• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Burada bişiler var ama ne?

carsambali

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
carsambali

Sevgili kardeşim merhaba.
Bu resimdeki şekil diyeelim nedir ben bir ağaç figürüne benzettim lakin orayı iyice temizleyip bakmalısın ve resimlemelisin. Ters kalbide andırıyor . Lakin senin resimlerdeki ağaçlar bu iş için yaşları uygun görünmüyor. Orada ne şekli var siz yakınen inceledinizmi ne diyorsunuzEkli dosyayı görüntüle 264829
@dardanos ustam üstteki iki taş birbirine yaslama gibi görünüyordu Üçüncü Taj zemindeki biraz açılarak Pan meydana çıkartılmış buraya boşluk bakmayı unuttum. Fakat bu kayalara gelmeden yaklaşık 50 metre alt tarafta örülü bir su kuyusu tarzı bir yer vardı tünel mi kuyu amaçlı mı içini araştırmadık

Ekli dosyalar

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Moderatör
Arka tarafdaki arkadaşın ayakları yönünde
Eğer şaşırtma yaptıysa
Aynı acıda sol tarafa doğru inş

dardanos

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@dardanos ustam üstteki iki taş birbirine yaslama gibi görünüyordu Üçüncü Taj zemindeki biraz açılarak Pan meydana çıkartılmış buraya boşluk bakmayı unuttum. Fakat bu kayalara gelmeden yaklaşık 50 metre alt tarafta örülü bir su kuyusu tarzı bir yer vardı tünel mi kuyu amaçlı mı içini araştırmadık
Sevgili kardeşim madem bu işte gönüllüsün araştıracaksın. Taşıda atraftaki yığmalarıda kuyuyuda kendini tehlikeye atmadan araştıracaksın. Bu kanalların doğu yamacının altındaki dereyi ve dere yatağındaki kayalık yerlerdeki mağarayı hepsini araştıracaksın.

carsambali

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Arka tarafdaki arkadaşın ayakları yönünde
Eğer şaşırtma yaptıysa
Aynı acıda sol tarafa doğru inş
@kaynak ustam bahsettiğiniz yönde yani aynı açı sol taraf dediğiniz taşdaki o iki çukurun sol çapraz yaklaşık 25m yukarısında dairesel olarak boşluk aldım ve tünel tarzı koridor bu taşın olduğu yere kadar geldi. Aldığım bu boşluk doğrumu sizce?

Ekli dosyalar

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Moderatör
@kaynak ustam bahsettiğiniz yönde yani aynı açı sol taraf dediğiniz taşdaki o iki çukurun sol çapraz yaklaşık 25m yukarısında dairesel olarak boşluk aldım ve tünel tarzı koridor bu taşın olduğu yere kadar geldi. Aldığım bu boşluk doğrumu sizce?
tünel yok kardaşım

36 adıma denk geliyor geçerli bir sayı
birde derinlik al
üçü gördünmü
kolay geldin diyebilirim :)