Çatal Kaya Gölü, Kadın ve erkek organı altında 182 bin reşat

Hoplit

Bilgili Üye
Kadın hayası ve tam karşısında erkek hayasını fotoğraflayıp at sana nokta atışı veririz inşallah. Haritaya, masallara bakmana gerek yok. Bu işaret bütününden Doğu ve güneydoğuda alınmış, patlatılmış 4-5 nokta var. Karşı karşıya olacak, şart bu ..

bu iş masal değil hoca, bir gün gelecek bir gün kalacak ?

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam bunu neden önceden söylemediniz.gel şimdi çık hesabın içinden . artık yok bi milyon eski paraya göre trilyonmuş.hesap makinası bile şaşırıyor. sıfırlar makinaya sığmıyor.Allahtan ikincisini aldım yan yana koyunca sıfırların devamı diğerinde devam ediyo.neyse bulayım bu parayı söz sayma makinası alacağım.unutmadan söyleyeyim sayıma sizleride beklerim.

erydgn

Aktif Üye
Ustam bunu neden önceden söylemediniz.gel şimdi çık hesabın içinden . artık yok bi milyon eski paraya göre trilyonmuş.hesap makinası bile şaşırıyor. sıfırlar makinaya sığmıyor.Allahtan ikincisini aldım yan yana koyunca sıfırların devamı diğerinde devam ediyo.neyse bulayım bu parayı söz sayma makinası alacağım.unutmadan söyleyeyim sayıma sizleride beklerim.
Usta bunu bulana altın sayma makinası lazım para değiln?

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Usta bunu bulana altın sayma makinası lazım para değiln?
[/Q Altını ele geçirince belirlenini sayar bilinirki bir kısmı bozdurulur bunun karşılığıda ele geçen metal değil kağıttır.dikkat etmek lazım .ayrıca yüklü metali her yere taşıyıp gösterirsen çımbız diye alet vardır.o gördüğünüz altının bırak saymasını adedini bulamazsınız.bak ufak bi bilgi size taktim edeyim. alısınız yarım kg lık bir terazi doldurursunuz kefeye sayarak adet miktarını yazın her yarım veya bir kiloda gelecek ortalam adet sayısı böyledir. ben hayatımda her böyle yaptım.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Verilen defin miktarlar şifrelidir. Gerçek sayı değildir.
Araştırın bakalım ilgili padişahlar 13 ton altını Reşat diye basmışlar mıdır?
Bu sebeple , Belgelerdeki ürün miktarları da şifre içerir. Gerçek değildir..

Hoplit

Bilgili Üye
Verilen defin miktarlar şifrelidir. Gerçek sayı değildir.
Araştırın bakalım ilgili padişahlar 13 ton altını Reşat diye basmışlar mıdır?
Bu sebeple , Belgelerdeki ürün miktarları da şifre içerir. Gerçek değildir..
ordaki asıl konu 10 ton değil 10 sayısıdır hocam sen bu işi çakıyon :)

Lee

Aktif Üye
önce 1'den 182.000'ne kadar bir saymayı deneyin , sonra sabrın verdiği azimle değil wolcan , mısır piramitlerinden girip , perudaki aztek kalıntılarından çıkıp , çindeki çin seddine bayrak dikersin

Elhamdulillah

Yeni Üye
Kadın hayası ve tam karşısında erkek hayasını fotoğraflayıp at sana nokta atışı veririz inşallah. Haritaya, masallara bakmana gerek yok. Bu işaret bütününden Doğu ve güneydoğuda alınmış, patlatılmış 4-5 nokta var. Karşı karşıya olacak, şart bu ..
Kütahyada var arkadasim da bir kac yer açılmış kaya mezar cinsinden ama malinduruyormudur bilmem