Dedektör yorumlarınızı beklıyorum ustalar

avcı89

Member
20x20 veya 20x30 ebatında 1 küpü içi altın dolu 1.5 metre gibi derinliklerde mineralli taslık engebeli bir arazide bu küp altını bulabilecek öncesindeki metalleri görmeyecek cihaz varmı ne önerirsin

Turko

Uzman
20x20 veya 20x30 ebatında 1 küpü içi altın dolu 1.5 metre gibi derinliklerde mineralli taslık engebeli bir arazide bu küp altını bulabilecek öncesindeki metalleri görmeyecek cihaz varmı ne önerirsin
Lorenz , minelap 4500-5000 , gtı 2500-pro , 3900 d pro , v31 İ.

avcı89

Member
Lorenz , minelap 4500-5000 , gtı 2500-pro , 3900 d pro , v31 İ.
Gti 2500 bende var üstad ayrıca yüzeysel
aramadır lorenz pahalıdır minelap 4500 5000 her arazide iş yapmaz wihites w3 yeni gömülen bir malzemeyi bile zor görüyor saygılar

Ketum

Member
Güzel örnekli konu olmuş inşallah güzel öneriler gelir ustalardan...

avcı89

Member
Arkadaşlar yeni gömülen bir altın dolusu bir 20x20 ebatında bir küpü dogal bir arazide yeni gömülsün ister eski gömülmüş olsun minerallden etkilenmeyecek parazit yapmayan ıslak zeminde iş yapan ota değdiğinde ötmeyecek toprak ayarı bozmayan fazla abartmıyorum 1, 5metrede görecek ayrım yapacak Bi makina yok varsa böle makine yorumlarınızı bekliyom

avcı89

Member
Firma ismi vermicem derin arama dedektörü diye insanları kandırıyorlar özellikle alan tarama cihazları adam altını topragı üstüne koyuyor cubuk la carpı yaptırıyor bir alan tarama cihazı hiç bir metala açık bir haldeyken gitmemesi lazım ozman carsı ortasında nekadar kuyumcu varsa oraya götürür arkadaşlar kanmayın sahtekarlara alan tarama cihazı bölgede %60 ıse yarar

avcı89

Member
Yüzde yüz yerli mal diye satılan firmalar yurtdısından 50 cm bile anca gören kitleri hazır alıp iki cafcaflı bir kutu iki güzel ısıklandırma al sana Dedektör en iyi Dedektör firması metre derinlik vermiyor adam 2023 dedektörüymüs dünyada en iyi dedektörlerdenmiş yalan arkadasım bu firma bana yeni gömülen 20x30 metali göremez dedi hala ne kandırmaya calısıyor adam altına altın diye cihaz cikartıyo 130 cm den bir küp altın videosu cekiyo ayrıma gecerken videoyu kesip sanki görüyormuş gibi lanse ediyor İnternete forum sitelerinde nerede nekadar işe yaramaz cihaz varsa reklamını yapıyorlar dikkan edin arkadaşlar cakallara para kaptırmayın

Hostia

Moderatör
Moderatör
arazi engebeli olunca çok zor. derin aramaların çoğu mineralden etkilenir, çoğu değil hepsi.

minelab sdc 2300 dene, pulsedir. garret atx ta olur ama o biraz mineralden etkilenir. sdc 2300 hiç kullanmadım sadece minelaba güvendiğim için yazıyorum.

şahsen minelab 4500 ve 5000 leri önermem. çıkalı 10 sene olmuş hem onlar pulse değil. sadece normal vlften biraz derine iner mineralden az etkilenir. ben böyle biliyorum. minelab gpz 7000 de pulse değil 1 metreye iner ama 1,5 sanmam.

sen aslında 2500 için büyük başlık deneyerek bu işi çözebilirsin. çözemedim dersen yapacağın tek iş. en iyi fiyata en iyisi ya sdc 2300 yada garret atx

avcı89

Member
paran yok yani özetle.
Ne alakası var kardesim parayla bu işle ugrasan bir insan gercekten işe yarayan bu sartlarda bir makine olsun ister yoksa dısı cafcaflı bisürü oyuncak ve piyasada Bi halta yaramayan cihazları satan üç kagıtcılar var

avcı89

Member
arazi engebeli olunca çok zor. derin aramaların çoğu mineralden etkilenir, çoğu değil hepsi.

minelab sdc 2300 dene, pulsedir. garret atx ta olur ama o biraz mineralden etkilenir. sdc 2300 hiç kullanmadım sadece minelaba güvendiğim için yazıyorum.

şahsen minelab 4500 ve 5000 leri önermem. çıkalı 10 sene olmuş hem onlar pulse değil. sadece normal vlften biraz derine iner mineralden az etkilenir. ben böyle biliyorum. minelab gpz 7000 de pulse değil 1 metreye iner ama 1,5 sanmam.

sen aslında 2500 için büyük başlık deneyerek bu işi çözebilirsin. çözemedim dersen yapacağın tek iş. en iyi fiyata en iyisi ya sdc 2300 yada garret atx
Üstad aynı dili konuşan birisin eyvallah yorumların için TSK ederim sdc 2300 iyi bir pulse cihazdır kendini kanıtlamış bir cihazdır ama pulse ler altın denen metal uyuyan oksit yapmayan frekansları içine ceken bir metaldir pulse yere frekans basar vlfler frekansla o metalden gelen sinyali carparak cihaza yansıtır pulse den ziyade ayrımı yapabilen hertürlü mineralli tuzlu aklına gelebilecek arazi yapısında iş görecek dedektor yok bence varsada böyle cihaz kanıtlayan arkadaşlara saygım sonsuz

avcı89

Member
Ayrıca bölgemde bırcok minelab sdc 2300 kullanan bir cok arkadadımız var onlar gerçek yorumlarını aktarayım sıze minelab sdc 2300 derin bir pulse dır minerallden cok guzel etkilenir toplu bir küp altını gormez altın parcacacıkları gıbı metallere duyarlıdır buradan arkadaşlara saygılar bu cihazı 20 bıntl gıbı fıyata satılıyor