Cep telefonuna gelen mesaj

timur964

konularim
Herkese selamlar,

Ben siteyi takip etme sebebim sadece merak. Konuları devamlı okurum fotoğraflara bakarım. Ama hayatımda ne bir define görmüş ne de bir işarete denk gelmişimdir. Herhalde bu İstanbul gibi bir yerde yaşamanın ve mesai saatleri olan bir işte çalışmanın neticesi.
Neyse geçen telefonuma gelen bir mesajı iletmek istedim. Ustalarımız yorumlayacaktır fakat bana bir tokatlama olayı olabilir gibi geldi. Sizleri uyarmak istedim.
15 yıl olmuştur bu zarfdan banada gelmişti sil gitsin

degirmenci

Aktif Üye
Bu definecilik hastalıktır çokta bulaşıcıdır,kimisi paraya tamah yüzünden kimisi rahat hayat özleminden kimisi sırf macere yüzünden bu işlere merak salar,,ama definecilik bu değil,,yıllar öncesine bakıyorumda ,,,çalışma anıları bölüştüğümüz bir dilim ekmek beraber kaçtığımız korkulu anlar koyu sohbetler,,,komik hikayelerin geçtiği daha bissürü hikayeler anlatmakla bitmez,,hani define arıyoruzya,,aslında define hikaye asıl define arkadaşlık ortamı anılardır anlayana,,,,çok insanın bu ortama imrendiği yaşayamadığıda bir gerçek,,,ben defineciyi hep kartala benzetirim hep yükseklerde gezer en kuytu yerleri merak eder manzaranın en güzelini görür ve yaşar şimdi definecinin mecera yaşadığı yerler turstik para basma manzarasına dönüştü hey gidi günler hey,,,eğer sen defineyi buldunmu sorusuna derimki ,,,hakiki defineyi bulduğumu söyleye bilirim,,namazdan daha büyük definemi olur,,bunun sonu ebedi mülke sahip olma adımı ve işaretidir