Carsi coktaaan karismis

odin

Editör
sef_er sen diyince geldi aklima arka planda 7 kollu samdanla roportaj yapanlar vs vs :20:

kabakburgiba

Operatör
biz suçluyuz suçlu.kendi adıma bende suçluyum.Rabbim bana bu güne kadar hiç bir keferenin peşine takılıp gitmeyi nasip etmedi.okumuyoruz,araştırmıyoruz.bakın meclise,bir sürü milletvekili var.her yerde onlar ya başkan ya yönetici,yada idareci.her yerde onlar baş ta.kademe kademe bir yerlere getiriliyorlar.kökleri ne araştırmıyoruz.sonrada peşlerinden gidiyoruz.

sef_er

Operatör
kabakburgiba agh ustam, aynen katılıyorum hepimizi uyutmuslar, halbuki bu ırkçılık degil, insanlarin kokenini söyleme me hakkı olamaz, hele siyasetci, birde bu konular ortaya cikmasin diye milleti millete dusurduler sol-sag, kurt-turk, bu sorunların hepsi yapay,

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

sandalci14

Operatör
bu konuda benim söylemek istediğim 2 husus var. 1.si; erbakan hocanın dediği gibi,rahmetli erbakan hocaya sormuşlardı ''hocam dua etsekte Allah ebabil kuşlarını göndersede israili taşlasa helak etse....'' hocanın cevabı çok manidardı: '' 1.5 milyar islam dünyasının ortasında 3 milyon yahudi müslümanlara zulmediyorda müslümanlar bakıyorsa o ebabil kuşları israili değil bizi taşlar...''. 2.husus: israil ne kadar gargat ağacı dikerse diksin o ağaçlar onları koruyamazda satılmış abd nin kuklası -birtakım-araplar israilin kucağındayken kimse bişey yapmaz,baltanın sapı misali..

baykan

Bilgili Üye
bu amerika israil deyyuslari.heryer hastalikla kirilirken milletler dogal afetle yoklukla savaşirken aradan kaynak yapip israili dunyanin baskenti yapacaklar.akillarinca bekledikleri imparatorlugu kuracaklar..
Kurdular bile usta hani kimin gıkı çıkıyor. Eskiden böyle birşey olsa atalarımız savaş açardı. Böyle bir teşebbüs savaş sebebi sayılırdı. Şimdi ise adamlar nerdeyse yatak odamıza kadar herşeye karışmaya başladı bizde gık yok. Hatta içimizdeki hainler de buna alkış tutuyor. Atalarımız haşşa delimiydi yada çok mu meraklıydı savaşa.Onların tek derdi vardı İslamı ve onun sancağını yüceltmek. Biz ne yapıyoruz koskoca bir hiç. Hatta onların işini koşaylaştırıyoruz. İslamdan uzaklaştığımız için islam adına hiç birşey yapmıyoruz. Ve İslam adına ne yazıkki savaşmayı göze alamıyoruz. Aman diyoruz savaş olamasın, barış olsun, huzur olsun.
Ama adamlar durmuyor savaş için herşeyi yapıyor ya onların istediklerini yapacağız köleden farkımız kalmayacak(yemişim ben böyle huzurun, barışın) yada başımızı kaldırıp yeter artık savaş istiyorsanız alın size savaş diyeceğiz. Bizim sesimiz çıkmadıkça onların sillesi ensemizden eksik olmayacak. Ben bunu kabullenmiyorum isteyen öyle ezik, ama kendisine göre mutlu mesut yaşasın.
Bazen düşünüyorum da İslamin bugün ki halini atalarımız böyle bir nesil için boşuna savaşmışlar hiçbir şey hak etmiyorlar.
Yazık bize, sevmedikleri alay ettikleri atalarımızı biz hak etmiyoruz aslında.
Söylenecek çok şey var ama neyse. Selametle.

odin

Editör
İsrailin kurulmasında cok büyük emeği gecen bi komutanımız var.filistin cephesınde orduyu geri cekerek arkada kalan birliklerin ingilizler tarafından katledilip esir edilmesınde ve yüzlerce top vb ekipmanın kaybedılmesınde .ve bu büyük tarihi olay mufredatta yazmıyor.ingilizleri fonlayan yahudi Rothcild ailesi kadar yararlı olmustur düşmana .ve bu komutan daha sonra türk ve anadolu kültürüne aykırı uygulamaları yenı tc devlettınde uygulayıp ayrışmayı ırkçılığı ateslemiştir.ve bu komutanın geçmişi 1492 de engizisyon dan kaçıp balkanlara yerleşen seferad yahudılerının torunlarından dır.
ekipman dedinde aklima geldi anlatayim;

geçen gun faceden universite arkadasim yazdi, bro dedi o tarafa gelcem yol yordam bilmem bir isim var bana yardimci olur musun? hay hay dedim gittim aldim stuttgart havaalanindan sonra bastik hannover'a. verdigi adrese vardik adam dedektor almasinmi ? bana soylememisti ne için geldigini belkide dinlenirim vs endisesi vardi bilemiyorum. Basladi makineyi test etmeye yaklasik 1922cm'den dik duran tek parayi gordu. o_O Adamlara bir kac soru sordum onceleri cevapladilar sonralari sirket politikamiz geregi baska cevap veremiyoruz diyip kestirip attilar.

Bana marka model sormayin reklam olmasin diye veremiyorum zaten adamlarda perakende satmiyorlarmis cihazi...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ekipman dedinde aklima geldi anlatayim;

geçen gun faceden universite arkadasim yazdi, bro dedi o tarafa gelcem yol yordam bilmem bir isim var bana yardimci olur musun? hay hay dedim gittim aldim stuttgart havaalanindan sonra bastik hannover'a. verdigi adrese vardik adam dedektor almasinmi ? bana soylememisti ne için geldigini belkide dinlenirim vs endisesi vardi bilemiyorum. Basladi makineyi test etmeye yaklasik 1922cm'den dik duran tek parayi gordu. o_O Adamlara bir kac soru sordum onceleri cevapladilar sonralari sirket politikamiz geregi baska cevap veremiyoruz diyip kestirip attilar.

Bana marka model sormayin reklam olmasin diye veremiyorum zaten adamlarda perakende satmiyorlarmis cihazi...
keske gpr georadarin ordaki fiyatlarina bakaydin burda vergi yuksek