Büyü ve etkileri

Siyahinci

Yeni Üye
Öncelikle herkese merhaba, foruma rastgele denk geldim. Sanirim birsey cekti beni buraya :)
Konuyu özet gecmek istiyorum. Yillar önce evimizden büyü cikti, sans eseri bulundu. Asagi kata kuvetten su damladigina dair sikayette bulundu komsularimiz. Gelen tesisatcinin kuveti sokmesi sonucu; siyah bir posetin icinde yildiz seklinde (sanirim insan sekli verilmek istemis) tahminen balmumundan yapilmis iki adet figur bulundu. Bunlar sirt sirta gelmis etrafi arapcaya benzeyen (ibranice veya baska bir dil olabilir) yazilarla cevrilmis ve igne batirilmis. Posetin icinde camurlu vaziyette tohumlar, yagli ucgen seklinde katlanmis bos bir kagit, tras bicagi, ve afedersiniz ama kanli bir kadin pedi bulundu. Biz bunu gosterdigimiz cami hocasi tavsiyesi ile denize attik dualar esliginde. Gunahi boynuna kimin yaptigini tahmin ediyoruz. Ve babamla annemin bosanmasina sebep oldu. Babam o tahmin ettigimiz kisi ile birlikte yasamaya basladi. Ve yillardir boyle durum. Isin ilginc kismi bu kisi uzaktan akrabasi ve ailecek gorusurduk. Bu olayin tum aileyi etkiledigi de asikar. Buyunun kotu etkileri tum aileyi etkilemeye devam ediyor. Ben hep Allah’tan baskasinda deva aramadigim icin hoca vs kimselere basvurmadim. Ancak durumun ne oldugunu bilebilecek olan veya dogru yonlendirme yapabilecek birine ihtiyac duyuyorum. Yardimci olabilecek veya fikir verebilecek herkese simdiden tesekkuru borc bilirim.

Metalicvoice

Operatör
Büyü sihir kabala teknikleri ekseriyetle yahudilerden gelmiş. Bunu dünya meteası için kullananlar çoktur.

Bu husus imtihan gereği harut ile marut adındaki iki melekten söz almak köyüye kulanmamak kaydıyla cinler tarafından alınıt ve ilgili büyücülere karı ile koca arasını açmak için öğretilmiştir.
Bu cinler ve uygulayan büyücüyü kafir eder ve malesef bunu yaptıranı da... insanların çoğu bu durumu bilmiyor.

Bu büyü tekniklerini imana itikada ters düşmeyecek şekilde bir teknikle çözen para talep etmeyen birisi ile irtibata geçmelisiniz. Çözümde kullanılacak malzemelerin parası verilebilir...

Ayrıca bir insan ihlasla samimi bir şekilde namazlarında kaim olsa. Ayetel kürsi felak nas, birkaç korunma ayeti. efendimiz sav bir kaç duasını sürekli belli aralıklarla okuyarak da etkisinden kurtulabilir...

şu unutulmamaşıdır ki büyünün tesirini de Allah cc yaratır. Öyle ise her yapılan büyünün tesirini yaratacak diye bir kaide yoktur.
Allah cc tesirini kaldırır. Her tesir eden büyünün tesirini kaldıracak diye de bir şey yoktur...

Allah şerlilerin şerrinden muhafaza buyursun. Allah cc şifasını ve dünya ahiret afiyeti versin inşaallah...

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Kardeşim öncelikle büyük geçmiş olsun. sırt sırta bal mumu ve iğneli demişsiniz temsili karı kocadır. İğne batırılması Adet kanı ve yağlı kağıt dediğiniz domuz yağı ile yaptırılmış ayrı bi büyü tohumlar ayrı bi büyü. Bunun adı çoklu büyüdür. Sübhanallah nasıl bi insan bu kadar ileri gidebilir. Allah gözü dönmüş insan şeytanlarından bizleri muhafaza eylesin... Büyü etkisini göstermiş malesef sizin üzerinizde izleri üzgünümki devam ediyor. Bu etkinin aza indirilip yok edilebilmesi için bişeyler yazıcam size...

