Definecinin Tahta sandalyesi

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ruyada Lahit gosteren cubuklari satisa sunan var mi?
Yoksa essegun aklina karpuz kabugunu hatirlatmis mi olduk diye de endise ettim simdi.....
:)))

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Kimse dikkat etmemis entarili oturan dayinin arkasindaki duvarin ustu sirali lahit kapagi.....
Başka türlü değerlendirilmez zaten.Duvar üstü kemer güzel olmuş.İşte bu dayılar patlamış lahitlerin kapaklarını bulurlar.Sonra anlatmaya başlarlar falanca yerde lahiti buldum içinden çıkanlar fena parayıda yedim bitirdim ama kesin yakınlarında dolu olanlar var diye, bunu duyan diğerine öteki başkasına böylece 100 haneye yayılır ve ortaya karışık bir hikaye çıkar.İşi bilmeyen bu hikayeleri dinleyen de bu hikayenin peşinde dolanıp durur define bulucam diye.Bulamayıncada ortaya gelen acılı karışık kebabı eleştirmeye başlar tuzu eksik olmuş falan diye.​

Son düzenleme:

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Ustam bu harap haliyle bile buyuk baba alexandre nin koltuguna nakit 250 bin tl verirler.hele bide varakli olursa hemen alirlar varak hastasi çok....
Rahat kemiksiz 100.000 $ ayağını koyduğu ayaklık sadece.Sandalye 1.000.000 $ kapı açılır.Abdülhamitin tahtı 100 bine gitmişti.Oda sahte çıktı ?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
@vakko ustam 3. Selimin tahtiymis.
Kapidan sigmayinca cekyat gibi parcalamislardi..