Define olduğu söylenen odadan gelen ses

Sezo

Member
Selamın aleyküm bi arkadaşımın köyde evi var anneannesi evin bi odasının altında define olduğunu söylemiş odaya girildiği zaman odanın altından civciv sesi geliyor sürekli bilgisi olan var mı bununla alakalı?

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selamın aleyküm bi arkadaşımın köyde evi var anneannesi evin bi odasının altında define olduğunu söylemiş odaya girildiği zaman odanın altından civciv sesi geliyor sürekli bilgisi olan var mı bununla alakalı?
Civciv sesini kayda alıp yükle.Tekrar konuşalım.

define48

Aktif Üye
Selam alekim kardesim özel deilse akrabanmı yakın tanıdığınmı bu bir ikinciside dolandırılma böyle hikayeleri cok duyduk aman dikkat !

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Kazanın etrafında sarı yeşil renklerde yılanin malzemeyi aldirmadigı hikayesini dinlediydim. Başka dinlediklerimizde oldu, civcivi ilk defa duyuyorum. Sanırım bu işleri birakmazsam daha çok duymadığım şeyler duyacağım...

Revenge666

Member
Benim bir önceki oturduğum evin yatak odasinin ahşap pencerelerinden öyle bir ses geliyorduki, rüzgarlı havalarda. Uykunun en tatlı yerinde gecenin körü sanırsın israfil sûr üflüyor. İlk duyduğumda yataktan bir zıpladım kafam tavana değiyordu. Takılmayın.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Benim bir önceki oturduğum evin yatak odasinin ahşap pencerelerinden öyle bir ses geliyorduki, rüzgarlı havalarda. Uykunun en tatlı yerinde gecenin körü sanırsın israfil sûr üflüyor. İlk duyduğumda yataktan bir zıpladım kafam tavana değiyordu. Takılmayın.
? ?? ustam gece gece güldürdün beni.

Karaskal1453

Member
Civcivmi sen kazdığın yerde el kadar simsiyah bir akreple gözgöze geldinmi sorarım???keşke civciv çıksa