buraya bakıyor.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
T

Tamam dağın eteğindeeteğinde bol kayalık

ordan dediğin gibi sırtıma aldım sola doğru dağın eteğindeeteğinde bol kayalık alan diğer dereye kadar gidiyor (bu alan iki derenin ortasında bir üçgen arazi)
Gerisi ellerinden öper :)
Burada böylesine giriş varsa demekki cevredede olabilme ihtimali yüksektir?

akıltopağı

Operatör
Gerisi ellerinden öper :)
Burada böylesine giriş varsa demekki cevredede olabilme ihtimali yüksektir?
Evet farkına vardım o bölgede bura gibi birçok yer olan ihtimali çok yüksek de..son işaret ne olabilir.veya son bir işaret daha varmı .elimi ısırmasında ☺

kaynak

Evet farkına vardım o bölgede bura gibi birçok yer olan ihtimali çok yüksek de..son işaret ne olabilir.veya son bir işaret daha varmı .elimi ısırmasında ☺
Son işaret var gibi görünüyor lakin kapı girişe yapmış !
Dalma hemen diyor :)

akıltopağı

Operatör
B
kaynmurçç post: 650417' Alıntı:
Son işaret var gibi görünüyor lakin kapı girişe yapmış !
Dalma hemen diyor :)
Bu son işaret murç ,veya üçgen olabilir mi.bu işaret kapalı mağara işareti mi.hemen dalmam çayım demlenip için ceye kadar seyrederdim..sonrasına bakarım pekde korkmam. ☺

kaynak

B

Bu son işaret murç ,veya üçgen olabilir mi.bu işaret kapalı mağara işareti mi.hemen dalmam çayım demlenip için ceye kadar seyrederdim..sonrasına bakarım pekde korkmam. ☺
İmada haç var veya yarım daire
Bunlar son noktada daha küçükler ona göre iyi incele tabi önce alan tarama ile arge en azından sana rehberlik etsin?

akıltopağı

Operatör
İmada haç var veya yarım daire
Bunlar son noktada daha küçükler ona göre iyi incele tabi önce alan tarama ile arge en azından sana rehberlik etsin?
Tmm tel işine o bölgede pek sıcak bakmıyorum denenmeye değer o bölgeyi iyice bir arşınlayayım...peşine düştük artık çıkacak başka yolu yok..sağolun.