Dedektor tavsiye

Erdi81

Yeni Üye
1500-2500 araliginda en iyi ve en derini algilayan dedektor hangisi üstadlarimdan marka ve model tavsiyesi alabilir miyim marka belirtmek forumda yasaksa özelden msj. Atmanizi rica edebilir miyim?

Erdi81

Yeni Üye
Hic tavsiyede bulunacak olan yok mu

Erdi81

Yeni Üye
Optimum detech power nasil fiyatina gore derinlik verimlilik iyi mi sizce kullanan var mi?

shovmeks

Member
Valla en iyi olayı biraz karışık ama derin bir dedektör istiyorsan pulse bir cihaz bakmalısın.
Ama oda sadece büyük objelerde derine iner.
O fiyata biraz zor ama az bişiy daha üstüne koy delta pulse 3s al pulse cihaz olarak güzeldir bu fiyata.

Erdi81

Yeni Üye
Dedigim cihaz nasil ustad sizce iyi mi

Erdi81

Yeni Üye
Aslında ilk etap hobi olarak fakat gectigim yerlerde de derinde (en fazla 60-70 cm de) bisi varsa onu da gostersin istiyorum üstad

shovmeks

Member
Aslında ilk etap hobi olarak fakat gectigim yerlerde de derinde (en fazla 60-70 cm de) bisi varsa onu da gostersin istiyorum üstad
O zaman sen kendine vlf cihaz bakacaksın kardeş.
Zaten bahsettiğiniz cihaz bir vlf onunla olabilir ama cihazın performansı hakkında yorum yapamayacağım . Çünkü kullandığım veya araştırdığım bir cihaz değil.
İsterseniz o cihazı araştırınız.
İsterseniz de benim tavsiyem size gmaxx 2 olabilir .
Tek tekte iyi iş yapar hızlı bir cihazdır. Tek para derinliği yeterlidir.
Ondan sonra delta ıb de olabilir vlf değildir ama inductuion balance denilen yüzey arama cihazıdır.
Derinliği vlf lerden iyidir fakat ayrımı bir tık düşüktür.
Seçim sizin siz yinede biraz daha yorum alın cihaz kullanan ustalardan.

Saygılarımla

Erdi81

Yeni Üye
Cok tesekkurler ustadim verdigin bilgiler icin saol aslinda bi ara golden senseyide dusundum fakat beni biraz aşiyo bakalim diger üstadlariminda tavsiyelerini almak isterm mumkunse..

Hostia

Moderatör
Moderatör
yazılarınızdan anladığım kadarıyla bu işte orta acemisin bir acemi için vlf cihaz en iyisidir size en uygun makro racer 2 dir. hem türkçe menüleri hemde normal vlflerin üstünde gerekli derinlik artışı verilmiştir diğer valflerden en az 10 cm daha aşağı inersin.

aslında vlf alırken buna dikkat etmek lazım. öyleki vlflerin ayak basmadığı yer yok şimdi bana garret ace nasıl derseniz çok güzel derim ama al demem. garret at max al derim. neden ? ace 20 cm den toplar at max 30 cm den toplar. demem şuki millet çalışıyo gerekli derinlik artışı sağlanmamış eski modeller pek iyi değildir. yeni model al gezilmiş yerleri tekrar gez. millet 20 cm ye kadar topladı sen 20 30 arasındakileri topla.

bu gerekli derinlik artışı sağlanmış en üst modeller garret at max, nokta impact, makro kruzar, makro racer 2, xp deus bunlardan alacaksın aramaya çıktığında burayı çok gezdiler sözünü rafa atacaksın her yer sana bakire olacak bilmem anlatabildimmi.

asx5

Member
Optimum detech iyi bir cihazdir ben kulaniyorum ve memnunum..