Çubuklarla Altın Bulmak..

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Çubuk kullanan ustalarımıza büyük fayda sağlayacağını düşündüm ? Çok güzel bilgiler var izlemenizi tavsiye ederim

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Çubuk kullanan ustalarımıza büyük fayda sağlayacağını düşündüm ? Çok güzel bilgiler var izlemenizi tavsiye ederim
Bu uygulamayı bende yapıyorum bazen küçük nesnelerde fayda etmiyor yinede döndürüyor.
Güzel bir konuya değinmiş faydalı olacağına inanıyorum. Selametle

Dampiel

Aktif Üye
Kasım ustam iyidir.selamlar

Y@vuz

Aktif Üye
Güzel konu emeğine sağlık usta

Apollon01

Moderatör
Moderatör
çubuklarla daha çok ilgilenmek lazım, ben yanımdan ayırmıyorum, ayağıma şalvar giyiyorum, çubukları cebimde gezdiriyorum, sizede tavsiye ederim, güzel bilgiler var, ama en güüzeli kendi doğrularınızı ölçüp bulmanız bence,

baykan

Bilgili Üye
Tebrikler güzel bilgiler, ince noktalara vurgu yapmış, detayları vurgulamış ustamız kendisini kutluyorum. Eger ki bu detaylar sonuca götürüyorsa bilipte anlatmayanlar biraz insanlık adına düşünşünler.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
baykan ustam bu definesohbeti.com sitesinde bu çubuk konusunda ne ararsanız var, çok özür dilerim bulupda okumamanız eksiklik bence, her sorulana cevap da yazıyor arkadaşlarımız sağolsunlar lütfen faydalanalım,

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tebrikler güzel bilgiler, ince noktalara vurgu yapmış, detayları vurgulamış ustamız kendisini kutluyorum. Eger ki bu detaylar sonuca götürüyorsa bilipte anlatmayanlar biraz insanlık adına düşünşünler.
Olay tam bunun anlattığı gibi değil ama, öyle kolay ve basit olsaydı anlatırdık. Onun anlattıkları benim kendi tecrübelerim çalışmakla birtakım kanıya vardıklarım. Eğer her daire içinde altın olsaydı emin ol ulaşabildiklerime anlatırdım. Altının çarptığı minerallerde altın moduna geçebiliyor ve aynı tepkileri birşekilde alabiliyorsun. Önemli olan bunları atlamak.

baykan

Bilgili Üye
baykan ustam bu definesohbeti.com sitesinde bu çubuk konusunda ne ararsanız var, çok özür dilerim bulupda okumamanız eksiklik bence, her sorulana cevap da yazıyor arkadaşlarımız sağolsunlar lütfen faydalanalım,
Ustam eski konuları bulupta okuyamıyorum siteyi fazla çözemedim sıkıntı bende galiba. Size teşekkürlerimi sunarım saygılar.

baykan

Bilgili Üye
Mirkut ustam şimdi benim merak ettiğim birşey var test sahasında çalışırken başkasına saklattıgımız yarım yada tam altını ben her defasında buluyorum hiç yanılmadım. Bu altını 40 cmlere de 70 cmlerede gömdüler ben hep buldum. Bu altın madem kendisine yaklaştırmıyor ben nasıl buluyorum peki. Siz şimdi diyeceksiniz bunlar yeni altın bulunur. Eskiler yer altında 500 yada 1000 yıl kalmış altın bulunmaz. Şimdi size kritik bir soru altın ister 1 günlük olsun isterse 1000 yıllık olsun aynı degilmi yani altın altındır. Çünkü altın korozyona uğramayan, okside olmayan bir metal değil mi? Altın oksitlenseydi zaten sıkıntı yoktu bulunurdu. Ama 1000 yılda kalsa degişmiyor, oksitlenmiyor hep aynı kalıyor. Peki test için kullandıgımızı buluyorsak gömü amaçlı saklı olanı niye bulmayalım. Bütün mesele kendisine yaktırmaması ise test için kullanılan niye kendisine yaklaştırıyor o da kendisine yaklaştırmasın? Saygılarımı sunarım hürmetler.

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
Güzel kardeşim insanlık adına düşünsünler diyorsun ya ozaman insanlara fahiş fiyata çubuk satıp işi rayına oturduktan sonra formül açıklayanlar düşünsünler. Yaptığı çubuğu bir kısım insanlara yüksek fiyata satıp sonra birden kampanya yapıp aynı çubuğu yarı fiyatına satanalar düşünsünler. Eline Dedektör alıp araziye çıkıp çubuk eşliğinde çivi gibi bakır gibi tekli yüzeysel malzemeleri bulup insanlara çubuğum yüzde yüz iş yapıyor diyenler düşünsünler. Piyasada topladığı bilgileri derleyip kendi bilgisiymiş gibi anlatanlar düşünsünler.
Ayrıca altının dalgasını aşmak anlatıldığı gibi kolay olmuş olsaysdı hemen her çubukçu altını bulmuş olurdu. Öyle bir adımla dalgayı geç noktayı bulursun demekle bu işler olmaz. Biraz gerçekçi olalalım insanalara boş yere umut verip arazilerde süründürmeye hayal kırıklığı yaşatmaya kimsenin hakkı değil. Çubuğu şöyle tut altın bulursun böyle tut gümüş bulursun şöyle tut boşluk bulursunla bu işler yürümez. Yeri gelmişken yazayım anlatılan boşluk tutuşu çubukçu Ali severin tutuşu yiğidi öldür hakkını yeme demişler atalarımız. Bu sitede çubukla alakalı yapılan paylaşımları hiç bir yerde bulamazsın. Ve yine bu sitede yapılan paylaşımları birilerinin kendice derleyip dışarda kendi bilgisiymiş gibi insanlara satığınıda biliyor ve görüyoruz.
Maddem biliyorsunuz siz niye anlatmıyorsunuz diye soracak olursan. inan biz çok şey anlatık çok değerli bilgiler verdik. Ama hiç kimse elindeki altın yumurtalayan tavuğu kimseye vermez. Uğruna imparatorlukaların yıkıldığı kardeşin kardeşi öldürüldüğü altını konuşuyoruz. Öyle kolay değil Bunun sırına vakıf olan öyle senle benle uğraşmaz bir köşe çekilir keyfine bakar. Son olarak ustanın bilgisini beğenmiş olabilirsin taktir etmiş olabilirsin fakat başkalarının insanlığını sorgulamak ne benim ne senin nede bir başkasının hakkıda değil hadide değil.