş ve kapısı defineciler tarafından açılmış bir tumulusun içini atacagim
Yok atma oyle illaki disinida goster
Videoyu tumùluse yaklasirken baslat yavasyavas yuru boyunu tipini goster sona girisi icini vs aydinlik goster sanki giza piramitini gezdiriyiimis gibi yap
Bekliyiik