Dertten Ve Sikintidan Kurtulmak

GERMO

Engellendi
Hani bazen diyorum o ki dünyanın en temiz saf zamanında yaşayan Habil ve Kabil dedelerimiz, bu bolluk bereket saflık zamanında bu isyankarligi yapıp günaha girdiğine göre, ya Yarabbi bu şeytanlar deccallar Süfyanlar zamanında bana seni zikretme gücünü ibadet etme gücünü verdiğin için hamdolsun, cok şükür Allahım.

Ve kul olmanin ahmaklik hali günah islemektir, hani birde yaptığı yanlışın farkına varipta, romantik bir aşık gibi diz çöküp, utanarak yaratanina tövbe diye Estağfurullah diye af dileyen insan ne güzel bir kulsun.

sef_er ustam yalan yanlış günahkar kullarıda biz affedelim dünya katında, ahiret katında torpil rüşvet iyiniyet faydasız, bırakalım Ahiret katına olurmu.

Son düzenleme:

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Onun için bol bol tövbe edelim, bol bol Estağfurullah diye af dileyelim, biz kullugumuzu yapalimda, esirgeyen ve koruyan rabbimizi sevindirelim, çünkü bizlerin her iyiligimizde Allah cc melaikelere haykirarak bakın bakın bu kuluma, o beni sevindirdikce sizlerde onu sevindirin diyen rabbim, aza çoka, vara yoka, dogumumuzdan bu güne, verdiğin hayr ve şer olan herşeye hamdolsun şükürler olsun.
Mirkut ustam kusura bakma kardeşim, şevke geldim keyiften, hakkını Helal Et hemi.
ALLAH tealada seni cok sevsin, senin onu yucelttigin gibi, iki cihandada seni yuceltsin.

GERMO

Engellendi
Estağfurullah güzel kardeşim benim, bizde öyle ayrı gayrı yok, siz kardeşlerim sevdiklerim ve tüm inananlarla birlikte yuceltsin rabbim, nasıl darlık ta zorlukta hep beraber dua ediyorsak, hayr hasenat ve iki cihandada sevincimiz beraber olsun inşallah. Güzel dileklerin için amin diyelim.
ALLAH tealada seni cok sevsin, senin onu yucelttigin gibi, iki cihandada seni yuceltsin.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Her işine dua ile Allahın ismi ile başlayıp Allahı unutmadan daim bilmek ne güzel.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Ayetelkürsiyi söylemeye gerek varmı doyuruculugunu, yemesini icmesini bilmeyen utansın, sonra muvazetiyen süreleri, kaza geçirdim çocuklar araçta iken sanki bir el arabayı tuttu firlamasin diye, hele ki birde arkamdan kuyumu kazıp ekmegi mi yiyen yüzüme gulenleri sana havale ettim dediğimde, patır patır dokulenleri gördükçe, dedim ya Rabbi yeter vazgeçtim o duamdan, akşam sabah okumasam ruhum daralıyor işim rast gitmiyor, başıma gelmeyen kalmıyor, Velhasıl okuya okuya kendimi bir yana yıllardır gizlenen aslimi kökümü buldum. Birde bir kaç kişinin dediği biri büyü yaptırmış bana papaz buyusumu ne bir mezara gömülmüş, o mezardan cikmayana kadarda işim rast gitmeyecek, hastalık evden eksik olmayacak darlık sıkıntı eksik olmayacak diyorlardı, bakıyorum gerçekten doğru, yine rahmet merhamet af afiyet rabbimizden ve bu koruyucu dualardan diye biliyorum hamdolsun, başa gelmiyene kadar kimse bilmez.
Abi rüyalarında mezarlık görüyormusun ? Sık sık

GERMO

Engellendi
Mecburuz güzel kardeşim, çünkü esirgeyen o, koruyan o, bağışlayan o, elimiz mahkum. Hangi Tanrıda bu kadar sonsuz güç var, sadece bizi yaratan MALİKÜLMÜLK olan ALLAH cc da var
Her işine dua ile Allahın ismi ile başlayıp Allahı unutmadan daim bilmek ne güzel.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Eyvallah abim Allah razı olsun .Paylaşımlarda güzeldi.Huzur ile okudum.

GERMO

Engellendi
Ara sıra mezarlık, çoğunlukla iki elimi iki dizimin altında tutup uçuyorum, birde toprak içi büyük bir evin içine giriyorum, içi evliya mezarı, mezar komple berrak bir gölet gibi , suyun içinde yürüyerek mezara ulaşmaya çalışıyorum, havuzda derede berrak su içinde benden büyük yunus balığı ve diger balıkları somun ekmegi ile besliyorum, birde Bu 3 defa oldu sanırım reis Cumhurbaşkanımız bizim ile geliyor korumaları kayboluyor, ben silah elimde dükkanlara pasaja götürüp sakliyorum, erkekseniz gelin bakalım ben varken sana kimse zarar veremez diyorum, devamlı askerdeyim huyum kurusun sevdiğimi unutamiyorum işte, bölük komutanlarim ve askerlerimle operasyona savaşa gidiyoruz, rüyada somun ekmegi yemekten kilo aldım @Gönül_Eri kardeşim, ya Rabbi, hakkımızda hayırlı olanı nasip et, nasip ettiklerinide şerli olanları hakkımızda hayırlı olarak nasip et Allahım, Amin.
Abi rüyalarında mezarlık görüyormusun ? Sık sık

Son düzenleme:

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Ara sıra mezarlık, çoğunlukla iki elimi iki dizimin altında tutup uçuyorum, birde toprak içi büyük bir evin içine giriyorum, içi evliya mezarı, mezar komple berrak bir gölet gibi , suyun içinde yürüyerek mezara ulaşmaya çalışıyorum, havuzda derede berrak su içinde benden büyük yunus balığı ve diger balıkları somun ekmegi ile besliyorum, birde Bu 3 defa oldu sanırım reis Cumhurbaşkanımız bizim ile geliyor korumaları kayboluyor, ben silah elimde dükkanlara pasaja götürüp sakliyorum, erkekseniz gelin bakalım ben varken sana kimse zarar veremez diyorum, devamlı askerdeyim huyum kurusun sevdiğimi unutamiyorum işte, bölük komutanlarim ve askerlerimle operasyona savaşa gidiyoruz, somun ekmegi yemekten kilo aldım Gönül_Eri kardeşim, ya Rabbi, hakkımızda hayırlı olanı nasip et, nasip ettiklerinide şerli olanları hakkımızda hayırlı olarak nasip et Allahım, Amin.
Abim müsait bi vakitde özelden bişeyler yazıcam sana inşaallah anladım ben durumu