oguzkagan

Bilgili Üye
Kardeşim öncelikle büyük geçmiş olsun. sırt sırta bal mumu ve iğneli demişsiniz temsili karı kocadır. İğne batırılması Adet kanı ve yağlı kağıt dediğiniz domuz yağı ile yaptırılmış ayrı bi büyü tohumlar ayrı bi büyü. Bunun adı çoklu büyüdür. Sübhanallah nasıl bi insan bu kadar ileri gidebilir. Allah gözü dönmüş insan şeytanlarından bizleri muhafaza eylesin... Büyü etkisini göstermiş malesef sizin üzerinizde izleri üzgünümki devam ediyor. Bu etkinin aza indirilip yok edilebilmesi için bişeyler yazıcam size...
Hocam bizim bildiğimiz bir şey var " büyü yapan da yaptıranda cehennemliktir " bir ayete mi dayanır hadis midir ?
Büyü yapan kendine müslümanım diyenler bundan haberdar değiller midir ?

Biz mi yanlış biliyoruz onların işine mi gelmiyor nedir bu hamaset ? Bu düşmanlık ? Çekememezlik ? Anlıyorum nefs var herkeste ama bu nasıl bir yoldan raydan çıkmışlıktır rabbim kimseyi şaşırtmasın bizleri şaşıranlardan eylemesin

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Cut kola denilen bi afrika cevizi= 2 cm. Büyüklüğünde kara büyüde kullanılır küçük maketler ile yapılıp jiletler ile kesilir. Kişinin Nasibini kesmek için yapılır ekseriyyetle. Panzehiri En-am süresi 95. Ayet....... Bal mumu ve maket bebekler ile yapılan üzerine iğne batırılan büyü= Vücutta hastalıklar ağrılar ve devamlı batırılan iğne hissi. Panzehiri: Ahzap süresi 10 ve 11. Ayetler.... Pis Kan= Kan hastalıkları ve anormal sağlık problemleri. Tedavi:Maide süresi: 3. Ayet..... Adet Kanı ile Sihir= Rüyada kan görmek, cinsel sorunlara neden olmak, hamilelik sorunları oluşturmak Sadece kadınlara yapılır bu büyü. Tedavi= Bakara:222 ayet....... Hayvan leşi domuz yağı v.s= Daimi hasta etmek kötü göstermek için kullanılır. Tedavi: Maide: 3.Ayet / Anlatımınızdan yola çıkarak tespit ettiğim büyülere ancak bu ayetler ile gerekli tedaviyi uygulayabilirsiniz... Bu ayetler evde daimi okunacak İçtiğiniz suya okuycaksınız bu su yemeklerede katılacak... Bide bu pisliklerin bulunduğu yerin nereye değdiyse fayans, kalebodur söküp yenilemediyeniz yenileyin... Domuz yağı illet bişey napsanız çıkmıyor....Allah bidaha yaşatmasın bu gibi hadiseler...

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Çok ağır bi ayırma büyüsü yapılmış.
Denize atmadan önce sirkeli su da çözünüp geri kalan kağıdın yakılması gerekirdi diye biliyorum. Tabi işin ehli değiliz çevremizde bu tür münafıkları gördükçe öğreniyoruz bu tür şeyleri.
Allah ıslah ve Hidayet etsin.
şuna iman ediyoruz;
bir kul, yaşamını, namazını ihlasla yapıp hadislerde rehberimiz, Önderimiz Muhammed (sav)’in dediği korumaları da yapıp Rabbine sığınırsa tesirlerinin azalıp yok olacağına inanıyoruz.
tabi en iyisini Allah c.c bilir..

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Çok ağır bi ayırma büyüsü yapılmış.
Denize atmadan önce sirkeli su da çözünüp geri kalan kağıdın yakılması gerekirdi diye biliyorum. Tabi işin ehli değiliz çevremizde bu tür münafıkları gördükçe öğreniyoruz bu tür şeyleri.
Allah ıslah ve Hidayet etsin.
şuna iman ediyoruz;
bir kul, yaşamını, namazını ihlasla yapıp hadislerde rehberimiz, Önderimiz Muhammed (sav)’in dediği korumaları da yapıp Rabbine sığınırsa tesirlerinin azalıp yok olacağına inanıyoruz.
tabi en iyisini Allah c.c bilir..
Evet ustam bu dediğiniz yapılmalıydı malesef eksik olmuş uygulama...

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Hocam bizim bildiğimiz bir şey var " büyü yapan da yaptıranda cehennemliktir " bir ayete mi dayanır hadis midir ?
Büyü yapan kendine müslümanım diyenler bundan haberdar değiller midir ?

