Çift Tabancalar

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
undefined
@The Thing
undefined
Sevgili ustam ölmüştür be o adam . Çünki o yıllarda yaşı bayağı vardı. Ancak öbür tarafta görür isem söylerim sevgili ustam. hehehe

R00T

Profesyonel
Co Admin
@balkaya34 ustam manevi abimdir.Çok severim abimi hakikaten mütevaziliği karekteri bizlere örnektir.Kime güvenirsin deseler şu meslekte direk balkaya abimi derim.
Araştırmacı ve heyecanlı , sorgulayıcı ve analatik düşünme kapasitesi yaşına rağmen çok etkili şükür.Dilerim ALLAH dan hayırlı başarılara ulaşır dileğince.

balkaya34

Bilgili Üye
@balkaya34 ustam manevi abimdir.Çok severim abimi hakikaten mütevaziliği karekteri bizlere örnektir.Kime güvenirsin deseler şu meslekte direk balkaya abimi derim.
Araştırmacı ve heyecanlı , sorgulayıcı ve analatik düşünme kapasitesi yaşına rağmen çok etkili şükür.Dilerim ALLAH dan hayırlı başarılara ulaşır dileğince.

Root ve Dardanos ustalarıma selamlar saygılar

The Thing

C*
Süper Moderatör
undefined
@The Thing
undefined
Sevgili ustam ölmüştür be o adam . Çünki o yıllarda yaşı bayağı vardı. Ancak öbür tarafta görür isem söylerim sevgili ustam. hehehe
Ustam Allah gecinden saklasın durun bakalım sizinle daha çok işimiz var nereye öyle kolay değil, hem siz 18 değilmiydiniz :cool:

Siva

Bilgili Üye
yanlis.bolgede ariyorsunuz sanirim bu bolgeyi biliyorum yanliz yazilan cogu yalan dolan .

balkaya34

Bilgili Üye
balkaya34

Sevgili ustam prenses ve ceylanı sizden habersizEkli dosyayı görüntüle 264252 tekrar uyandırdım kusuruma bakma

Çokda memnun olurum da,Asıl bu konuyu kendi başlığında yani KATIRBOGAN GÖLÜ konusu başlığında değerlendirirseniz konu dağılmaz, her konu kendi başlığında değerlendirilir, Her nerede degerlendirirsende candan yürekden takipçisiyim, nasıl istersen öyle degerlendir. Saygılar ustadlarım

40lar

Yeni Üye
Çift tabancaların biri arnavut diğeri osmanlı tabancasıdır. osmanlı olan tabanca diğerinden 2 parmak daha kısa aralarında bir harbi var, tabancalardan bir taş atımı mesafede bir kaynak olduğunu izleyebiliriz. kaynaktan akan suyun aktığı istikamette 15 metre gideceksin, burada su ikiye ayrılıyor, ancak aşağıda tekrar birleşiyor, arada bir ada oluşturuyor, adanın ortasında istavrozlu dikili bir taşımız var, suyun birleşip toplandığı yerde adanın alt kısmında bir taş bu taş sanki yıkılmış bir mezarı andırır.

Bunlara yakın bir kuyu var yanlız bu kuyunun üzerinde tarafımızdan dikilmiş bir dikili taşımız vardır. kuyudan tabancaların bulunduğu istikamete doğru 3 adım düzlük üzerinde üç adet köpek izini görebiliriz, bunlar taştandır. tabancalarla iri taşların arasında yine bir dikili taşımız var, taşın çatlağından bir karış ölç çatlağın iç kısmına doğru içinde duvarda yazılı olarak tabancalar çıkacaktır, minik minik taşlar ve balmumu ile sarılı. sonra kuyunun yanına gideceksin dere taşı ile kuyunun.
slm ustam bu yazının üstü ortası ve altı eksik ben de arıyorum