Dedektorde derinlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Metin777

Aktif Üye
Madem benim takipcimsin garret ace euroyu arkadaslara cok onerdim kullandim memnun kaldim.onu neden soylemiyorsun.kac kisiye cubuk kullan dedim bosluk icin gereknburdan gerekse ozelden kullandigim bosluk cubugunun ise yaradigini denemelerini soyledim onu neden soylemiyorsun...butun konulara okumusunsundur malum eskiden bermina nick yle giriyordun yeni degilsin..insanlari tanimadan konusmak yada kaliba sokmak yanlistir.evet toprak ayari cok istiyor.butun pulse dedektorlerin kullanimi zordur.kinseye kullandigim cihazi veya cubugu satmiyorum.herkezin akli var gitsin denesin baksin alsin..sen cihazdan memnun degilsen yaz kotubyanlarini yorumunu yap benim yaptigim yoruma karisma..ve sunu soyleyim bendeki cihaz malzeme buldu hemde gayet guzel bir malzeme şansti degildi..madem sen arkadasa 2000 tlye super bir pulse cihaz soyle alsin heryerden sari kiz bulsun....
Ben sana cihaz satıyorsun demedim. Garret önerdin mi zaten birşey demem iyi makinadır. İyi cihaza neden laf söyleyim kötü cihazı övdün mü orda duracaksın. Ben burada bildiğim doğru birşey varsa diğer arkadaşlara aktarmaktan başka gayem yok olamaz da. Yakında bir video çekeceğim kullandığım tüm sahte dedektör ve alan taramaları tek tek tanıtıp kepçenin kovanıyla parçalayacağım ve YouTube ve fece de tüm gruplarda paylaşacağım. Gariban definecilerin cebindeki çocuklarının rızkında gözü olan tüm sahtekarlara her türlü lafı söylemeye elimden geldiğince devam edeceğim. 2000 e pulse cihaz olmaz ki önereyim. Parası olana lorenz öneririm sadece gerisi hikaye. Ben sarı kız bulacağım ve buralara takılacağım öylemi. Gider işimi kurar keyfime bakarım.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a.değerli kardeşlerim en derin 25 cm aşağ yukari hepsi aynidir ama o fiyata orjinal garet ata pro gold yada 400 i herkesin kolanabileceği dedektördür ayrim yapar aslinda ben bu konulardan uzak kaliyorum reklam olmasin diye e şu anda kulaniyorum tek para için mükemmel diyebilirim parasina göre.

Saygilar.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar tartışmaya gerek yoktur. Herkes bildiğini ve kullanıp memnun kaldığı cihazı övecek ve arızalı yada kullanamadığı cihazı kötüleyecektir. Bu her zaman böyle olmuştur. Aslında eline alacağın 20 tl lik cubuk ile kullanabilen herkes harika işler başarabilir. Bu yüzden sen şunu övüyorsun satıcımısın yada sen bunu kötülüyorsun düşman firmamısın gibi söylemlere giripte birbirimizi kırmaya gerek yoktur. O yüzden gereksiz tartışmalara girmeyelim lütfen.

Bu arada ben garrett gtı2500 kullandım çok memnundum. Garrett in orjinalini bulursan memnun olursun. Acemi için özellikle otomatik toprak ayarı yapması önemlidir. Yoksa başlamadan bıkabilirsin. Yada istersen öncelikle çubuk kullanmaya çalış sonrasında da cihaz işine girebilirsin.

Son düzenleme:

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Ben sana cihaz satıyorsun demedim. Garret önerdin mi zaten birşey demem iyi makinadır. İyi cihaza neden laf söyleyim kötü cihazı övdün mü orda duracaksın. Ben burada bildiğim doğru birşey varsa diğer arkadaşlara aktarmaktan başka gayem yok olamaz da. Yakında bir video çekeceğim kullandığım tüm sahte dedektör ve alan taramaları tek tek tanıtıp kepçenin kovanıyla parçalayacağım ve YouTube ve fece de tüm gruplarda paylaşacağım. Gariban definecilerin cebindeki çocuklarının rızkında gözü olan tüm sahtekarlara her türlü lafı söylemeye elimden geldiğince devam edeceğim. 2000 e pulse cihaz olmaz ki önereyim. Parası olana lorenz öneririm sadece gerisi hikaye. Ben sarı kız bulacağım ve buralara takılacağım öylemi. Gider işimi kurar keyfime bakarım.
Bak simdi arkadasim.bu cihazi incele dedim baska arkadaslarin yazdiklarinida arastir dedim ovme nerde var..yaptigin yapacagin hersey sana kalmis ne yaparsan beni alakadar etmez.sahtekar oldugunu dusundugun kisiyi ararsin sikayetini bildirirsin sayarsin soversin,ifşa edersin,dava acarsin sana kalmis.bende zarar gordugum seyi soylerim bunda sikinti yok tabiki dile getir ama muhatabin ben degilim senin zarar gorduggunden bende zarar gormek zorunda degilim bunu soyluyorum...dogru yerde gezilmeyince nasibinde yoksa mala ramac olsa ne yazar...

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar tartışmaya gerek yoktur. Herkes bildiğini ve kullanıp memnun kaldığı cihazı övecek ve arızalı yada kullanamadığı cihazı kötüleyecektir. Bu her zaman böyle olmuştur. Aslında eline alacağın 20 tl lik cubuk ile kullanabilen herkes harika işler başarabilir. Bu yüzden sen şunu övüyorsun satıcımısın yada sen bunu kötülüyorsun düşman firmamısın gibi söylemlere giripte birbirimizi kırmaya gerek yoktur. O yüzden gereksiz tartışmalara girmeyelim lütfen.

Bu arada ben garrett gtı2500 kullandım çok memnundum. Garrett in orjinalini bulursan memnun olmazsın. Acemi için özellikle otomatik toprak ayarı yapması önemlidir. Yoksa başlamadan bıkabilirsin. Yada istersen öncelikle çubuk kullanmaya çalış sonrasında da cihaz işine girebilirsin.
Eyvallah ustam haklisin tartismaya hic gerek yok,arkadasin ortakmisin lafina takildim..bu konuyu uzattigim icin kendi adima konu sahibi ve diger arkadaslar kusura bakmasin.hakkinizi helal edin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...