Biz mi yanlış biliyoruz onların işine mi gelmiyor nedir bu hamaset ? Bu düşmanlık ? Çekememezlik ? Anlıyorum nefs var herkeste ama bu nasıl bir yoldan raydan çıkmışlıktır rabbim kimseyi şaşırtmasın bizleri şaşıranlardan eylemesin
Ayetle sabittir Cehenneme girecekleri, hadisi şeriflerdede sert bir dille uyarılıyor böyle kimseler.

"Onlara, Allah katından ellerinde bulunan Kitabı (Tevrat’ı) doğrulayıcı bir peygamber gelince, kendilerine kitap verilenlerden bir kısmı, sanki bilmiyorlarmış gibi Allah’ın Kitabı’nı (Tevrat’ı) arkalarına attılar."
*"Süleyman’ın hükümranlığı hakkında şeytanların (ve şeytan tıynetli insanların) uydurdukları yalanların ardına düştüler. Oysa Süleyman (büyü yaparak) küfre girmedi. Fakat şeytanlar, insanlara sihri ve (özellikle de) Babil’deki Hârût ve Mârût adlı iki meleğe ilham edilen (sihr)i öğretmek suretiyle küfre girdiler. Halbuki o iki melek, “Biz ancak imtihan için gönderilmiş birer meleğiz. (Sihri caiz görüp de) sakın küfre girme” demedikçe, kimseye (sihir) öğretmiyorlardı. Böylece (insanlar) onlardan kişi ile karısını birbirinden ayıracakları sihri öğreniyorlardı. Halbuki onlar, Allah’ın izni olmadıkça o sihirle hiç kimseye zarar veremezlerdi. (Onlar böyle yaparak) kendilerine zarar veren, fayda getirmeyen şeyleri öğreniyorlardı. ( ANDOLSUN, ONU SATIN ALANIN AHİRETTE BİR NASİBİ OLMADIĞINI BİLİYORLARDI ) Kendilerini karşılığında sattıkları şey ne kötüdür! Keşke bilselerdi. ( Bakara 101 ve 102 ayet. ) Üzgünüm ama bu büyü işi çok yaygın günümüzde ekseriyyetlede kadınlar yapıyor bunu.. Allah hidayet versin..

Turko

Uzman
Domuz yağı ve iğne ile yapılan büyü zaten memlekette bilinen yapılan en yaygın olanı. Bir ablamız burnundan gelen kan durup sakinlestiginde , ablam anlat bana ne oluyor dedim. Ablam adamın suratını kanlar içinde kalmış domuz gibi görüyorum demişti. Nişan yapılmıştı aile musadesi ile görüşmeye gelmişti oğlan nasılsın hoş sohbet için gündüz vakti abla çıldırdı bir anda. Nedir ne değildir diye konuşurken bunu söyledi bana. Oğlanın bekar ablası kıskançlık yapmış ben evlenmeden küçük niye evleniyor evde kaldı diyecekler deyip büyü yaptırmış. Oğlan ablasını hastanelik etti ama nafile. Hoca ne yaptı ise arayı duzeltemedi abla istemiyorum , düzgün görüyorum ama artık istemiyorum dedi kestirdi attı. Büyü nün tesiri fiziksel geçse bile psikolojik olarak geçmiyor. Belki bozulur baba geri döner ama anne istemez se şaşırmayın. Etkileri ağır olur bugüne kadar tam manası ile duzeleni görmedim.

