Deve doğal mi?

Definecikuzu

Bilgili Üye
Kardeşim bu resim üzerinden yorum yapmak safsatadan ibaret olur.Vaktin varsa yanına git ve detaylı resimler yükle bi öyle bakalım sende bi analiz et unutma 3 şey çok önemlidir!!!
1-Bu yerin yakınlarında kurumuş dere,pınar vs şeyler var mı unutma su hayattır.
2-Tarıma elverişli toprak veya halen ekilen dikilen toprak var mı civarlarında.
3-Yaşanmıslık kanıtları tuğla taş kesiminden kalan mıcırlar vs
Bu üç ibareden biri bile eksikse evet doğal bir yer ?
Üsttede de dediğim gibi bu 3 ibareyi bul ve bize kayanın ve çevrenin detaylı resimlerini yüklersen forumdaki tecrübeli ustalar sana yardımcı olabilir.

Phoenix00

Aktif Üye

Elimde tek bu resim var ben deveye benzettim,sizce doğal mi?
Ustam bahsettiğiniz deveyi sahsen görmüşlüğüm var o bolgeyi yoldan gecerken cok gördüm yer bilgisi vermek dogru olmaz ama kayalar o kadar saglam değil o bölgede yakaladıgın açıdan deveye benzıyor olabılir kaya herseye benzer ustalar bi yorumlasın bakalım belliki sende o yoldan geçerken çekmişsin ? etrafında ruzgar ve çeşitli nedenlerden dolayı buna benzer birçok kaya var. Buraya kadar şahsi fikrim.
Merak ettıgım bi figurdu inşallah ustalar bakıp yorumlar deve dir inşallah konu sahıbine yardımda bulunayım ustalar biraz o devenın baktıgı yonun solunda yesillik ve karsı dagların da acılmıs kaya mezar ornekleri görmüştm ve hemn asasagısında yolun dibinde su var verimli toprakları halen ekılıp bıcılen yerler konu sahibine azda olsa yardım etmek için soyledm ustalar rast gelsin.

Son düzenleme:

Metalicvoice

Operatör
Uzaktan deveye benziyor. net birşey söylemek zor fakat konumu itibari ile devedır denilebilir.

Argeye başlamak lazım. uzak yakın resimler çekerek başla. Eğer deveniz netleşirse oturmuş deve olarak ilgili bölgede işçilik ağır olabilir. Diğer Ustalar da bir değerlendirme yapsınlar inşallah bakalım...

gut245

Member
Ustam bahsettiğiniz deveyi sahsen görmüşlüğüm var o bolgeyi yoldan gecerken cok gördüm yer bilgisi vermek dogru olmaz ama kayalar o kadar saglam değil o bölgede yakaladıgın açıdan deveye benzıyor olabılir kaya herseye benzer ustalar bi yorumlasın bakalım belliki sende o yoldan geçerken çekmişsin ? etrafında ruzgar ve çeşitli nedenlerden dolayı buna benzer birçok kaya var. Buraya kadar şahsi fikrim.
Merak ettıgım bi figurdu inşallah ustalar bakıp yorumlar deve dir inşallah konu sahıbine yardımda bulunayım ustalar biraz o devenın baktıgı yonun solunda yesillik ve karsı dagların da acılmıs kaya mezar ornekleri görmüştm ve hemn asasagısında yolun dibinde su var verimli toprakları halen ekılıp bıcılen yerler konu sahibine azda olsa yardım etmek için soyledm ustalar rast gelsin.
Sağolasın