dehliz.

akıltopağı

Operatör
Dehlizlerde tuzak olurmu..olursa ne gibi tuzaklar olur oksijen seviyesini nasıl ölçebiliriz...

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Akıllı bıdık
Mağara dediydin arkasından dehliz dedin hayırdır nere doğru gidiyon
Bilmediğimiz bişimi var yoğsam hım :)

Bence seni haritacı yapalım kara kalem :)

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu alemde olmaz olmaz.
Hersey olabilir.
Her bakilan yere;
Burada tuzak var dusuncesiyle girmek bakmak gerekir.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Doğal olan zaman bağlı yıpranmalar bile bir dehliz için çok tehlike arz edebilir.Bilinmezlik korkutur insanoğlunu.

akıltopağı

Operatör
Akıllı bıdık
Mağara dediydin arkasından dehliz dedin hayırdır nere doğru gidiyon
Bilmediğimiz bişimi var yoğsam hım :)

Bence seni haritacı yapalım kara kalem :)
Her şey açık ustam ..burası iki metre ıskı borusu gibi gittikten sonra zeminde harç dökülmüş gibi çok sert bir zemin önce suyun getirdiği bir oluşum olarak düşündüm bu kadar sert olmamalıydı güç bela uzun uğraşlar sonunda bir metre kadar inebildim içeriye doğu giden bir delik meydana çıktı bir insan sığacak kadar içerisi devasa bir yarik olarak devam ediyor tam acmadigim için devam edemedim .ateş yaktım kilometrelerce ile reden duman çıkıyor.keşfetmek gerek olay bu bilgilerinizi duymak isterim.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Her şey açık ustam ..burası iki metre ıskı borusu gibi gittikten sonra zeminde harç dökülmüş gibi çok sert bir zemin önce suyun getirdiği bir oluşum olarak düşündüm bu kadar sert olmamalıydı güç bela uzun uğraşlar sonunda bir metre kadar inebildim içeriye doğu giden bir delik meydana çıktı bir insan sığacak kadar içerisi devasa bir yarik olarak devam ediyor tam acmadigim için devam edemedim .ateş yaktım kilometrelerce ile reden duman çıkıyor.keşfetmek gerek olay bu bilgilerinizi duymak isterim.
dolgu yapıldımı sorusuna cvp arıyorsan ? resmini görelim yorumlar gelir