Siyahinci

Yeni Üye
Degerli cevaplariniz icin tesekkur ederim. Atladigim bir kac detayi daha yazmak istiyorum. Evin dis kapisinda domuz yagi bulduk, dediginiz gibi sildik ve cikmadi kolay kolay. Yapan kisi zamaninda eve cok girip cikan bir kisi oldugu icin baska yerlere ne yapildi fikrimiz yok. Zaten babam evden ayrilmadan once koltukta oturamaz duruma gelmisti. Kasindigini soylerdi. Sirtinda kizariklik ve kabarikliklar ciktigina sahit oldum bir cok kez. Disariya cikinca geciyordu. Annemi gorunce durduk yere saldirmak istedigini ama yine de cok sevdigini ironik sekilde soyluyordu. Zaten o evde rahat edemedik tasindik sonunda. Sanirim daha cok boyle seyleri normal yasantimda paylasmayi sevmedigim icin buraya yazdim. Konulara bakinca, dalga gecmeye calismayacak kisilerin oldugunu bilmek rahatlatici gercekten.
Mutlaka Ayetel Kursi okurum hergun. Gucune de cok inanirim. Babaannem kucuklugumden beri hep okurdu, etkileri ile ilgili hikayeler anlatirdi. Ezberlemek nasip oldu ve guzel etkilerini de cok sukur gordum. Anneannem bizimle birlikte yasar. Kendisi de isitme engelli. Namazlarini kacirmaz, cok sukur bizi daha beterinden koruyanlar kesinlikle bunlar bana gore. Ama babam icin ayni seyler gecerli degil ne yazik ki. Kendisi de kabul ediyor buyu oldugunu. Ilk basta hic inanmiyordu. Iletisimimiz cok koptu. Giristigimiz ortak bir is daha oturmadan bozuldu. Maalesef isin ehli Allah rizasi icin yapan hoca bulmak bu devirde neredeyse imkansiz. Eve donup barismalari gibi bir amacimiz yok, benim kendi adima tek amacim babamin o yonden kurtulmasi. Allah boyle olaylardan hepimizi korusun. Yapanlara ve yaptiranlara diyecek cok soz var, ancak Allah en buyuk cezayi verecektir suphesiz.
Gönül_Eri hocam, dediklerinizi dikkate alacagim. Zaman ayirip yazdiginiz icin tesekkur ederim. Allah hepimizin yardimcisi olsun. Konuya cevap veren ve verecek herkesin simdiden eline emegine saglik...

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
Değerli kardeşim Allah büyüktür korkma...!!!
eğer hala büyünün etkileri devam ediyorsa aşşagıdakiler mevcuttur evinizde ve ev halkında

ev halkı hep ayrı ayrı takılıyor bir araya gelip birbirine fazla tahamülü yoksa
ev halkında olur olmaz herşeye hemen sinirlenme oluyorsa
iş veyahut başka bir konuda her kapı yüzünüze kapanıyor; hemen yada az bir süre sonra olumsuzlaşıyor yada sona eriyorsa
bereketiniz yoksa
sürekli huzursuzluklar varsa
Bunlar büyünün etkilerindendir yapman gerekenleri ise ben sana anlatayım
temiz bir su al önüne koy 5 litrelik gibi
niyetini söyle ''yapılan büyüleri bozmak bereketimizin ve birliğimizin olması için '' gibi
1 defa fetih suresi
1 defa ankebut suresi
1 defa tahrim suresi
41 fatiha
11 ihlas
7 felak
7 nas
surelerini suya oku
ve bu sudan hem için hemde banyo suyuna ekleyip yıkanın içirebilirsen babana da içir inşallah bu sudan
Buna 2 ay kadar her hafta devam et.

Sonra yine niyete göre bir tatlıya
ahzap
saffat ve
enam
surelerini tatlıya okuyun ve ailecek yiyin
ALLAH'ın izni ve inayetiyle geçecektir

NOT: hocaya gidersen paranı alır tamam okudum muskanı yazdım büyüleri çözdüm der sadece paranı alır
Ben sana yüce Kuran'dan bir ilim söyledim yapıp yapmamak sana kalmış

[FONT=&quot]Nahl Suresi - 89 [/FONT]
Ve yevme neb'azü fı külli ümmetin şehıden ala haüla' ve nezzelna aleykel kitabe tibyanel likülli şey'iv ve hüdev ve rahmetev ve büşra lil müslimın

Yine o gün her ümmetin içinden kendileri hakkında birer tanık çıkaracağız; seni de bu kimseler hakkında tanık yapacağız. Bu kitabı sana her konuda açıklama getiren bir rehber, bir hidayet ve rahmet kaynağı, Allah’a gönülden bağlananlar için bir müjde olarak indirdik.

Siyahinci

Yeni Üye
Noyan_06 cok tesekkur ederim, Allah’tan baska kimseden hicbirseyden korkum yok cok sukur. O yuzden cozumu de Allah’tan istiyorum tabii ki. Cok sukur hic haci hoca diye kendini oven insanlarla isim olmadi. Yazdiklarinizi en kisa zamanda uygulamaya koymayi planliyorum. Dediklerinizin hepsi etki olarak devam ediyor ne yazik ki. Yaziniz icin tekrar tesekkur ederim