Cep telefonuna gelen mesaj

ziyaretcii

Yeni Üye
Aynı muhabbetin sonunda.. akli dengesi olmayan (aslinda akilli ) biri cikti meydana. Bildiginiz seffaf peynir bidonuna koymuslar. Delinin kucaginda bidon yaklasmiyor, bebek agziyla para fln diyo. Araci hemen devreye giriyor su kadar verelim alalim elinden diye. Deli ama parayi iyi taniyor. Yer manisa.
İsin ilginc tarafi alinan 2 tane numune orjinal osmanli. Ufak 5 kurus boyutunda. Fakat bidona elini atip karistirip kendin almiyorsun. Onlarida sozde deli olan usten 2 tane atiyor. Deli ama numune veriyor. Neyse ki olan sadece yakit parasina oldu. Yil 2006.
Hâlâ devam ediyor demek saskinim..

hepastios

Editör
Herkese selamlar,

Ben siteyi takip etme sebebim sadece merak. Konuları devamlı okurum fotoğraflara bakarım. Ama hayatımda ne bir define görmüş ne de bir işarete denk gelmişimdir. Herhalde bu İstanbul gibi bir yerde yaşamanın ve mesai saatleri olan bir işte çalışmanın neticesi.
Neyse geçen telefonuma gelen bir mesajı iletmek istedim. Ustalarımız yorumlayacaktır fakat bana bir tokatlama olayı olabilir gibi geldi. Sizleri uyarmak istedim.
Sümme yalan sümme dala vere bu tür konularda akrabanda bile güvenme

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
He gardaşım valla yaralıyım 20 sene önce başıma gelmişti artık çok tecrübeliyim dahada yemen
Halden anlarim ben
Yayan yoruyup yavan ekmek cok yedim
Ask acisiyla define acisi gecmez civi civiyi soker
Yenibir kiz bulursan opersin yeni bir gomu bulursan delersin acin hafifler hep oyle olur olacaktur