Bulamıyoruz

Juicho

Member
Yengeminde rüyası üzerine köye gidip bir taşa baktık makine öttü, rüyayı 3 defadan fazla görmüştü. Ama malesef Teror olaylarından dolayı her tarafta asker olduğu için elleyemedik tabiki. Bizim köyde çok işaret falan var jandarma ile anlaşan çıkartıyor aslında ama karakol köyde çoğu yeri görüyor. Allaha şükürler olsun karnımızı doyuruyoruz fazlasında gözümüz yok ama malum Türkiyede yaşıyoruz borç üstüne borç Benim geleceğim olmasa bile çocuklarımın geleceği için bu dünyada birşeyler yapmamız lazım. Dayımın dediği gibi vakti bekliyoruz hayatımıza devam ediyoruz. Siz ustalarımdan 2 3 ufak şeyler kapmaya çalışıyorum. Şuan hiç birşey yapmıyoruz gömü ile ilgili zaten evde 2 tane yaşlı insanımız var Onlara bakabiliyoruz anca. Cevabınız için çok teşekkür ederim iyi günler :)

Rüya ile amel edilmez derler lakin rüya görüpte birebir gördüğü rüyaya karşılık bulan bir tanıdığım var. Hatta o kadar çekilmez bir hal almıştı ki onun durumu hergece aynı rüyayı görmeye başlamıştı. Küçük sarışın örgü saçlı bir kız çocuğu tarlasının az yukarısındaki yeri gösterip rızkını al burda diyip kayboluyordu. Birgün canına tak etti bu işte bir iş var deyip açtı orayı hakikaten rızkı orada onu bekliyordu. Şimdi hali vakti bir hayli yerinde ama hiç değişmedi hala toprak adamı hala temiz yürekli. @PiSaGoR usta da söylemiş en güzeli istihareye yatmaktır. Acele etmeyiniz dayınız haklı herşeyin bir vakti saati vardır. İstihareye ilk yatmalarda renk görürsünüz lakin ilerleyen süreçte bu renkler yerini gerçek görüntülere bırakır. Sabırla bekleyin. Şehit mezarlarında mum yakılmaz kardeşim hatta ne acıdır ki İstanbulda sirkeci baba türbesinde oruçlarını sirkeyle bozup mezarın etrafına sirke dökenler al sana bir göbek ver bana bir bebek diye Allahtan isteyecekleri kulundan isteyen batıl inançlı insanlarımız da vardır ne yazık ki. Unutmayın ölünün size bir faydası yoktur. Ayakkabı bağınız bile eksikse Allahtan isteyiniz. Türbeler ve şehitler için yapılacak en güzel şey mezarı başında ihlas ve fatiha surelerini okumaktır. Unutmayın ki okunan her dua için kabirde yatanda size dua eder karşılığını alırsınız. Siz onları ölü sanırsınız da aslında onlar ölü değillerdir. Bir Kelimeniz dikkatimi çekti. Aile içinden de şehiti görenler var demişsiniz öyleyse bu gerçek şehittir sahte mezar değildir. Çevirin mezarının etrafını kimseye mum yakması çaput bağlaması için müsaade etmeyin.

Juicho

Member
Merhaba ustalarım !

Arkadaşlar Öncelikle Dayımın İki Rüyasını daha anlatıcam size;

İlk Rüyasını ben dayıma bu mesajlarınızı iletmeden önce görmüş.
- Kapı açıldı, Üç harfiler görünmüyorlar ama bana doğru geliyorlar. İstediğiniz kadar gelin Benim allahım var, sizden korkmuyorum dedim. Kapı tekrar kapandı.

İkinci rüya ise Mesajları ilettikten sonra gördü ve bana söyledi size ulaştırmam için, Pisagor usta Renklere önem verin demiş ama şuan engelli kullanıcı. Renk konusu nedir anlatırmısınız yada forumda konusu varmı İkinci Rüya;

- Geniş bir evdeyiz. Artık terk etmemiz lazım onu biliyorum. ( bir odası harabe gibi, birşeyler aramış ama bulamamışız.) Ablam ile birlikte Maket bir geminin içindeyiz ( Gemi ne küçük,ne büyük) Ablamda yanımda gitmeden önce Geminin bacısına bakalım diyorum. Geminin bacasında kese kağıdı var. İçinde ceviz büyüklüğünde işlenmemiş elmaslar var. Renkleri Yeşil,Mavi,Eflatun.Ablama dönüp bunlar bize yeter herhalde diyorum.

Arkadaşlar,Ustalar cevaplarınızı bekliyorum iyi forumlar

Juicho

Member
İncir ağacı 20 senelik falan annemler oraya taşınıp evi yaptıktan sonra çıkmış incir ağacı

İncir ağacını merkeze al çarpı gelecek şekilde 1 mt kaz taş örme yada insan elinin değdi bir yere gelirsen onu merkezine al ve devam et.